Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Test preparatu nanopac / nanolux - wysyłka

~Nanopac

2007-12-14 00:54:49
195.225.247.196 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

>>>>gumibearMarcin
Nie sięgaliśmy w najdalszych marzeniach o skuteczności aż tak daleko.
To musi co placebo,ale wolimy co by nie.
>>>>~kakato
Znane nam shimano kojarzy się z rowerami ,a konkretnie z przerzutkami.
Na To , prosimy nie stresować !!!! ):
Pozdrawiamy,
NANOPAC

-------------------------------------------------------
K.M.

~m.

2007-12-14 11:06:48
62.233.139.98 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

po 5. miesiacach nie zmieniam zdania i dalej uważam, że Nanopac jest najlepszym z dotychczas testowanych przeze mnie środków do butów. Aplikuję go teraz mniej więcej co 4 tygodnie i sprawdza sie idealnie (do butów skorzanych - co 2-3 tygodnie, ale one były w strasznym stanie). Co do stosowania na marynarke to jednak nie polecam, na koszuli (kolorowej) potrafi zostać ślad jak sie mocno spocę, co prawda w praniu schodzi, ale głupio wygląda. Ciekaw jestem czy środek będzie w normalnej sprzedaży, no i za ile?

~fwsl

2007-12-14 21:19:39
83.28.100.116 Głosów: 0

Sorki ze tak pozno, ale przez całe wakacje(w sumie to tak długo jak się dało) chodziłem w sandałach, więc bardziej wiarygodne testy przedstawiam dopiero w tej chwili, mam

nadzieję, że jeszcze się przydadzą.

Testowane obuwie to

A. sandaly Rucanor(czy jakoś tak) - stan: powinny być zakazane międzynarodową konwencję na temat broni bioloogicznej
B. TNF FURY GTX XCR (ciekawe czy da się wsadzić więcej ixów) - w stanie dostatecznym, śmierdziały(w stylu dało by się powąchać ale nie chcesz tego robić)
C. buty wysokie Sonoma (nie wiem z czego one są zrobione) - stan nowe (znaczy się smierdziały fabryką)
D. buty do biegania NIKE - stan dobry, lekki smrodek (środek zastosowałem w celu zakonserwowania butów na zimę)

1.jaki otrzymałeś efekt po pierwszym nałożeniu?
A.Sandały (ok 1,5 roku) - po pierwszym nalozeniu lekka poprawa, ale zapach po niedługim czasie powrócił, później rozcieńczyłem środek i spryskiwałem sandały dużo

dokładniej, wczesniej przed aplikacjami srodka wyprałem sandały dwukrotnie(nawet zaraz po praniu gdy wyschły to dalej śmierdziały), niestety, ale środek nie podziałał zbyt

dobrze na nie. Wydaje mi się, że materiał z którego były zrobione nie był najwyższej jakośći(zresztą kosztowały 1/3 ceny dobrych sandałów). Jedyna nadzieja na eliminację

zapachu w tej parze to potraktowanie ich ogniem i mieczem.

B.TNF FURY GTX XCR (mają ok 2 lat)- tutaj efekt był bardzo dobry, buty były hojnie spryskane za pierwszym razem, potem średnio raz, może dwa na tydzień dostawały dwa

pryśnięcia i czas na przegryzienie się srodka(najczęsciej przez noc), nie zauważyłem negatywnego wpływu na membranę. Po tych wszystkich apliakcjach buty utrzymują zapach

butów mało używanych.Ostatnia aplikacja środka miała miejsce jakieś 2-3tygoni temu, buty byly używane codziennie i narazie nie widzę pogorszenia ich stanu.

C.Sonoma - środek został zastosowany na nowe nie noszone buty, z powodu materiału(dość chłonny od środka) stosowałem środek rozcieńczony w stosunku ok 1:2 w ilośći

pozwalającej na dostanie się środka do wszustkich zakamarków , po ok miesiącu uzywania, nie czuć smrodu, choć powoli pojawia się jego sugestia(buty jednak powoduja dużą

potliwość nogi a także nie odprowadzają dobrze tego potu na zewnątrz, więc mikroklimat jest bardzo dobry dla rozwoju bakterii)

D.NIKE (3-4 letnie) - pomimo długiego stażu nie śmierdziały zbyt dotkliwie, środek zastosowałem przed schowaniem butów na zimę, po zastosowaniu zapach został prawie calkowicie zneutralizowany. Po drugim spryskaniu brak nieprzyjemnego zapachu

2. Do tej pory zużyłem już prawie całe opakowanie, zostało może na jeszcze jedną aplikację.
Najwięcej środka zuzyłem na pierwszą aplikację każdych butów, późniejsze aplikacje nie były już takie wymagające.

3. Bliscy wiedzieli o tym, więc efektu zaskoczenia nie było, inni raczej nie wypowiadali się na temat woni mojego obuwia

4. Tutaj w większości zgadzam się z akacją, jeśli przy niskich butach aplikacja środka nie sprawia większych problemów, to przy butach wysokich problem już jest. Jak wczesniej pisałem, niezłym rozwiązaniem byłby wskaźnik ilości środka taki jak spotykany przy olejach samochodowych(przeźroczysty pasek na boku pojemnika).

5.Jesli chodzi o kolor, to nie widzę przeszkód przy zastosowaniu środka dla obuwia o ciemnym lub innym "nie białopodobnym" wnętrzu, dla białego najpierw bym się zastanowił

6,7. Środkiem spryskałem jeszcze tył plecaka Alpinus student office, jednokrotna aplikacja rozcieńczonej wersji załatwiła kwestię zapaszku. Środek bez większych ceregieli mogę zastosować na ciemniejszych ubraniach/butach/innych jednak wahałbym się przed użyciem go na białym materiale.

Kiedy łamiesz zasady łam je mocno i na dobre.

Rzez

Rzez
2007-12-14 21:46:27
89.76.127.25 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

1. jaki otrzymałeś efekt po pierwszym nałożeniu?
a. czy odór zniknął i po jakim czasie od chwili aplikacji?

Śmierdzące buty
- adidasy nr 1 (cholernie śmierdzące) - słaby efekt po pierwszym nałożeniu, zero smrodu dopiero po jakimś miesiącu leżenia.
- adidasy nr 2 - (w sumie nowe) - dobrze zapobiega powstawaniu smrodu, używane praktycznie tylko do biegania.
- buty śr. wysokości z membraną Gore - pierwsza aplikacja - szybkie usunięciu smordu, przez jakiś czas preparat dawał radę, jednakże później wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Kolejne aplikacje nie poprawiały za bardzo jakości zapaszku :)
- jungle boots - generalnie za bardzo nie lapią zapachów, ale preparat prawie całkowicie wyeliminowal ten problem. Uwaga - tutaj jest bardzo cienka warstwa cordury i dwa płaty skóry.

b. jaki czas upłynął kiedy nastąpiła potrzeba kolejnego spryskania ?
- adidasy nr 1 - dopiero po 2 czy 3 spisikaniu i odstawieniu butów nastąpila znaczna poprawa
- adidasy nr 2 - jedno spryskanie jak na raize spokojnie wystarcza, niedługo zaaplikuję środek ponownie
- buty z Gore - opisane wcześniej
- jungle boots - jedna aplikacja jak na razie wystarczyła

2. jakie jest twoje zużycie środka na miesiąc/dwa/trzy, zakładając że
pierwsza aplikacja może być bardziej intensywna, a powtórkowe delikatnie zwilżające?

Od otrzymania środka zużyłem 2/3 butelki. Większość poszła na pierwsze aplikacje, później zużycie było niskie. Sądzę, że butelka powinna wystarczyć na 2 przy mało śmierdzących butach. Tych które śmierdzą i nie widać poprawy, nie ma sensu bowiem dalej spryskiwać wg mnie.

3.aplikacja dotyczy obuwia, efekt biostatyczny uzyskany w bucie przenosi się na stopę,po jakim więc czasie najbliżsi z twojego otoczenia dostrzegą zmiany zakładając, że o stosowaniu środka nie będą wiedzieli?

Za dużo osób nie spotykam, poza tym część znajomych wychodzi z założenia, że dopóki śmierdzi, ale nie szczypie w oczy, to problemu nie ma.

4.jakie masz uwagi na temat opakowania ,aplikatora,sposobu aplikacji?
Dodanie jakiejś miarki z boku - wcześniej już to komentowałem. Sposób aplikacji przy pomocy spryskiwacza nie sprawiał większych trudności.

5.czy lekko słomkowy kolor przeszkadza Ci w aplikacjach obuwniczych?

Nie.

6.pomyśl gdzie jeszcze możesz zastosować nanosrebro w twoim otoczeniu jeżeli przekonasz się o jego rewelacyjnych właściwościach biostatycznych.

Wykorzystałem przy krześle - wiadomo, jak się siedzi kilkanaście godzin przy 20 st. wewnątrz to jednak trochę na nim zostaje. Bezpośrednio po aplikacji efekty były całkiem niezłe, aczkolwiek, zapachu nie dało się całkowicie usunąć, powracał za każdym razem (wykonałem 3 próby na swoim krześle, 2 próby przeprowadził brat na swoim).

Drugim sposobem było wykorzystanie przy siateczce dystansowej i gąbkach w plecaku. Początkowo efekty były dobre, jednakże po jakimś czasie zapach powrócił. Przy częstym użytkowaniu plecaka smordu nie udało się wyeliminować.

7.przy 5 -krotnym rozcieńczeniu środek jest dalej aktywny biostatycznie lecz nie plami, czy zastosujesz nanosrebro na koszulkę, polar, śpiwór, plecak, itp.?

Stosowałem na bieliźnie termoaktywnej i muszę przyznać, że efekty są przyzwoite. Oczywiście najpierw musi wyschnąć caly pot i trzeba poczekać kilka godzin, smród jest wtedy wg mnie mały.
W sezonie zimowym mam zamiar przeporowadzić testy na siateczce/wyściółce w kurtce membranowej. Polary które posiadam, jakoś bardzo nie potrzebują preparatu.
Nie będę testował na psiworze, ponieważ ma zapach ogniska i lasu, więc tutaj nie ma czego usuwać :D

Śnieg: małe białe płatki zamrożonej esencji zła...

ptb

ptb
2008-03-31 19:13:12
145.237.43.28 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Odświeżam

Nanopac>>
Czy produkt jest już dostępny w dystrybucji? Jakie stężenia?

~Nanopac

2008-06-25 00:09:49
195.225.247.196 Głosów: 0

Witam wszystkich serdecznie.
Mija rok od podjęcia testów naszego produktu do ochrony stóp i obuwia pod nazwą Nanocare.
Pragnę podziękować wszystkim za rzetelną pracę w testach i ocenę.
Udoskonalamy go cały czas i tworzymy inne.Między innymi produkty do tkanin o podobnym biobójczym działaniu.
Mamy też impregnaty do tkanin , środki do użytku domowego i inne.
Produkty będą pod nową nazwą.
Niestety cena poszybuje znacznie w górę ze względu na olbrzymie koszty badań promocji i reklamy.
W znanym Nanocare nawet parokrotnie.
Produkt w handlu znajdzie się prawdopodobnie we wrześniu.
Pozdrawiamy wakacyjnie,
Nanopac Polska

Nanopac

wiki

wiki
2008-07-06 17:40:37
83.22.116.73 Głosów: 0

BTW myślę, że przydałby się jakiś bardziej 'kosmicznie' wyglądający aplikator, ten faktycznie płyn do szyb przypomina :o)

i dzięki piękne (kolejne, ale tym razem publiczne) za dosłanie buteleczki w miejsce tego, co w przzesyłce nieco wyciekło...

http://wiki.smutek.pl

~golaszm

2008-10-12 16:02:54
57.66.197.36 Głosów: 0

Nanopac:
"Produkt w handlu znajdzie się prawdopodobnie we wrześniu."

Jakies nowosci? Czy Wasz produkt jest juz dostepny w handlu? Znana jest moze cena?

~niktabc

2008-11-04 23:19:02
217.113.228.54 Głosów: 0

Jak tam - produkt można gdzieś nabyć? Skończyły się niestety juz zapasy kupowanego podczas testów!

nikt

wiki

wiki
2008-11-05 05:59:43
83.22.103.100 Głosów: 0

pisz wprost do producenta
http://nanopac.pl/podstrona_pl.php?link=kontakt

http://wiki.smutek.pl

~janusz

2011-01-05 00:28:04
89.76.173.7 Głosów: 0

A co z niespodzianka, zapowiadana? Ktokolwiek mial z nimi jakis kontakt?
A tak btw obawiam sie, ze jedynie wmontowanie srebra w material bedzie naprawde skuteczne, od lat to obserwuje w skarpetkach i sandalach.

gumibearMarcin

2011-01-05 07:56:06
156.17.201.68 Głosów: 0

te preparaty wczoraj na alle widzialem jakby ktos pytał

~janusz

2011-01-11 17:21:04
195.164.28.80 Głosów: 0

A ja dostalem takiegoz to majla:

"Szanowny Panie,

Produkt NANOCARE jest sprzedawany wysyłkowo, również na Allegro.

Prosimy o przelew 36zł (1 opakowanie 250ml) na konto:

45 1050 1588 1000 0022 7403 3634
ING Bank Slaski S.A.

NANOPAC POLSKA Sp. z o.o.
Lenartowicza 24
41-219 Sosnowiec

Po przelewie prosimy o podanie adresu do wysyłki preparatu.

W przypadku chęci zakupu większej ilości opakowań lub zainteresowania
innymi
produktami prosimy o informację.

Dziękujemy i pozdrawiamy
NANOPAC POLSKA"
wiec problem rozwiazany, choc chyba ich nie kupie, moze do innych zastosowan...

Nanolux

2015-04-29 16:11:06
31.0.2.19 Głosów: 0

Witajcie!

Produkt NanoCare wraca w odświeżonym wydaniu. Zmieniliśmy etykietę oraz zwiększyliśmy ilość środka czynnego co pozwoliło na uzyskanie jeszcze lepszych efektów! Jako że do dnia dzisiejszego otrzymujemy masę maili w nawiązaniu do testu z przed kilku lat postanowiliśmy poinformować was o tym w pierwszej kolejności!

Produkt Nanolux w postaci aerozolu o pojemności
250 ml z wężykiem i dyszą w aerozolu i na bazie alkoholu
etylowego (dzięki czemu but szybciej schnie).
Dodatkowo wyposażony w aplikator w postaci elastycznego wężyka z dyszą na końcu,
co ułatwia dotarcie do wszystkich zakamarków wyściółki buta co jest szczególnie
ważne przy wysokim obuwiu.
Nanopowłoka po nałożeniu i wyschnięciu ma doskonałą adhezyjność do podłoża. Nie
następuje migracja cząsteczek srebra.
Nie nakładamy na skórę nóg.
Aplikację do obuwia najlepiej wykonać wieczorem, jeśli buty zakładamy rano.
Polecamy zabezpieczyć wszystkie buty będące w użyciu, aby zapobiec przenoszeniu
bakterii i grzybów z jednego obuwia na drugie.
Substancją aktywną w Nanolux jest nanosrebro koloidalne.
Produkt wysoce skuteczny i wydajny.
Skuteczność naszego produktu potwierdzili:

Śląska Akademia Medyczna w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) – 10.12.2004 r. badanie skuteczności środka czynnego w NanoLux (nanosrebro)

Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi Oddział w Krakowie (dawniej Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego) 07.08.2008 r. wydany certyfikat jakości nr BI/4/08/2008 we współpracy z Mikrobiologią – Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Cena 1 szt. - 30 PLN,
Koszt wysyłki pocztą polską - po przelewie 18 PLN, za pobraniem 22 PLN

Bardzo zależy nam na opinii i zadowoleniu naszych klientów więc jeśli pojawiły by się jakieś pytania czy wątpliwości to śmiało piszcie do nas

Kontakt: nanolux@nanolux.com.pl

gumibear

Administrator gumibear
2015-10-22 13:20:22

Pamietacie ten test jeszcze?

Kiedyś był nanopac który ewaluował z czasem w nanolux.

Za sprawą engietowicza o nicku Puco test powraca.

Ciąg przypadkowych zdarzeń sprawił że Puco wyrwał całkiem sporo preparatów do testów. Oczywiście był ze mną w stałym kontakcie.

Test przeprowadzi Puco i jego ekipa która będzie pisała na NGT w tym wątku swoje relacje...
....i jest jeszcze 10 a dokładniej 9:) preparatów do rozdania. tak więc kto pierwszy w tym wątku napisze że wchodzi w temat ten tester.

Preparaty są jeszcze u Puco, który prześle je do mnie a ja dalej zrobię dystrybucje.

p.s. jesli ktoś będzie z sosnowca (dom) lub bielska (praca) to jest opcja odbioru preparatów od Puco bezposrednio

yaro1986

yaro1986
2015-10-22 13:22:21
83.31.58.132 Głosów: 0

Czy ten prepearat dziala na juz capiace buty czy zapobiega smierdzeniu jak sie czyste popsika?

gumibear

Administrator gumibear
2015-10-22 13:23:25

yaro mysle że to trzeba sprawdzic. Tego bym oczekiwał że zadziała na capiące buty

PRS

2015-10-22 13:40:48
82.145.223.38 Głosów: 0

Czyli na obuwie z Deca, ktore nowe juz capi i na dzien dobry trzeba wymieniac wkladki.

PRS z PKP

RoKo59

2015-10-22 13:54:49
192.157.11.100 Głosów: 0

Chętnie sprawdziłbym ten preparat - moje Montello Lomera po użyciu mocno 'pachnie' (zwłaszcza przemoczone) potem po wietrzeniu po kilku dniach zapach znika.

Robert

Zbynek Ltd.

Zbynek Ltd.
2015-10-22 13:56:23
46.175.234.188 Głosów: 0

Zgłaszam się na testera. Szkoda, że nie było tego 1 miesiąc prędzej.

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 68d30 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3