Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji!

Spineless

Administrator
2011-11-23 11:21:50
91.150.220.61 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Przypominamy:

1.W tym wątku nie zapodajemy żadnych linków do alle i innych serwisów aukcyjnych.
2. Podajemy ceny! posty bez cen będą wylatywać.
3. Wątek jest stale czyszczony ze starych ogłoszeń - utrzymujemy post max 30 dni

Pozdr.

barlak

2019-01-11 22:17:56
37.248.210.157 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Rozchodzi się o to? Cena 21PLN

https://www.e-sas.pl/zielonydom/wedkarstwo-2/naczynia--termosy--sztucce/hr-termite-korek-do-termosu,p43743901

carlosmuz

carlosmuz
2019-01-12 07:57:11
89.64.57.165 Głosów: 0

Sprzedam nowy plecak Deuter Futura 30. Kupiony 11.01.2019. Nie trafiłem z rozmiarem, a urwałem metkę. Może ktoś szuka, będzie miał taniej. Kolor czarny
Carlosmuz@o2.pl
T:696 357 860
Kraków odbiór. Wysyłka w cenie.
Cena 440 zł.

PRS

2019-01-12 11:00:56
195.242.139.24 Głosów: 2

@carlosmuz po co taka Ściema?
Wszyscy wiemy, że tak jak np. leppy czy narmerr jesteś handlarzem, których jedyna aktywność na forum ogranicza się do wykorzystywania go jako bezpośredniej platformy sprzedaży i wstawiania ogłoszeń.
Ja to rozumiem - taniej kupić - drożej sprzedać, nie ponosić ŻADNYCH dodatkowych kosztów.
Administracja Was toleruje/akceptuje nie mój biznes - nie moje forum - nic mi do tego. Ale nie musisz traktować innych użytkowników jak debili nie potrafiących czytać ze zrozumieniem i nie pamiętających kto STALE zamieszcza ogłoszenia w tym dziale.
A teraz proszę o minusy ;)

-------------------------------------------------------
wynik mierzy czyny

suru

suru
2019-01-12 13:25:47
185.239.43.5 Głosów: 1

No to się zacznie :)
PRS brawo!!!
Niech tylko wszyscy wrócą dzisiaj z gór.....
---
Edytowany: 2019-01-12 13:28:43

gumibear

Administrator gumibear
2019-01-12 14:47:52
5.173.240.210 Głosów: 1

Prs handlarzy regularnych jest tu jeszcze kilku. Nie lubie tego slowa bo trochę w tym poruszonym kontekście ma wymiar negatywny wobec wspomnianych osob.

Owszem tak, część osób z tego wątku pisuje....tylko w tym wątku. Regulamin tego nie zabrania.

Rozumiem Twoje podejście że Cie to mierzi bo od takich miejsc oczekujesz czegoś więcej tak jak i ja....jak np fajnie jakby za rok pojawił sie wysyp recek z tego zamówienia grupowego w Aura.....obaj wiemy że tak nie bedzie.

Czy to oznacza że więcej juz zamówień grupowych nie będzie? Będą.

Prs jesli wspomniane osoby nie lamia prawa nie widzę przeszkód by pisały w tym wątku skoro takowy administracja popelnila.
---
Edytowany: 2019-01-12 16:24:05

Z kom

leppy

leppy
2019-01-12 15:19:25
188.147.100.0 Głosów: 7

Tylko wyjaśnię, jako że zostałem poruszony w poście PRS, że do handlarza mi daleko. Wolę określenie ''maniak sprzętowy'' :) - kupuję sporo, często żongluję sprzętem, kupuję, sprzedaję, wymieniam - bawię się tym i cieszy mnie to. Często mam też okazję kupić coś taniej (kupuję sprzęt górski od pewnie 20 lat!) i stąd niektóre ogłoszenia - myślałem że to fajnie, że umożliwiam np. zakup detektora w dobrej cenie, NIC NA TYM NIE ZARABIAJĄC - widać myliłem się. Mega zdziwiony faktem, że ktoś może mnie mieć za ''handlarza'' - życzę dobrego dnia.

-PITdoggy-

-PITdoggy-
2019-01-12 15:59:43
93.105.5.27 Głosów: 1

Sorry, ale Carlos handlarzem?
Carlosa pamiętam z różnych wątków, poznałem osobiście na zlocie, Carlos ciągle albo śmiga po tatrach, albo Gorcach- pieszo lub rowerem. Jesteśmy znajomymi na FB i widzę, że to jego pasja. Osobiście nigdy nie odbierałem go jako handlarza.
Innych wymienionych osób po prostu nie znam, więc trudno mi oceniać.

hoopoe80

2019-01-13 00:06:57
195.242.139.163 Głosów: 0

Mam do sprzedania buty AKU Conero Goretex w rozmiarze 47 EU (12UK).
Buty były używane przez ok. 3 godziny (30 minut łażenia po mieszkaniu, kiedy to jeszcze wydawały się dobre i 2.5 godziny w terenie w letnich warunkach gdy zaczęły boleć palce). Zdążyłem zakurzyć podeszwę.
kupione na Tatry: twarda podeszwa + otok.
Buty mają gwarancję, która nalicza się od daty zakupu - 09.2018r.
Cena do negocjacji. Proponuję 550 PLN

upupaepops80@gmail.com
603840961

Daniel

PRS

2019-01-13 10:14:05
195.242.139.24 Głosów: 0

@gumi nie rozumiesz (bo nie chcesz) bądź nie zrozumiałeś.
Mi nie przeszkadza, że ktoś kupuje i sprzedaje czyli jest handlarzem.
Nie chciałem nikogo obrażać i nikogo nie obraziłem.
To ja poczułem się obrażony tekstem ,,Nie trafiłem z rozmiarem, a urwałem metkę''. Jeszcze raz po co ta ściema?
Wystarczy napisać np. ,,sprzedam taniej niż w większości sklepów w Polsce'' lub nic nie pisać.

wynik mierzy czyny

nowart

2019-01-13 12:40:33
109.173.147.242 Głosów: 6

PRS, nie czekaj na minusy, jak widać takie wścibskie podejście ma grono zwolenników zatem możesz śmiało kontynuować skrupulatne śledzenie i publiczne piętnowanie wszelkich przejawów chęci sprzedania czegokolwiek z jakimkolwiek zyskiem...

Też nie lubię sytuacji, kiedy ktoś rejestruje się w jakimś miejscu wyłącznie w celach marketingowych ale posądzanie o prywatę wieloletnich uczestników tej grupy jest już przesadą. Z ciekawości rzuciłem okiem na ostatnie 2 miesiące ogłoszeń, bo na tyle pozwala chyba tutejsza giełda. Leppy od 2 miesięcy sprzedaje jakieś plecak i detektor, carlos ze 4 rzeczy. Zwłaszcza, że sprzęt w cenach jakich w sklepach nie uświadczymy...
Leppyego poznałem osobiście jak robiliśmy grupowe zakupy w horyzoncie, sprzętu nakupił co nie miara dla siebie i kobiety. Naszego stretcha grupowego montano swojej kobiety sprzedał mi za pół ceny. Pół ceny naszego zamówienia grupowego... szaleństwo, co? Pewnie w dupach im się poprzewracało od tych kokosów, które tutaj robią...

PRS, z jednej strony dajesz się poznać jako cholernie pomocny, otwarty gość z którego z drugiej strony, raz na jakiś czas wyłazi osobowosć emerytowanego kontrolera urzędu skarbowego, który złotówkę rozpalonym pogrzebaczem z gardła wyciągnie. Kłóci mi się to z Twoją osobą do której przywykłem przez te parę lat bytności w tym naprawdę wyjątkowym miejscu ale skoro nie możesz tego opanować to bądź łaskaw, bardzo proszę, robić to odrobinę dyskretniej nie urażając przy tym innych...
---
Edytowany: 2019-01-13 13:55:55

ludz

ludz
2019-01-13 15:26:25
89.64.57.103 Głosów: 0

>>kontynuować skrupulatne śledzenie i publiczne piętnowanie wszelkich przejawów chęci sprzedania czegokolwiek z jakimkolwiek zyskiem...

hasta la victoria siempre!

Żeby nie było - popieram, że nie warto się bawić w hasła typu 'sprzedaję nietrafiony rozmiar'
---
Edytowany: 2019-01-13 15:27:12

leppy

leppy
2019-01-13 15:46:14
188.147.100.0 Głosów: 3

nowart dziękuję za przypomnienie miłych okoliczności spotkania.

Ogólnie sam jestem uczulony na handlarzy na moim ''macierzystym'' forum, czyli TG, tych którzy wrzucają tylko ogłoszenia, a nie udzielają się w wątkach górskich. Całkowicie zatem rozumiem, że takie osobniki mogą wkurzać. Tylko zdziwiło mnie, że sam mógłbym zostać do nich zaliczony. Ale po namyśle - jasne że mógłbym, co jest dla mnie wręcz przerażające. Wszak rzadko piszę na NGT w ogóle (w tym jednak dość rzadko wrzucam ogłoszenia, serio nie ma ich tak wiele), niewiele wniosłem w rozwój forum (ot, kilka krótkich opisów sprzętu, kilka wpłat na serwer), na zlotach nie bywam. Wręcz przepraszam, bo głupio mi się zrobiło. Natomiast uspokajam, że nie jestem typowym handlarzem - tzn. nie sprzedaję żadnego sprzętu z chęci zysku, jedynie dla odzyskania włożonych w niego pieniędzy (kupuję często na zasadzie ''może się przyda'' - i czasem się nie przydaje), często na tym tracąc (raz więcej, raz mniej - jeśli kupiłem promocyjnie). Ewentualnie gdy mam kazję kupić coś taniej (jak teraz detektory BCA) i się tym dzielę. Nawiasem, obecnie mam około 10-15 sztuk różnorakiego sprzętu na sprzedaż. :) Od fabrycznie nowego, do mocno używanego. Tylko nie mam kiedy porobić zdjęć i się za to zabrać. :)

NGT pozostaje dla mnie wzorem forum, a NGT-owicze wzorem forumowej społeczności. Co nieraz przywoływałem na TG. Pozostaje mi przeprosić i serdecznie pozdrowić.

PRS

2019-01-13 16:53:04
195.242.139.24 Głosów: 1

Taki jestem (ktoś musi ;) )
Nie piję drinków tylko czystą szklankami ;) , jak ktoś coś chlapnie publicznie to mu prosto w twarz wygarnę też publicznie, jak ktoś coś chce zrobić głupiego o czym wiedzą tylko ,,4 oczy'' to mu w te oczy, w łeb i w 4 litery nawtykam. Zbyt rzadko gryzę się w język co przysparza mi wrogów. Niektórzy nie darzą mnie za to miłością ale mają szacunek, inni nienawidzą. Taka karma, mam większe wady.
@leppy przepraszam, że Cię uraziłem, czasami warto się dowiedzieć, że ktoś widzi Cię tak a nie inaczej. Czasami zaowocuje to jakąś recką, opisem, inną aktywnością, w większości przypadków raczej nie.

P.S. Nie jestem emerytowanym urzędnikiem (kontrolerem) Urzędu Skarbowego tylko absolwentem szkoły im Feliksa Dzierżyńskiego czego nie ukrywam.

wynik mierzy czyny

carlosmuz

carlosmuz
2019-01-14 09:31:07
46.171.89.197 Głosów: 3

PRS, szkoda, że tak mnie odebrałeś. Jestem na forum od 2005 roku, byłem na 3 zlotach, parę osób znam osobiście. Jak wspomniał PIT często śmigam po górach i często wymieniam sprzęt, bo szukam idealnego środka, a musi pasować w 100%. Taki jestem. A plecak sprzedaję, ponieważ w Alpintechu nie mieli Pro 36 na wymianę, a wcześniej wymieniałem z z modelu z Rise 28 i nie chcieli już zwrotu.
Ale spoko, rozumiem :-).
Jestem pewnie jak leppy - maniak trochę sprzętowy, kto taki jest ten zrozumie, kto nie, nie wytłumaczy się heheh :-).

Do zobaczenia Pod Bereśnikiem, byłem tam wczoraj :-)

Aha, plecak sprzedany, proszę o usunięcie ogłoszenia przez Admina.
---
Edytowany: 2019-01-14 09:40:01

no

2019-01-14 11:55:28
212.160.172.85 Głosów: 0

Cześć

Oddam używany plecak Deuter Bike One, wady: popsuty zamek główny - jedna maszynka nie zamyka suwaka, druga maszynka raz zamyka raz nie :(, reszta sprawna, brak dziur,
z plecaka zabieram tylko/aż pokrowiec przeciwdeszczowy

może się komuś przydana np. części - klamerki itp,

odbiór osobisty Warszawa
---
Edytowany: 2019-01-14 11:56:37

Artur

bad-ischler

2019-01-14 15:23:23
217.153.136.1 Głosów: 0

Czesc!

Sprzedam nastepujace rzeczy, opisujac ich stan w skali X/10.

1/ Uzywany plecak narciarski Vaude Ski Pro 42+8 L ... 7.5/10

2/ Uzywany plecak narciarski Vaude Expedition Rock 50+10 L ... 9.5/10

3/ Nowy plecak wyprawowy Vaude Terkum 80+10 II M ... 10/10

4/ Uzywany plecak rowerowy Karrimor Airspace 25 ... 8/10

5/ Buty Meindl Brisbane 9.5 UK kolor brazowy ... 8/10

6/ Buty Meindl Brisbane 9.5 UK kolor piaskowy ... 9.5/10

Gdyby ktos byl zainteresowany ktoryms ze sprzetow, to prosze o mail. Bede sukcesywnie dodawal rzeczy z szafy, czeka mnie przeprowadzaka a co za tym idzie ograniczenie ilosci rzeczy.

Odbior osobisty na Slasku.

ludz

ludz
2019-01-14 16:12:42
188.123.210.85 Głosów: 1

Dodawaj od razu ceny :)

Pablito

2019-01-14 17:08:34
89.74.145.84 Głosów: 0

Witam

Mam do sprzedania BUTY SALEWA MS MTN TRAINER L WALNUT/GOLDEN PALM w rozmiarze 40,5. Nówki sztuki, jedynie przymierzone. Oddam za tyle za ile kupiłem czyli 379,50 zł + koszty wysyłki

Barsus

Barsus
2019-01-17 15:18:52
193.19.165.46 Głosów: 0

Sprzedam plecaki:
1. Ospray talon 11 s/m. Plecak ma swoje lata i to po nim widać. Mimo kilku prań ma swoją patynę w postaci zabrudzeń wtartych na trwałe w strukturę tkaniny. Gumki na szelkach do trzymania rurki camela są wyciągnięte. Podobnie rozciągnęły się nieco elastyczne kieszenie na szelkach. Po za tym plecak jest sprawny i jego stan ze względu na opisane przypadłości opisałbym jako dobry minus.
cena 110 zł

2. Black Diamond speed zip 24. Plecak kupiłem jakieś dwa lata temu. Jego stan jest idealny. Był przeze mnie łącznie używany przez niecały miesiąc licząc sumarycznie dni. Właściwie nie mam nic do dodania bo specyfikację znajdziecie w sieci.
https://www.polarsport.pl/plecak-black-diamond-speed-zip-24.html
cena 200 zł

3. Jack Wolfskin Ascend 26. Lekki plecak z klapą wykonany z nylonu o prostej konstrukcji. Jedyne jego zużycie to lekkie zmechacenie szelek a dokładnie wzmacniających lamówek na szelkach.
cena 130 zł

do cen należy doliczyć po 15 zł na wysyłkę. Kontakt przez mail w moim profilu. zdjęcia:
https://drive.google.com/open?id=11dIr_ik5TkvqLOwiBRVkKAKphiNGew2N
---
Zdjęcia kolejno przedstawiają plecak JW, Ospray, Black Diamond.
---
Edytowany: 2019-01-17 15:40:23

http://dasieda.blogspot.com/
Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 854d9 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg