[NGT.pl] Niezależna Grupa Testingowa

Craft Pro Bokserki

Odzież » Bielizna

Materiał: 100% Poliester

Zaleca się pranie w temperaturze 95°

Wyprodukowana w Szwecji

Posiada certyfikat ÖKO-TEX.

Posiada nie ocierające płaskie szwy

Rekomendowana przez firmę W.L.Gore & Associates do użycia z membranami GORE-TEX

Trekuś

2004-05-05 07:00

Dzięki uprzejmości firmy Craft miałem przyjemność zapoznać się z bielizną projektowaną specjalnie dla potrzeb sportu. Przyjaźń z bielizną zaczęła się bardzo miło, lecz zakończyła sporym szokiem.

Bokserki craft to arcydzieło wygody, nie można im nic zarzucić. Doskonale opinają a ze względu na swoją elastyczność dopasowują się idealnie. Po chwili człowiek nawet nie jest pewien, czy ma coś po spodniami. Pozytywne wrażenie potęguje nieobecność szwów. W praktyce, biegnie tylko jeden szew, po pośladku. Zaletą tego rozwiązania jest zminimalizowanie praktycznie do zera ryzyka obtarcia. Ku ochronie 'klejnotów' doszyto materiał, który jest nieprzewiewny.

Jeśli chodzi o oddychalność, zastosowany materiał jest w moim odczuciu zupełnie przeciętny. Nieźle odprowadza pot, ale przy wzmożonym, intensywnym wysiłku trudno nie mieć przez chwilę mokrego tyłka. Na pocieszenie pozostaje fakt, że bielizna schnie wyjątkowo szybko. Wielokrotne pranie nie pozostawia do tej pory śladów, co daje nadzieję na sporą żywotność bielizny.

Jeśli chodzi o termikę, należy dodać, że nie jest to bielizna stworzona do utrzymywania wysokiej temperatury, więc zmarzluchy powinny patrzeć w innym kierunku.
Niestety, za dobrą jakość trzeba słono zapłacić. Jedne bokserki to wydatek rzędu 56 zł. Bacząc na fakt, że bieliznę normalni ludzie zmieniają często, komfort tej bielizny jest dla ludzi o sporych dochodach.

Zalety:
- niesamowita wygoda
- ochrona przed wiatrem
- szybkoschnące

Wady:
- cena

Kontakt | System CMS by OpenSolution | Zobacz również Opiniuj.pl