Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

wkładki do butów

foks64

2017-10-12 16:26:09
37.47.69.136 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Co do wkladek Boreala.
Po niecalych trzech miesiącach zbiły sie do grubosci papieru. Gó...o warte.
Ratowałem sie żelowymi podpietkami , włożonymi pod wkładkę.
Natomiast wkładki Kapsa , te które polecał lucas t , bardzo wygodne , trwałe , genialnie amortyzują. Za 20 złotych pokryte zamszem na jakiejś piance , za 29 skóra z otworkami. Dla mnie rewelacja.

-------------------------------------------------------
Grzesiek.

Gwynbleidd

2017-10-12 18:57:12
129.240.91.90 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

wzialem vakuumy bo przesylka jest gratis to mnie na jedno wyszlo. Zobaczymy, w meindlach mialem oryginalne wkladki ale chyba te zwykle a nie vakuum i byly calkiem znosne, choc ja nie wiem czemu to tyle kosztuje, produkcja to pewnie groszowe sprawy.

marcin

m

2017-10-13 10:53:37
194.165.48.90 Głosów: 0

Ktoś wie kto robi, gdzie można kupić przyzwoite wkładki w dużym rozmiarze? chodzi oczywiście o profilowane wkładki choćby piankowe ale z rozm na 48-49 i szeroką stopę, np do docięcia.

m

lucas_t

2017-10-17 20:37:28
83.4.18.153 Głosów: 0

@foks64
Ano, mam chyba z cztery pary tych spod linka, plus jedną wersję ''light'' i jestem zadowolony.
Nie jestem za to zadowolony, z takich podobnych, ale innej firmy (Mazbit) - droższe, gorsze wygodowo-wytrzymałościowo, i nawet opakowanie ''biedaszybowe''...

Arni

Arni
2017-10-17 20:54:30
77.45.108.9 Głosów: 0

m,
http://demar24.pl/product-pol-853-Wkladki-szare-Air-Comfort-Plus-typ-GRI-para.html
Są szerokie właśnie i 48 się znajdzie jeszcze

m

2017-10-18 07:19:10

Dzięki Arni, będę musiał pomacać i zmierzyć szerokość. Widziałem je, ale starsze Demary z zielonej pianki wyglądały znacznie lepiej, ale wydawało mi się, że nie robili dużych rozmiarów. Muszę poszukać offline

m

Arni

Arni
2017-10-18 11:37:19

Mam te Demary GRI, Zbynek też w nich śmiga. Naprawdę przyzwoita jakość. Minimalnie cieńsze na grubość w palcach od Meindlowskich Vakumów, ale to dosłownie może 0,5mm (będą mniej wypełniały but). Na szerokość też spoko, moim zdaniem to odpowiednik Meindlowskich pod tym względem. Nie wiem czy można produkować szersze wkładki, chyba nie.
Daj maila, to ci je obfocę, akurat mam aparat w ręku
---
Edytowany: 2017-10-18 11:38:04

m

2017-10-18 11:53:01

Nie miałem nigdy Meindli, więc nie porównam. Za fotki podziękuję bo to zbędny wysiłek z Twojej strony, napisz mi za to jak z ich miękkościa amortyzacją i sztywnością.
Z jednej str potrzebuję wkłądek miękkich jak w butach biegowych, ale fajnie by było, żeby miały choć trochę sztywności. Coś w type sztywniejszej pianki boreali byłoby zapewne najwygodniejsze.
Ostatnio scarpy lite trek zaczęły mi robić psikusa - podeszwa jest dość wąska w poduszce palców i twarda tworząc schodek ponad którym wystaje stopa/but/cholewka, chcę ratować buty wkładką na tyle szeroką, żeby zasłoniła mi ten ''schodek'' i chroniła stopę. Może popróbuję z dodatkową jakąś cieńszą a sztywną wkładką pod zwykłą, żeby wyrównać rant.

m

Arni

Arni
2017-10-18 12:48:01

Wiesz co, ja w nich jeszcze nie chodziłem, ale Zbynek w nich chadza dłuższy czas, może jego dopytaj.

Ze swojej strony, nie są to wkładki tak miękkie jak w butach biegowych. W palcach jest zbity filc + ta czerwona pianka, wszystko przykryte fajnym welurowym materiałem i całościowo za nowości (w sumie po używaniu także, bo macałem) wkładka jest fajnie sztywna, trzyma kształt.

Od połowy zaczyna się ta szara warstwa z formowanej twardej pianki, ona nadaje sztywność wkładce i profilowanie. Pod piętą te okrągłe, to żelowa amortyzacja. No nie wiem co ci innego napisać, musiał byś sam je oblukać. Generalnie za taką wkładkę i o tej jakości, u markowego producenta z pewnością trzeba by dać z 80zł.

PS. i tak fotki ci wysłałem na maila z twojego profilu :)

m

2017-10-18 13:02:46

Dzięki, jednak fotki trochę rozjaśniły mi ogląd :)
Wyglądają trochę jak coś pośredniego między całymi piankowymi wkładkami a filcowymi. Bez oglądnięcia się nie obejdzie. Ale dzięki zdj widzę, że nie opłaca mi się ryzykować kosztów przesyłek bo zapowiada się inaczej niż z schematu producenta.

m
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: c8c41 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2