Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 |

Yeti Wave

boguś b

boguś b
2016-03-26 18:05:14
213.5.139.235 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Takie wrażenia są dla mnie równie cenne, fajnie się czyta .
Przyjemność większa niż bezduszne tabelki :).
---

https://www.adlist24.com/category/massagespa
---
Edytowany: 2018-11-15 20:23:18

kubekpl

2016-10-28 11:53:29
194.11.254.132 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

witam,

Jaki materiał jest aktualnie uzywany do produkcji wave?Za miesiac KFG 14 licze na jakis fajny rabacik na kiermaszu w celu nabycia tego puszku
---
Edytowany: 2016-10-28 11:54:02

stojak66

2016-10-30 23:32:33
37.249.75.198 Głosów: 0

Podpinam się z pytaniem do Pana wyżej

-------------------------------------------------------
Nic wielkiego.

DziadL

2016-11-15 21:28:26
83.14.185.125 Głosów: -3

Odpuściłbym sobie Yeti.
Przynajmniej póki szyją z Torraya i Mitsu.

Gniecie się to straszliwie i wygląda jak psu z gardła wyciągnięte już po jednej kompresji - a co to za kurtka puchowa której nie można skompresować.

Materiał jest zbyt sztywny. Zwłaszcza dotyczy to koloru chilli.

Błąd popełniłem i żałuję. Kurtka z decathlonu 8 razy tańsza wygląda lepiej.

Żeby nie było - mam kilka puchowych ciuchów i śpiwór i wiem co piszę ;)

m

2016-11-17 14:00:15
194.165.48.90 Głosów: 1

Mam puchówkę z decathlonu, też czerwona i nie gniecie się - mogę się zamienić DziadLu :D

szy

szy
2016-11-28 14:43:50
89.74.221.70 Głosów: 0

Cześć.

Moja przeszła ''już'' dobre kilkanaście kompresji, czasem po kilka dni (nie było potrzeby zakładania, albo po prostu zapomniałem po powrocie wyjąć od razu i leżała 2-3 dni) i właściwie mogę napisać, że nie ma po nich śladu. Niech dowodem będzie fakt, że nie mam żadnego problemu by chodzić w niej po mieście - nadal wygląda świetnie.

Może lepiej kompresuję? Robię coś pomiędzy składaniem a bezładnym wciskaniem kurtki do kaptura - wtedy nie potrzebuję firmowego woreczka. Może moim sposobem nie maltretuję tak tkaniny?

Zauważyłem jeszcze, że po takiej 2-3-dniowej przejażdżce w sakwie rowerowej, Wave potrzebuje na pełne ''odpuszenie'' się kilkugodzinnego chodzenia (po mieście). To miłe spostrzeżenie dla takiego ''puchowego początkującego'' jak ja, bo pozbywam się obaw o normalne, zwykłe korzystanie, z przyjemnością oduczam się przesadnego jej oszczędzania.

Decathlon a Yeti? To jakiś żart. Ola wciąż czasem korzysta z poprzedniej puchówki z Decathlonu, więc mam porównanie - to coś jak zestawienie kilkuletniego passata z teslą.

Szy.

www.znajkraj.pl

stojak66

2016-11-28 22:24:18
46.76.116.38 Głosów: 0

@szy - spędziłem trochę czasu czytając Twój blog,
Godne podziwu i lekko się czyta - interesujące lektury w skrócie,
Wracając do tematu Yeti Wave - zasugerowałem po cichu ażeby złożyć zamówienie grupowe na ten model. Chętnych myślę nie brak. Obecnie cena sugerowana przez producenta to 950 PLN. Z pewnością posłużyła by mi przy najbliższej noworocznej wędrówce po Tatrach,
Ogólnie do przedziału cenowego 950 zł uważasz to za najlepszy możliwy wybór kurki ?
Pozdrawiam

Nic wielkiego.

PRS

2016-12-01 20:01:48
193.0.116.9 Głosów: 0

@stojak66 tak nawiasem...
Przebij się przez temat poprzedniego zamówienia grupowego. Zanotuj jaka była data ,,rzucenia'' tematu i np. data otrzymania przez powiedzmy 10 osobę zamówionego swetra.
Ja nie pamiętam i nie mam czasu szukać.
Cumulus czy Yeti to nie są mega markety z dużą ilością wyszytego towaru na magazynie.
Tak to nie działa.
Jeżeli masz potrzebę i chęć zakupu tego swetra jeszcze w tym roku to proponuję odwiedzić w ten week Kraków.

Wynik mierzy czyny...

foks64

2016-12-01 21:03:38
37.47.73.212 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

W Krakowie, na Szewskiej , w sklepie Wierchy kurtki Wave są dostępne od ręki.
Jeszcze niedawno była pełna rozmiarowka , zarówno damskie jak i męskie.

Grzesiek

fotofx

fotofx
2016-12-01 21:32:07
176.221.120.234 Głosów: 0

Miła obsługa polecam i można coś utargować ;)
---
Edytowany: 2016-12-01 21:33:00

kubekpl

2016-12-05 13:19:11
194.11.254.132 Głosów: 0

witam,

Bylem na KFG 2016 i kupilem wave, cena dobra bo 710 PLN, byla tez prezentowana nowa kolorystyka wave z nowym materialem ''nylon''. Kolorki bardzo ladne, ale ten nylon w dotyku niebardzo mi przypadl do gustu.

Ogolnie kurtka jest mega,fakt ze to moj pierwszy taki puszek, wczesniej mialem tylko pseudo puch z piurami z dechatlon, tu niema porownania yeti wave to jednak inna kategoria.

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z zakupu, szczegolnie w tej cenie, mam tylko nadzieje ze przetrwa probe czasu. Mierzylem tez swterki Pajaka i arc'teryx ,dla mnie Yeti bylo bez konkurencyjne.

gumibear

Administrator gumibear
2018-10-04 11:07:14
156.17.201.68 Głosów: 0

czy ktoś z noszących wave'a nosił również na grzbiecie slx'a i mógłby się podzielić różnicą w odbiorze? na papierze wiem jak to wygląda. A jak proza zycia i osobiste doświadczenia?

PRS

2018-10-04 12:08:46

Gumi obecnie masz inne materiały obiciowe.
W Wave jest SOFILETA KISS (Francja), to materiał dość ,,pancerny'' bardziej nadający się na codzienne ciuranie .
W SLXsie jest Everest.
Jest jeszcze Kos - czyli taki SLX z kapturem (pewnie będzie lżejszy od Wave o jakieś +/- 50 g dla M)
https://aurapoland.com/pl/on/24-kos.html#/43-size-xs/52-wypelnienie-puch_750_cui/58-tkanina-everest/59-tkanina_wewnetrzna-pertex_polygiene/40-kolor-niebieski
https://tiny.pl/gbz54

wynik mierzy siły

tango

2018-11-09 12:43:39
199.67.203.140 Głosów: 0

@PRS - czy Twoim zdaniem jest on zbliżony ''pancernością'' do Toray Delfy? Ten ostatni wydał mi się konkretny a materiał Wave bardzo delikatny (byłem w sklepie i takie odniosłem wrażenie po organoleptycznym porównaniu).
Czy są może osoby posiadające inny materiał wierzchni w tym produkcie - inny niż Sofileta czy Mitsubushi (np Pertex Quantum)?
Ciekawi mnie jak Sofileta się sprawdza na codzień - nie znalazłem informacji oprócz starszych postów (a tutaj nie wiem czy sam materiał się na przestrzeni kilku lat nie zmienił). W pracowni na Wojnickiej powiedziano mi jedynie, że materiał nie ma DWR.

tango

PRS

2018-11-09 13:11:40

Nie mam nic na Toray Delfy.
Być może ktoś coś nabył przed zamówieniem grupowym i Ci odpowie.

Za parę dni wróci Kazik z Nepalu więc nie omieszkam dokładnie zlustrować jego NOWEGO Wave.
Ale to dopiero za parę dni.

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 20f07 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3