Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Zbiórka dla chorej Anii,

karysek

2017-05-13 23:31:17
188.121.0.14 Głosów: 1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Na początku wybaczcie, że pozwoliłem sobie założyć ten temat, ale pewna młoda osoba bardzo potrzebuje pomocy, więc proszę o wyrozumiałość - poniżej kilka słów wstępu,

Ania już od wielu lat choruje na Mukowiscydozę i walczy o każdy dzień normalnego życia, jednak w ostatnim czasie jej stan zdrowotny zdecydowanie się pogorszył. Obecnie może funkcjonować jedynie podłączona do aparatury tlenowej, niestety stan zdrowia zmusił ją także do rezygnacji z pracy,

Obecnie trwa zbiórka na przenośny koncentrator tlenu, który choć w niewielkim stopniu umożliwi Jej normalne funkcjonowanie - wyjście z domu...

liczy się każda nawet najmniejsza kwota, którą uda się uzbierać, więc pozwoliłem sobie założyć ten temat i zwracam się do Was z prośbą o wsparcie tej akcji,

Poniżej zamieściłem link do zbiórki prowadzonej przez fundację,

https://www.siepomaga.pl/tlendlaani

Jeszcze raz dziękuję za wyrozumiałość,

karysek

2017-05-18 23:52:09
188.121.0.14 Głosów: 2

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Chciałbym, że swojej strony podziękować wszystkiml zaangazowanym,
Już tak niewiele brakuje ;)

Droga społeczności NGT - przywracanie wiarę w ludzi ;)

zając

zając
2017-05-19 14:11:49
87.205.112.138 Głosów: 0

:)

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: f7177 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3