NGT

Pełna wersja: Regulamin forum NGT.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Regulamin forum NGT.pl - admin

1. Z racji swej niezależności, która stoi u podstawy powstania forum NGT.pl, firmy oraz osoby powiązane z branżą outdoor muszą mieć nick lub podpis wskazujący z kim z branży są związane.
2. Nicki obraźliwe, wulgarne, niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane bez ostrzeżenia.
3. Treści zamieszczone na forum NGT.pl mają charakter niekomercyjny.
4. Treści na forum NGT.pl dostępne są publicznie, również dla użytkowników niezarejestrowanych.
5. Administracja forum NGT.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników forum.
6. Na forum NGT.pl obowiązuje netykieta i kultura osobista. Każdy użytkownik forum odpowiada za treść napisanych przez siebie wiadomości.
7. Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, pornograficznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.
8. Wypowiedzi na forum stanowią własność intelektualną autorów i nie mogą być powielane bez ich zgody poza forum.
9. Zdjęcia dodawane do postów stanowią własność ich autorów i nie mogą być powielane bez ich zgody poza forum (prawa autorskie).
10. Administracja może usuwać z forum lub modyfikować treści niezgodne z prawem polskim, międzynarodowym i normami społecznymi lub niniejszym regulaminem, nie mające związku z tematyką forum, oraz takie, co do których podejrzewa, że zostały wytworzone przez osoby lub firmy z branży outdoor w celach marketingowych.
11. Osoby fizyczne lub podmioty prawne, które zostałyby urażone lub naruszono ich dobre imię nieprawdziwymi wypowiedziami użytkowników mają prawo do niezwłocznego kontaktu z Administracją NGT w celu zweryfikowania lub usunięcia informacji.
12. Administracja i moderatorzy forum NGT.pl nie są stroną w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek podmiotu z roszczeniami związanymi z naruszeniem prawa lub czyjegoś dobrego imienia. Treści wyrażane przez użytkowników są wyłącznie ich własnymi opiniami i oni sami ponoszą pełną odpowiedzialność cywilną za ich wygłaszanie.
13. Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.
14. Administracja forum zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu bez uprzedzenia, a informacje o wszelkich zmianach regulaminu będzie na bieżąco podawana w odrębnych komunikatach na forum.
15. Zasady ochrony danych osobowych (RODO) reguluje oddzielny regulamin dostępny na stronie głównej forum.
16. Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami. Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.
17. Masz prawo do założenia konta, ale jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami tego regulaminu lub nie odpowiadają Ci normy społeczne forum NGT.pl to nie zakładaj konta.