Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 |

Sprzęt Regatta / odzież, soft, plecaki

teflon81

2017-08-04 10:22:17
62.141.243.110 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

A ja chciałem tu podzielić się opinią na temat mojego Blackfella 65L+10L. Wcześniej miałem Deutera więc teoretycznie sięgnąłem do niższej półki ale to tylko pozornie. Zakupiłem dwie sztuki na wyjazd z żoną do Malezji. Zależało nam żeby był na tyle pojemny aby zmieścić wszystko co potrzebujemy na 3 tygodnie, a jednocześnie na tyle mały żeby mógł stanowić bagaż podręczny na loty krajowe na miejscu. W sumie to byliśmy w ciężkim szoku, że wszystko co chcieliśmy zmieściło się. Materiał, paski i szwy były napięte do oporu jednak pomimo to nie stało się z nimi nic złego. Ta wielkość plecaka zdaje się być idealna na dłuższe wyprawy – zmieści bardzo dużo przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej wielkości. Blackfell 65L +10 to bardzo zgrabny, a zarazem pojemny plecak i szczerze go polecam

-------------------------------------------------------
teflon81

Hiking_Tours

Hiking_Tours
2017-08-04 11:07:49
217.67.221.14 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

teflon81
Ile wazy ten Blackfell? Producent nie chwali się konkretami.

HikingTours.pl

teflon81

2017-08-07 12:13:56
62.141.243.110 Głosów: 0

waga była dla mnie dość istotna bo to mój bagaż podręczny i z tego co pamiętam to było to coś między 1,5 a 2 kg. Ale de facto i tak nie spotkałem się ani w PL ani w Malezji (Air Asia) żeby sprawdzali wagę bagażu więc te 2 kg nie stanowiły problemu

teflon81

Perszeron

Perszeron
2017-08-22 11:11:09
77.254.34.192 Głosów: 0

Ja natomiast bardzo nie polecam butów firmy regatta. Buty:

https://regatta.pl/stonegate-low-p3736

rozpadły się po 3 miesiącach normalnego używania. Bardzo cieńka podeszwa. Wypustki w podeszwie powyrywały się tworząc dziury przez, które można wsadzić palec do buta . Do tego podeszwa popękała w kilku miejscach. Buty do wyrzucenia. Zdecydowanie najgorsze buty jakie miałem do tej pory. Nawet jakieś cichobiegi z ccc za 60zł wytrzymały dłużej.

Konsumnet x

2018-03-13 18:59:31
188.121.22.183 Głosów: 0

Nie polecam zakupu jakichkolwiek kurtek outdoorowych firmy Regatta. Jak do tej pory miałem 2 kurtki tej firmy (różne modele), ale wady, które się uwidaczniały po normalnym użytkowaniu były podobne. Słaba jakość szwów, które po kilku tygodniach samoistnie prują się (przy kapturze, rękawach, itp..). Zamki w kieszeniach też nie wytrzymują próby czasu i już po kilku miesiącach się zacinają bądź ulegają rozpruciu. Nie wspomnę o zawieszce kurtki, która już po 2 tygodniach przestaje pełnić swoją funkcję.
Ze zwrotami i reklamacją też są problemy.
Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam przed zakupem ich produktów.

Konsument x

Konsumnet x

maszop

2018-03-25 20:23:27
185.51.75.100 Głosów: 0

Regatta to taka bardzo marketowa marka. Trochę jak obecny Karrimor.
Jeżeli cena jest niska to jeszcze ok, ale jak jest możliwość, to lepiej kupić coś pewniejszego.

Miałem kilka rzeczy i niby wszystko ok, ale niebawem wszystko się pruje i sypie.

lucas_t

2018-04-09 13:36:24
83.4.52.104 Głosów: 0

Mam kilka rzeczy od nich i niestety przeważają złe doświadczenia.
- pierwszy zakup - ''polar'' o gramaturze ~220g - 5/5.

- następny - SS (bez membrany, OFC), całkiem fajny tylko że szycie na jednym kciuku zaraz puściło, 4.5/5,

- HS 10k/10k, po pierwszym praniu DWR poszło w pindu, a na najbliższym deszczu okazało się że i membrana ''poległa''; materiał ''zaciąga'' się i mechaci jak ''szalony''; ostatnio główny zamek się rozpruł (plastik się odpruł od przeszycia). Na szczęście kupiona za 116.98 z przesyłką. 1.5/5

- ostatni zakup to wysokie buty, w jednym odkleił się gumowy czubek i przesiąkają w okolicach pięty, ale lekkie i wygodne. 4/5

Podsumowując - chińszczyzna, czasami lepsza od tej z Decathlon-u, czy Lidl-a.
Plusy to cena, fajne wzornictwo i program lojalnościowy dający rabaty w wysokości x, przy zakupach za y.
---
Edytowany: 2018-04-09 13:45:14

oskar333

2018-08-27 11:35:40
83.10.79.104 Głosów: 1

Kurtki Regatta to kompletny sh*t!! Nabylem niestety ich ''najlepsza w ofercie'' OKLAHOMA III reklamowana jako niezawodna polecana na wielogodzinne ulewy w gorach i po dwu godzinach w deszczu bylem caly przemoczony. W procesie reklamacji ''niezalezny'' ''rzeczoznawca'' (faktycznie krawiec meski :) ORGANOLEPTYCZNIE !! stwierdzil ze kurtka nie ma wad i mam jej nadal uzywac! Gdyby mi ktos opwiedzial to bym nie uwerzyl... Firma w dziale obslugi klienta zatrudnia prawnikow ktorzy wyszukuja formalne kruczki by reklamacji nie uznac... Koszmar! NIE KUPUJCIE PRODUKTOW REGATTA!!

Oskar

Ritka

Ritka
2018-08-27 14:37:45
185.59.108.238 Głosów: 0

Według mnie buty Regatta sa idealnym wyborem dla początkujących wędrowców. Nie są drogie, są wygodne i uniwersalne. Pamiętam, że na początku swojej przygody z górami byłam z nich zadowolona. Kupiłam je ze skarpetami i spodniami o odpowiadał mi ten zestaw a nie nadszarpnął aż tak budżetu.

Ritka
Strona: | 1 | 2 | 3 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: b83aa - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2