[NGT.pl] Niezależna Grupa Testingowa

Alpinus/Alpins/HiMountain Security Bag

Akcesoria » Inne

100% polyester (od środka "impregnowany")

wymiary wys x szer x gr 150x190x50

Kangur

2004-05-27 07:00

Torebka pasowa rozmiarami dość duża, bez problemu mieści portfel i jeszcze jakieś drobiazgi np. mapę. Może również służyć do noszenia discmana + 2 płytki, czy aparatu. Gdy włożymy tylko trochę rzeczy to jest pustawa zwisa i odstaje co jest jej wadą ale przy pełnym wyładowaniu tego już nie ma. Dzięki szerokiemu uchwytowi na pasek, mieści się każdy i to bez problemu, a nawet można przymocować do pasa biodrowego plecaka co podczas wypraw z plecakiem jest naprawdę dobre bo wszystko mamy pod ręką. Jest tez możliwość noszenia na ramieniu/szyi za pomocą paska (co prawda trochę cienki więc przy ciężej torebce może być nie wygodne takie noszenie).

Materiał od wewnątrz troszkę gumowany więc przy lekkim deszczu prawdopodobnie nic nam tam nie zmoknie - choć nie sprawdzałem.

Kilka drobnych kieszonek na zamek (na wierzchu i w środku) do cennych drobiazgów. Dość spora kieszonka na rzep z kilkoma przegródkami, że wszystko można posegregować.

Podsumowując
Przydatna do wypraw z plecakiem jak również i na wyjście na wycieczkę do miasta. Schowamy tam najpotrzebniejsze rzeczy bez konieczności zabierania plecaczka lub upychania po kieszeniach. Ogólnie godna polecenia jeśli chcemy mieć najpotrzebniejsze rzeczy pod ręką.

Zalety:
- pojemna
- wygodna do noszenia
- możliwość noszenia na nawet bardzo grudym pasku
- praktyczne schowki i kieszonki
- kieszonki zapinane na zamek i rzep

Wady:
- odstaje od paska przy małym wypełnieniu (za nisko wszyty uchwyt na pasek)
- pasek do noszenia na szyi za cienki
- szerokość nie dopasowana do niczego (na sam portfel za duża a portfel za npaparatem się na szerokość! nie mieści)

Kontakt | System CMS by OpenSolution | Zobacz również Opiniuj.pl