[NGT.pl] Niezależna Grupa Testingowa

Alpinus/Alpins/HiMountain Sandia

Odzież » Bielizna

Materiał: POLARTEC 100


Kangur

2004-09-16 07:00

Koszulka z dzianiny POLARTEC 100 – kupiona całkiem przypadkiem (ponieważ teraz bardzo ciężko je dostać – teraz są robione z microfleece) Użytkowana i latem w górach i zimą w codziennym życiu.

W górach sprawdzała się rewelacyjnie szczególnie, gdy weszło się na szczyt i trzeba było chwile tam zostać, a jak to w górach czasem wieje a dzięki niej nie było straty ciepła. A w chłodne wieczory w uzupełnieniu z bluzą polarową była wystarczającą ochroną przed chłodem.

W codziennym użytkowaniu sprawdza się również bardzo dobrze z e względu na swoje właściwości oddychające. Rewelacyjnie odprowadza pot na zewnątrz a jeszcze w połączeniu z polarową kurtką i oddychającą zewnętrzną kurtką jest niezastąpionym elementem.
Bardzo miły materiał, który się nie mechaci, wykonanie bardzo dobre.

Inne
Obecnie prawie nie do dostania koszulka z tego materiału, kupiłem ją przypadkowo i z pewnymi przygodami.... (na metce na koszulce widnieje rozmiar S na dołączonej specyfikacji jest XS a ja mam 183 cm. I pasuje na mnie idealnie (nie jest za mała) więc jakiś mały przekręt jest..., tak samo z materiałem na metce naszytej na zewnętrznej stronie koszulki z tyłu na dole w rogu jest POLARTEC na dołączonej metce jest microfleece – a model ten (SANDIA) był zresztą robiony tylko z POLARTEC’u więc coś tu zostało namieszane.

Zalety:
- miła w dotyku
- oddychalność
- niska waga
- nie mechacenie się
- nie blaknący kolor (jak na razie) - granatowy

Wady:
- obecnie nie do kupienia
- wysoka cena ok. 150 zł (choć ja kupiłem w promocji za 70 zł)

Kontakt | System CMS by OpenSolution | Zobacz również Opiniuj.pl