[NGT.pl] Niezależna Grupa Testingowa

Ocena produktu

Wygoda4.00
Wytrzymałość5.00
OGÓLNA 4.50

iTP A3 EOS Upgraded

Oświetlenie

wymiary:69,5 mm długości 14 mm średnica
waga: 19,3 g ( bez baterii)
zasilanie 1xAAA
Dioda: Cree 7090-XP-E Q5
3 tryby pracy : medium 18 lumenów ( 4 godziny pracy), Low 1,5 lumenów (50 godzin pracy), High 80 lumenów (55 minut pracy)
pokrycie anodyzowane Al HAIII
Włącznik twist (kręcony)

woj_1

2014-01-06 19:06

Ocena produktu

Wygoda4
Wytrzymałość5
OGÓLNA 4.50
iTP A3 EOS Upgraded

Tą latareczkę kupiłem z 3 lata temu używaną na jednych ze znanych serwisów aukcyjnych. Szukałem malutkiej latarki która jest zasilana z 1xAAA ze względu na to że wszystkie urządzenia które posiadałem wtedy były zasilane taką baterią więc w razie czego mogłem przełożyć sobie baterię z jednego urządzenia do drugiego i nie musiałem nosić baterii innego typu. Drugą rzeczą na której mi zależało było kilka trybów pracy i wystarczająca moc do chodzenia, biegania gdy jest ciemno. Wybór mój padł na tą latareczkę i nie żałuję. Jest malutka patrz zdjęcie. Co do trybów pracy w najmocniejszym naprawdę można się zdziwić ilością świała jest super niestety po około 30 min. zaczyna trochę słabiej świecić ale co można oczekiwać z jednej baterii 1xAAA na trybie medium można spokojnie chodzić gdy jest ciemno widoczność około 15m - 20m. Najsłabszy tryb najczęściej używam do czytania lub latarka podwieszona jest w namiocie w celu oświetlenia jego środka w tych obu funkcjach jest super nikogo nie razi a wystarczy do czytania czy ogarnięcia się w namiocie. Zapomniałem napisać o reflektorze który ładnie szeroko świeci przy czym na środku świeci mocniej dla mnie ideał. Jedynym minusem tej latarki jest brak możliwości postawienia jej pionowo reflektorem do góry, chodź może jakby trochę pokombinować to pewnie by się udało. Ponadto posiada klips dzięki któremu można latarkę do czegoś przyczepić.

Co do wytrzymałości przez 3 lata użytkowania ta latarka upadła mi pewnie z 50 razy nigdy nic jej się nie stało. Aktualnie od roku prawie zawsze mam ją przypiętą do kluczy więc wiadomo że jest trochę porysowana ale nic się jej nie dzieje W czasie deszczu też działa bez zarzutu. Chyba 2 razy wpadła mi do kałuży co także nie przeszkadzało jej w działaniu. Jak ktoś nią się bardziej zainteresuje to przeczyta na forach tematycznych że od upadku często spala się cewka i latarka przestaje działać. W moim egzemplarzu nic takiego się nie dzieje więc może była jakaś wadliwa partia. W każdym razie ja wystawiam za wytrzymałość 5.

Kontakt | System CMS by OpenSolution | Zobacz również Opiniuj.pl