Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 102 |

Wspaniali sprzedawcy i dystrybutorzy

braavosi

Administrator braavosi
2005-07-05 10:03:08
153.19.15.160 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Hej, wracam do peanów n.t. sklepów HiM, ty, razem Gdynia:
Kupowaliśmy wczoraj buty.Po raz pierwszy w sklepie HiM nie uznano mojej legitymacji przodownickiej PTTK.Sprzedawca coś mówił o swoich doświadczeniach jakichś i dał tylko 10% zniżki tak, jak zwykłemu członkowi pttk z kartą członk.(zamiast 15%- link)Nie wnikałem , bo nie lubię talich sytuacji, ale przy zakupie butów za 450 zł to już 6 browarów jest:) i pewien niedosyt pozostaje...W sklepach w Gdańsku 15% dostałem bez mrugnięcia okiem...
Jeśli do tego dodać kiepskie zainteresowanie klientem, któremu widać,że zależy na zakupie(sprzedawczyni siedząca za ladą i wpatrzona w ekran, na siłe trzeba ją odrywać) to sklep oceniam średnio.Na Szerokiej i Geancie jest dużo lepiej.Ale sklep młody i liczę ,a nawet wiem, że się wyrobi.pozdr#braav

sklep himountain gdy

2005-07-05 11:40:57
83.25.198.165 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

witam braavosi

przykro nam bardzo za zaistniala pomylke, jedyne co mozemy zrobic procz przeprosin to zweryfikowac ten blad na miejscu w sklepie. Zapraszamy.

-------------------------------------------------------
sklep himountain gdy

~Venom

2005-07-05 12:25:01
80.55.215.122 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

własnie kupiłem kurtke u Małachowskiego. Napisałem bezpośrednio do producenta , dostałem dobry rabat,przysłali na ich koszt i wszytsko cacy.Można załatwiac z nimi jesłi ktos niechce załatwiac ze sklepem .

~rumcajs

2005-07-05 15:58:53
199.67.138.20 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

-> Luka
mogę Ci zaoferować moją kartę klubową Podróżnika (większa zniżka niż na rabatowej)
jak chcesz, to podaj priva, zgadamy się

... nemo me impune lacessit ...

braavosi

Administrator braavosi
2005-07-05 18:30:56
213.77.247.40 Głosów: 0

>sklep HiM gdy:
HEJ,
Aż tak powąznie wyszło...;)Przepraszać nie ma za co, w końcu każdy może się pomylić, no problem...A na te browary to rabat dostanę przy następnych zakupach:)...pozdrawiam i życzę pwodzenia całej załodze.Bo w rzeczywistości cała sieć sklepów zasługuje na pochwały:)pozdrawiam#braav

Magda

2005-07-09 11:10:48
83.238.139.98 Głosów: 0

Szczególnie godny polecenia wśród Lubelskich sklepów turystycznych jest "Tramp" na ul.Świętoduskiej 18.
- ma doskonałe zaopatrzenie (oprócz kurtek czy polarów można dostać wszystkie niezbędne pierdołki jak:taśmy,klamerki i wiele,wiele innych)
- często są tam różne promocje i przeceny,można wtedy kupić super sprzęt nawet do 50% taniej!
- uznają wszystkie ogólnie przyjęte zniżki a stałym klientom udzielają upustów ponad 10%(i nie trzeba za każdym razem przypominać "mam karte stałego klienta" czy pokazywać ją,najczęściej oni sami pamiętają i odrazu liczą ze zniżką) i najważniejsze!
- bardzo profesjonalni i uprzejmi sprzedawcy tzn.przy kasie stoi zazwyczaj taka miła pani,ale kopalnią wiedzy na temat sprzętu jest sympatyczny,wysoki Pan w okularach. O sprzęcie wie naprawdę badzo dużo a jego wiedza poparta jest nie ulotkami a doświadczeniem. Nie irytują go klienci którzy ciągle przychodzą coś "pooglądać"(bez kupowania). Zawsze mozna liczyć na jego obiektywną i profesjonalną rade.
-reklamacje załatwiają szybko i miło
Kupuję w tym sklepie 90% sprzętu chętnie przyprowadzam tam znajomych. Jeśli macie ochote pooglądać,zapytać się o coś,lub kupować to gorąco polecam sklep "Tramp" na Świętoduskiej (w Lublinie).

jakby co to sory za błędy ortograficzne

Barsus

Barsus
2005-07-09 16:39:37
83.25.3.207 Głosów: 0

Muszę stanąć w obronie HiM’mów z Krakowa. Na zyblikiewicza, gdy chciałem kupić buty, zaproponowano, że ściągną mi interesujący mnie numer i bez zobowiązań, niestety nie skorzystałem. A W HiM w Geancie pozwolono mi zabrać buciki na tydzień bym je mógł porządnie zmierzyć. Co prawda na początku pani się troszkę krzywiła, ale gdy nie odpuszczałem przystała
i nie było problemów z odzyskaniem kasy gdy okazało się, że to nie te.
Pozdrawiam

wszyscy czasem nie kumamy

~Eshee

2005-07-09 19:09:31
83.30.31.190 Głosów: 0

Jeśli chodzi o sklepy to wszystkim polecam "KON-TIKI" w Sosnowcu. Od 3 tygodni czekam na kostke magnezji, aż w końcu dowiaduje się od obsługi iż jako zamiennika można użyć talku. Obsługa jes poprostu "FULL PROFESIONAL" niema że JOŁ.

---:NIE MAM PYTAŃ:---

Frugo

2005-07-10 01:27:52
80.55.123.54 Głosów: 0

Mam pytanie:
pojawil sie post ze sklep na zyblikiewicza w Krakowie jest w stanie sciagnac rozmiarowke jesli takowej brakuje. Czy jest to dalej aktualne??
W moim przypadku pani mnie poinformowala ze sie nie da ze wzgledu na zbyt niska cene.
Chodzi mi o buty Kefas 2459/01. (za 249zl) - moze nie sa drogie ale ...
Ale na tyle byla mila ze podala mi adresy sklepow gdzie sa dostepne w moim rozmiarze. To mile.

Barsus

Barsus
2005-07-10 11:42:21
83.25.10.165 Głosów: 0

Ja interesowałem się bucikami La Sportiva Thunder. Kosztują one u nich 499zł. I gdy byłem na Zyblikiewicza nie miało być ze ściągnięciem problemów, ale w Geancie pani powiedziała, że mają jakieś szlabany na ściąganie i na razie nie jest to możliwe. mruczała jeszcze, że musi być osiągnięta jakaś kwota, żeby mogli ściągać. Dla jasności najpierw byłem na Zyblikiewicza, a za jakiś miesiąc w Geancie. I jeszcze jeden plus krakowskich HiM, gdy byłem mierzyć poraz pierwszy wyżej wymienione buty, nie miałem na nie kasy i musiałem na jej przypływ poczekać około pół tygodnia. Załoga HiM z Geanta bez problemu odłożyła mi je na owy tydzień.
Pozdrawiam.

wszyscy czasem nie kumamy

HiMountain

2005-07-11 12:35:10
195.205.138.133 Głosów: 0

Witam wszystkich Forumowiczów!
Od dzisiaj przesyłamy poszukiwany towar między sklepami, jeżeli jego wartość jest nie mniejsza niż 250 złotych.
Pozdrawiam

Kardi

2005-07-12 02:13:14
83.142.124.138 Głosów: 0

HiMoutain - Naprawde nie robicie nam żadnej łaski ! to Wy zyjecie z Nas a nie MY z Was i nie jest to żadna zgryźliwość, czy zarozumiałość , ale taka jest prawda i czy sie to Wam podoba , czy nie , czasy kiedy to klient latał za towarem , bezpowrotnie minely... teraz to My wybieramy co i gdzie mamy kupować, a jesli nie sprostacie wymaganiom... no cóż ... zamiast Was pojawi sie HiBestMountain ;)
P.S. Jak narazie kupuje u Was :)

Kardi

~łorms

2005-09-07 18:12:16
81.190.159.80 Głosów: 0

Przeglądałem sobie forum w poszukiwaniu różnych opinii o sprzęcie i przypadkiem natknąłem się na ten temat. Muszę powiedzieć że sklep Hi Mnt. robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Szukałem ostatnio butków, (zdecydowałem się dzięki waszym opiniom na La Sportive thunder) i naprawde narobiłem sporo zamieszania, ściągałem garmonty których w końcu nie kupiłem (niestety mam za długą stopę), mierzyłem narzekałem i w ogóle. Nie moge powiedzieć są bardzo cierpliwi i uprzejmi. Poza tym dwa razy reklamowałem buty f7 i nigdy nie było powazniejszych kłopotów. Swoją drogą buty gówniane i drogie (jak to Lytos), ale przynajmniej są na tyle uczciwi że zwracaja kasę. Ogólnie czuje się usatyswakcjonowany funkcjonowaniem sklepu przynajniej w Olsztynie.

łorms

~Frogu

2005-09-07 22:42:53
80.55.106.154 Głosów: 0

a ja polecam Kon tiki w Sosnowcu. Pare rzeczy już tam kupiłem i zawsze mi wszystko profesjonalnie wyjaśniono, a jeśli chodzi o pranie kurtek z mambrana to aż za:)

Doczu

Doczu
2005-09-08 14:48:02
81.210.105.147 Głosów: 0

Sosnowieckie Kon-Tiki odwiedzałem bardzo czesto gdy sprzedawał tam właściciel, czyli łysawy kolo ok. 40.
Potem sprzedawały tam jego córki/córka i teraz widziałem jeszcze jakiegoś starszego gościa. Od czasu jak własciciela nie widze w sklepie, nie zaglądam tam, bo raczej nie ma z kim porozmawiać.
Czesto zaglądałem tam będąc w centrum, nie aby coś kupić, a aby pogadać, a wychodziłem i tak z jakimś kupionym drobiazgiem. Teraz nie ma tam z kim pogadać, a tym bardziej o czym :-(
jeden z młodych sprzedawców, którzy tam sprzedawali teraz obsługuje filię w Katowicach, i tam częściej zaglądam.

www.doczu.tk

~stratokazik

2005-09-20 19:36:29
81.219.204.250 Głosów: 0

sklep e-Horyzont rozpoczął wyprzedaż swoich produktów na allegro, jednak produkty i ceny te same, co na ich oficjalnej stronie
jedyne ciekawe posunięcie jest takie, że czasem rzeczy tańsze niż 150 zł można nabyć z dostawą na koszt sprzedajacego :)

HAMMET

Administrator HAMMET
2005-09-20 20:08:33
83.22.100.118 Głosów: 0

Moim ulubionym sprzedawca jest "Mondeo" ze sklepu Mammuta w Katowicach, facet nie wciska kitu, mozna sobie spokojnie ogladac ,bez ciaglego patrzenia na lapy i pytan "w czyms pomoc", pogadac o glupotach, zapalic razem z nim papierosa przed sklepem:), nie trzeba sie nawet pytac "da sie taniej", bo i tak zwykle powylicza cos tam na kalkulatorze i jakies 10% albo wiecej taniej mozna kupic (oczywiscie wiadomo ze Mammut tani nie jest)... pewnie nie jestem obiektywny, bo sklep ten odwiedzam zwykle raz w tygodniu :), ale co tam :)

ronin20

Moderator ronin20
2005-09-20 20:13:15
83.29.231.40 Głosów: 0

HiMountan ma rewelacyjny sklep wysylkowy, zamowilem towar w niedzele a we wtorek juz go mialem. Goscie sie przykladaja. Pozdrwiam

~stratokazik

2005-09-20 21:42:14
81.219.204.250 Głosów: 0

pees. te "tańsze rzeczy" horyzonta to jakaś kurtałka JW za 149,90 ;)
...no, ale może coś kiedyś taniej :)

Akim

2005-09-21 10:13:40
82.177.111.66 Głosów: 0

Przede wszystkim gratuluje pomyslu na topic! Naprawde, ciekawie sie potoczyl, a ze teraz sie poddzwignal z wakacyjnego snu, warto byloby go chyba pociagnac. Z mojej strony ogolna konstatacja, ze ludzie w sklepach turystycznych znacznie sie zmienili. Kiedys liczylil sie np. w Lodzi tylko Sklep Turysty - fachowo doradzali, "dostosowywali" sie do mozliwosci mentalnych ; ) i finansowych klienta. Dzis, po dwoch miesiacach poszukiwania kurtki winstoppperowej i spodni trekkingowych, musze przyznac, ze w zasadzie wszystkich sklepach spotkalem sie z taka obsluga. Zarowno w tych sieciowych (HiM, Horyzont), jak i mniejszych (chociazby warszawskie Bezdroza). Zasada jest czlowiek z pewnym doswiadczeniem, wiedza, no i... coz duza doza cierpliwosci (moje ciagle pytania, watpliwosci, nachodzenie tuz przed koncem pracy-np. Horyzont na Mariensztacie) znosili bez zniecierpliwienia i cienia irytacji. Na forum duzo oberwal HiM. Absrahujac od jakosci niektorych ze sprzedawanych tam rzeczy, musze przyznac, ze chlopaki (i dziewczyna ojoj!) z lodzkich HiM'ow sa swietni. Wszedlem na Pilsudskiego-tak, tylko zajrzec. Nim zdazylem sie zorientowac, juz polknalem haczyk - gosciu odwiodl mnie od zakupu kurteczki przecenionej a namowil na windstopperka, ktorego nawet nie planowalem kupic. Od tego czasu bywalem juz kilka razy w obu sklepach (rowniez tym na Wlokniarzy) i musze przyznac, ze zaskoczyli mnie fachowoscia, uprzejmoscia. Za kazdym razem czuje sie tam tak, jakbym byl jedynym klientem w sklepie - dowiedza sie o potrzeby, pogadaja, podziela sie doswiadczeniami i doradza. Jesli zorientuja siez moich potrzeb, ze na rynku (czytaj-u konkurencji) jest podobna oferta, sami zalecaja porownanie. A wiec kitu nie wciskaja! Widza jednoczesnie, ze za taka "lojalnosc" klient bedzie gotow wrocic do ich sklepu i jesli tylko maja cos w ofercie, to u nich wlasnie to kupic (czasami troszke nawet przeplacajac). Dlatego wlasnie obsluge w lodzkich HiM'ach ocenilbym na 5+. Dodam tylko - dziewczyna z HiM w Arkadii naprawde swietna - od razu czuje sie, ze duzo sama chodzi, wiec mozna na niej polegac jak na Zawiszy.

Strona: | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 102 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: e00da - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3