Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Sprzęt firmy 4F / w tym SoftShelle

~fox-trott

2010-02-10 17:53:11
89.79.181.241 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

odlo i bodajrze craft też jest sponsorem naszych biatlonistów i jakoś nie widać zwiększonego zainteresowania tymi markami, myślę że tu niewiele ma to do rzeczy... poprawcie mnie jeśli się myle co do tych marek, ale jestem pewnien że widziałem Sikore w crafcie...

-------------------------------------------------------
Piotr

ludz

ludz
2010-02-25 16:27:52
84.10.213.75 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

http://infobot.pl/r/1EZi

tyle w temacie strojów dla polaków na olimpiadzie ;)

EDIT- właściwie to to OT.. teraz spostrzegłem. ;) można by to wytwalić np. do Newsów ze świata?
---
Edytowany: 2010-02-25 16:32:07

~dawid1044

2010-02-28 11:00:49
83.20.174.149 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mimo wszystkich krytykujących wypowiedzi uważam, że aby coś oceniać trzeba to sprawdzić. Kto z Was "znawców" korzystał z asortymentu 4F? Niech się wypowiedzą Ci co noszą 4Fun.

rytmar

rytmar
2010-02-28 13:02:21
83.4.78.228 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

~dawid1844 =>
Opinie użytkowników masz na forum, w tym wątku i innych. I tutaj np.
http://ngt.pl/504,4Fun-Adventure.html
Trudno znaleźć wątek dotyczączy jakiejś firmy ogólnie, z tak dużą ilością ocen negatywnych, wystawionych przez użytkowników.

Aby ocenić jakiś produkt trzeba mieć pewne doświadczenie, choćby porównanie z wyrobami konkurencyjnymi. Jeśli nie masz możliwości porównania, a nic nie zepsuje się jakoś radykalnie, uważasz że wyrób jest dobry. Musi taki być, bo przecież nie był kupiony w supermarkecie.

Forum daję możliwość wyrobienia opinii o jakimś produkcie, bez potrzeby kupowania w ciemno wszystkiego co pojawi się na rynku. Może okazać się, że nie warto ryzykować, bo w bardzo podobnej cenie znaleźć można coś co jest polecane i znane.

cześć i czołem

~przypadkowy gosc

2010-03-22 14:35:57
89.230.208.181 Głosów: 0

opinia czysto subiektywna z mojego punktu widzenia:

przepracowałem w tem towrze jako sprzedawca przez 2,5 roku, jednoczesnie testujac te rzeczy na sobie i uwazam, ze w przelozeniu cena/jakosc tworza korzystna dla klienta konfiguracje

mozecie powiedziec, ze chwale "swoje", ale musze powiedziec, ze rzeczy to tyle co moge o tej firmie dobrego powiedziec, bo ludzi traktuje sie tam jak gowno za przeproszeniem.

ot cala subiektywna opinia na temat 4f, a wlasciwie teraz otcf

...

mniklas

mniklas
2010-03-22 20:32:51
87.205.235.221 Głosów: 0

Hmm, ale wygląda na to, że zawodnicy startowali w strojach od Crafta. Ciekawe, co Craft napsocił, że tak podpadł zawodnikom. Nie dał im strojów odpowiednich do warunków? Craft robi raczej dobre rzeczy, sam niemal codziennie używam ich koszulek, bluz i kurtek i są to jedne z moich ulubionych rzeczy.

Ale chyba odchodzimy tu od 4FUN. Czy 4FUN ma coś wspólnego z tymi strojami od Crafta?

A Craft zaliczył u mnie minusa za tę odwróconą flagę :(
---
Edytowany: 2010-03-23 06:50:54
---
Edytowany: 2010-03-23 06:51:58

http://www.panoramio.com/user/1232913

TomBomaD

2010-03-23 14:12:25
79.162.24.170 Głosów: 0

oj zamordyzm w 4f jest przeogromny - mój znajomy ma sklep partnerski z ich produktami w pasażu w galerii - pewnego dnia z braku ruchu zamknął sklep przed czasem (czyli o 19 zamiast 21) - na drugi dzień pojawił się jakiś Bardzo Ważny kierownik z Bardzo Ważnego departamentu z 4f i mój znajomy zarobił takie zje..y, że latał pod sufitem pół dnia...

~ex 4f

2010-03-23 15:18:03
80.55.122.234 Głosów: 0

hehe BWK z 4f :D Tam co drugi jest bardzo ważny :)

Słuchajcie przepracowałem tam swoje na pewnym stanowisku - miałem styczność z ludźmi z centrali , sklepów, partnerami i towarem. Od A do Z burdel na kółkach. Ci Bardzo Ważni panowie na górze drabiny uważają się za Bóg wie jaką firmę na polskim rynku. Towar to pierwszorzędna chińszczyzna - niezależnie czy to 4f, outhorn czy fob. Wszystko z jednego wora. Buble jakich mało - mogę napisać sporo na temat towaru, polityki, ludzi którzy tam pracują, itp. itd

Z ich asortymentu pozostał mi tylko polar 100 i plecak 30 Peunguin. Reszta "softshelli", kurtek i bawełny powedrowała do PCK.

ex4f

~adv

2010-03-30 10:14:12
94.232.217.163 Głosów: 0

Mam kilka pytań:

Czy ma ktoś softshell tej firmy na Aquatech Pro 3000? Producent zapewnia o klejonych szwach, zabezpieczonych zamkach. Czy taka kurtka przemoknie podczas silnego deszczu na trasie 30 min?

Jeśli zna ktoś odpowiedzi na te pytania proszę o odpowiedź.

adv

mick

2010-03-30 14:30:10
195.150.50.71 Głosów: 0

Czy korzysta być może, ktoś z Was ze śpiworów 4F. Dokładnie chodzi mi o mumie - http://www.4f.com.pl/index.php?menu=kolekcja&id=163
proszę o informacje na temat wytrzymałości, trwałości wykonania.

Sprawć na tej stronie porady sprzętowe. Ja na tej podstawie kupowałam śpiwór.
Za niecałe sto złoty możesz kupić dobry śpiwór na alegro.
Opcje

MUMIA PROFI3 ŚPIWÓR ICEBERG CIEPŁY -15stC 300g (1216078428)

Sprzedający: B-BMegaSport (3310) Ja jestem z niego zadowolona
---
Edytowany: 2010-11-15 18:34:42

mick

~nowa

2010-04-09 00:09:48
83.31.28.186 Głosów: 0

Ja mam pytanie może nie o to jaki to bubel made in china tylko o zarobki może ktoś się orientuje ile można tam zarobić?

nowa

~przypadkowy gosc

2010-04-18 12:41:01
89.230.208.181 Głosów: 0

niewiele, uwierz mi, jeszcze z reguły chcą żeby pracowac na umowe o dzieło...

...

~mddobry

2010-06-15 16:29:42
87.207.210.162 Głosów: 0

mick: "Czy korzysta być może, ktoś z Was ze śpiworów 4F. Dokładnie chodzi mi o mumie - http://www.4f.com.pl/index.php?menu=kolekcja&id=163
proszę o informacje na temat wytrzymałości, trwałości wykonania.
mick"

Więc w tym śpiworze możesz spać w domu. Nawet w ciepłe letnie noce było mi po prostu zimno. Zainwestuj lepiej w JW, albo w McKinley'a

M.D

~conte

2010-08-26 01:06:04
77.236.6.126 Głosów: 0

Ja również mam przykre odczucie wobec 4F. Kupilem dwie kurtki tej firmy, dla siebie model CECIL dla dziewczyny model HARVEY. w nowych kurtkach pojechalismy w Tatry. Pierwszy pol godzinny deszczyk i juz kurtki przemakaly jak sito. Material zewnetrzny chlonal wode jak gabka. Niby posiadaja membrany Aquatech PRO+ 5000 ale niewiele im to pomaga. Zastanawiam sie czy jakby je wyprac w impregnacie to czy im sie polepszy cokolwiek bo kurki kupilem tylko i wylacznie na mokra pogode.

conte

~grz

2010-09-26 22:03:44
188.146.1.191 Głosów: 0

Ja natomiast nie mogę sie zgodzic z wczesniejszym postem. Kupilem podobna kurteczke z ta samą membrana Aquatech Pro + 5000 i równierz wybrałem sie w tatry, podobnie jak kolege dopadł nas desz i to naprawde niezły (lało ponad godzine non stop) i szczerze mówiąc tylko moja kurtka przetrzymała. Znajomi mieli Brugi 5000 i Campusa 5000 i 3000, wszystkie trzy pusciły a ja dotarłem suchy. wiadomo nie jest to sprzet ekstremalny ale mysle ze do turystyki jest spoko.

grz

Darks

2010-10-06 18:03:42
83.25.167.166 Głosów: 0

Właśnie przyszedł do mnie plecak 4F model Domingo. Po oględzinach stwierdzam, że stoi o poziom wyżej niż typowe plecaki z marketów/targowisk/allegro. Wzmocnienie pod plecy, dobre szelki, poduszki na plecach, miejsce pod camel bag, kilka troczków, pasek piersiowy i biodrowy, zamki chodzą nieźle, błędów w szyciu nie widzę. Za kilka miesięcy postaram się skrobnąć reckę, ale wydaje mi się już teraz, że zakup udany. Inna sprawa, że nie dałbym za niego 69 zł. Kupiłem okazyjnie za 20 zł na Allegro (gratis dodawany przez Plusa) i moje wrażenia są nacechowane zapłaconą gotówką.

~yayogy

2010-11-13 03:31:20
89.25.247.97 Głosów: 0

witam,
kupiłem ostatnio przez e-sklep plecak 35 l. oraz torby turystyczne 50 i 70 l. byłem miło zaskoczony wykonaniem. Sugerowałem się ceną i materiałem wykonania. Potem dotarło do mnie że są sponsorem olimpijczyków (i za specjalnie mnie to nie obchodzi). Pomny tego zakupu chciałem kupić kurtke na zimę. Znalazłem w Sosnowcu ich sklep i .... rozczarowałem się. Kurtki (jesienne) jakby nie dopracoewane etc. W kolekcji na tą zime znalazłem model 003 . Pojechałem jeszcze raz i .... na tyle spodobała mi się że ja zamówiłem. Zobaczymy jak bedzie sie nosiła. Reasumując : są gusta i guściki ale na wykonanie jedno .

tom

cosiegapisz

2010-11-15 18:43:04
79.185.12.141 Głosów: -1

Ja miałam spodnie i bluske z tej firmy. Jestem zadowolona. Spodnie wytszymały trening krave maga, letnie wczasy, wycieczki piesze... są dostosowane do pory roku na którą zostały przeznaczone. Ja nie szanuje ubrań. Pomimo to za każdym razem gdy je upiore spodnie są jak po kupieniu. Jest to firma młoda w zwiąsku ztym musi wypracować własną technologię i też dlatego mogą zdażyć się potknięcia. Jednak za plecak wyprawowy wszędzie otrzymywałam gwarancie roczną na plecaki nawet znanych firm natomiast 4f dało mi dwuletnią.

gumibearMarcin

2010-11-15 19:20:36
79.162.205.37 Głosów: 1

cosiegapisz może i spodnie wytrzymaly krav mage ale poległy na zwykłej pospolitej ortografii. Musiałem. Oczy puchną.

~Ellen

2010-11-17 23:23:38
77.114.111.154 Głosów: 0

Nie sugerujcie się tym, że 4F ubiera sportowców, więc to musi być dobry sprzęt. Zawodnicy dostają całkowicie inne modele (wygląd ten sam - jakość o niebo lepsza). A klientom wciska się kit, że mogą kupić repliki...
Opłaca się kupić tylko niektóre rzeczy i tylko w promocji.

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 48aed - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3