Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Sprzedam, oddam, poszukuję - bez linków do aukcji!

michuk

2017-06-29 20:02:11
62.87.156.169 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Sprzedam buty trekkingowe marki Meidl, model Journey MID GTX. Wybrałem zły rozmiar kupując je, ale chciałem sprawdzić czy może jednak będą dobre. Założone na jedną wycieczkę. Stan idealny, pachną nowością. Jest to fajny model z lekko poszerzoną strefą na palce. Mają dobrą membranę, która wiadomo że nie przemaka ale chyba lepiej niż inne oddycha, bo lepiej się w nich czułem niż w innych w wyższej temperaturze. Rozmiar 10.5UK = 45 EU.

499 pln

-------------------------------------------------------
michuk

assiak

assiak
2017-07-02 21:54:36
89.65.214.250 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

nieaktualne
---
Edytowany: 2017-07-26 07:42:45

carlosmuz

carlosmuz
2017-07-05 12:48:37
46.171.89.197 Głosów: 0

Sprzedam kamizelkę Patagonia rozmiar S, taka jak w linku:

http://www.patagonia.com/product/mens-down-sweater-vest/84622.html
Kolor viking blue. Użyta raz, stan idealny. Kupiona w e-moko w czerwcu.

Cena 399 zł.
Kraków
696-357-860

cortezjwrz

2017-07-06 22:05:39
62.87.243.221 Głosów: 0

Cześć,
jestem tu totalnie świeży, ale wydaje mi się, że produkt może wzbudzić zainteresowanie.

Na sprzedaż mam kurtkę marmot minimalist jacket czarną rozmiar M. Kupiona w skalniku pod koniec 2016 roku. Na mnie niestety jest za mała, a krój L niestety wciąż za krótki na moje potrzeby, więc wyparła ją kurtka RAB.
Kurtkę miałem parę razy na sobie w mieście i raz była na 2-dniowej wyprawie do karpacza i na śnieżkę. Ani razu jej nie prałem nawet (z obawy o membranę). Stan oceniam na bdb.

Fotki mogę podesłać na maila czy przez messengera facebookowego.

Za kurtkę chciałbym 420 zł (+wysyłka do ustalenia), przy odbiorze osobistym we Wrocławiu spuszczę coś z ceny jeszcze :) Do kurtki znajdę jeszcze metki i paragon nawet.

Tutaj świeży, ale można sprawdzić mój staż np na knives.pl czy tactical.pl jak ktoś bywa.
Więcej info najlepiej mailowo tomasz.los.iu@gmail.com, jakby ktoś chciał kontakt telefoniczny to proszę na mailu poprosić i będziemy gadać :)

dgim

dgim
2017-07-08 11:08:56
89.76.233.37 Głosów: 0

Mam na sprzedaz:

1. Kijek teleskopowy/monopod Smatree SmaPole S2 do GoPro czy innych sportowych kamer.
Bardzo solidny aluminiowy, 3 segmentowy, kijek. Nie chciałem montować swojej kamerki GoPro 4 na monopodzie za kilkanaście złotych z Allegro czy AliExpress stąd decyzja o zakupie porządnego modelu, producenta.
Świetnie wykonany, z bardzo dobrych materiałów. Pewna, długa rączka o dużych właściwościach chwytnych, wspomagana ponadto regulowaną, nadgarstkową smyczą.
Rewelacyjny mechanizm zmiany długości kijka. Szalenie pewny, bez luzów, odkręcania sie etc.
Dobre, optymalne wg mnie wymiary monopoda.
Długość po złożeniu: 40cm, max wyciągnięty: 103cm.
Amazon podaje 188gr wagi, u mnie wychodzą okolice 220gr.
Kijek sciągałem z Niemiec, nie znalazłem wówczas na polskim rynku w ogóle tego modelu.

W zestawie to wszytko co dostałem od producenta:

* 3 segmentowy kijek SmaTree SmaPole S2
* smycz nadgarstkowa
* 2 zakręcane wkrętaki, jeden plastikowy w kolorze czarnym, drugi aluminiowy w kolorze niebieskim
* aluminiowy, niebieski klucz do odkręcania/zakręcania powyższego wkrętaka
* Odczepiany zaczep na pilota

Produkt na stronie niemieckiego Amazona: https://is.gd/Hs0Hu7

Fotki: http://pokazywarka.pl/s2

Cena: 110zl

Transport biore na siebie (paczkomat InPost'u), na terenie kraju. Do kuriera/Poczty Polskiej doplata 5zl. W Warszawie mozliwy odbior osobisty.
---
Edytowany: 2017-07-20 15:17:28

traszan

traszan
2017-07-14 19:00:06
89.67.240.17 Głosów: 0

Jakby ktoś miał wyrzucić to ja chętnie przytulę pusty kartusz gazowy 100g z gwintem( większe też jeżeli miały by trafić do kosza)

foks64

2017-07-14 19:39:05
37.47.107.238 Głosów: 0

Mam dwa , ale wieksze . Po 450 gramów . W każdym chlupocze jakaś resztka gazu. Jeden to Primus, drugi Coleman. Obydwa z gwintami z tym , że w jednym brakuje plastikowej zaślepki. Chetnie oddam.

Grzesiek

DTH

DTH
2017-07-16 00:23:47
89.77.21.127 Głosów: 0

sprzedam spodnie Berghaus Lonscale Cargo Pants, rozmiar 18/31 , stan bdb- (za kilka punktowych plamek na z tyłu nogawki). Cena 80 zł + przesyłka (odbiór osobisty w Warszawie, Lublinie lub Zamościu)

link poglądowy: http://sewel.pl/product-pol-10493-Spodnie-trekkingowe-BERGHAUS-W-LONSCALE-CARGO-PANT.html albo http://int.berghaus.com/womens-lonscale-cargo-trousers/420369.html

Yatzek

Yatzek
2017-07-16 00:47:37
94.254.156.168 Głosów: 0

Foks - jakby nie było chętnego na te kartusze, to chętnie przygarnę.

Yatzek - nadworny tester NGT ;-)

traszan

traszan
2017-07-16 18:09:37
46.215.214.156 Głosów: 0

Jest chętny, ale kartusze są dwa, więc możemy się podzielić:)

Yatzek

Yatzek
2017-07-16 20:24:27
94.254.156.168 Głosów: 1

Traszan - jak Ci się przydadzą obydwa - bierz. Ja mam średnie i małe, więc mam w co pakować gaz. Duże chcę mieć stacjonarnie w stałych miejscach dyslokacji, ale to nic pilnego. Wziąłbym, gdybyś nie reflektował bo za duże. Zgłosiłeś się pierwszy - masz pierwszeństwo. :)

Yatzek - nadworny tester NGT ;-)

traszan

traszan
2017-07-17 09:21:31
149.156.61.9 Głosów: 0

Jeden duży mi w zupełności wystarczy, więc nie ma problemu.

esdee

2017-07-19 23:47:04
185.127.20.6 Głosów: 0

Witam, mam do sprzedania - używany zegarek sportowy Polar m400:
cena - 400 zł.
zegarek sportowy - treningowy Polar m400 HR z GPS + nadajnik
- data zakupu 08-10-2015 ( faktura), gwarancja 2- letnia, nigdy nie był w serwisie
-używany sporadycznie ok. 20 x od chwili zakupu , brak jakichkolwiek uszkodzeń, nie porysowany, w pełni sprawny , nadajnik (pas z czujnikiem) - nieużywany, zegarek jak i pasek w bardzo dobrym stanie
- w komplecie: zegarek, pas z nadajnikiem, kabel USB (transmisja danych , ładowanie), opakowanie, dowód zakupu - faktura.

specyfikacja i opis szeroko dostępne w necie:
zdjęcia dla zainteresowanych podeślę na maila

ludz

ludz
2017-07-19 23:56:55
83.230.34.34 Głosów: 0

Dwuletni sprzęt, za 70% wartości? Masz poczucie humoru :)

esdee

2017-07-20 00:21:12

Byłbyś zainteresowany jakbym chciał 50 zł.
Przecież to nie kwiaty, które więdną z każdym upływającym dniem.
Nikogo nie zmuszam ani się nie narzucam. Dałem swoją ofertę, bo taka wydaję się mi OK. dla mnie- wiem po prostu co chcę sprzedać i w jakim stanie.

ludz

ludz
2017-07-20 00:35:24
83.230.34.34 Głosów: 0

Byłbym. Podobnie za np. 40-50% ceny. Ale przez ocenę ryzyka, a nie przez chęć wydutkania kogokolwiek. Oferujesz sprzęt, o którym wiem, że się psuje - i to nie, że jest jakiś szczególnie tandetny, czy coś - po prostu pracuje w ciężkich warunkach. A oferujesz go bez gwarancji (zostały 3 miechy). Stąd w mojej ocenie raczej na takim dealu się straci, niż zyska.

Oczywiście, to moje pojęcie sprawy i każdy może mieć inne. :)

esdee

2017-07-20 01:31:18

a nie wystarczyło napisać np ''byłbym zainteresowany ale w mojej ocenie cena zbyt wygórowana'' i już a Ty z tym ''poczuciem humoru''. Starałem się uzyskać cenę korzystną dla mnie ale wiadomo bez przegięcia. Nie umieściłem linku do aukcji, gdzie są zdjecia-zgodnie z tytułem wątku. A co do psucia sie sprzętu tego typu to chyba nie ma reguły - czytając wszelakie fora, to psują się i Garminy i Suunto itd. a także każdy inny sprzęt elektroniczny. Nie ma zmiłuj. Ja zepsutego ani wadliwego sprzętu nie sprzedaję.
P.S. Tak, tylko 3 miechy gwarancji ale zdecydowałem dopiero teraz że chcę kupić inny zegarek, droższy i pod inną aktywność a wiadomo, iż chciałbym zminimalizować koszty nowego, stąd ta sprzedaż, oczywiście po uprzednim przyjrzeniu się podobnym ofertom na rynku wtórnym.

adamski_hood

2017-07-20 22:14:34
83.11.41.200 Głosów: 0

Sprzedam buty Arcteryx Crux FL GTX rozmiar 11. Po założeniu i parogodzinnym spacerze okazały się za ciasne - jako że noszone nie mogę ich zwrócić do sklepu. Kupione 10-10-2016 w promocji za 672zł w sklepie PolarSport w Warszawie, posiadam paragon. Nie wystawiłem wcześniej bo wyjechałem za granicę a buty zostały w Polsce. Buty są w stanie idealnym nie ma na nich żadnych śladów użytkowania. Cena: 450zł.
Buty do obejrzenia w Warszawie.

Link do recenzji:
http://wspinanie.pl/2016/01/wysokiej-klasy-podejsciowka-test-butow-arcteryx-acrux-fl-gtx/

Adam

Azarel

Azarel
2017-07-21 13:59:39
83.31.83.25 Głosów: 0

Kupię pilnie mate samopompująca fjord nansen Kejrag tę 3.5 cm. Jeśli ktoś chce się pozbyć w dobrej cenie proszę o kontakt. pawel.azarel@gmail.com
Potrzebuję na wyjazd w przyszłym tygodniu

Piotrunio

Piotrunio
2017-07-24 10:57:00
85.14.122.14 Głosów: 0

Sprzedam niespełna miesięczne buty i pedały SPD Shimano. Buty Shimano M065 i pedały Shimano M520 z blokami.

Powód sprzedaży jest prosty, źle mi się w tym jeździ, cały czas jestem napięty i myślę o wypinaniu się z nich. A korzyści (bo są takowe) tego nie równoważą. Przejechałem w nich max 150 km. Buty są niezwykle wygodne i nieźle trzymają nogę. Rozmiar Shimano 45, co odpowiada zwykłemu 43. Chcę najpierw sprzedać je w komplecie. Zakupione w Decu, więc nie powinno być żadnych kłopotów. Oczywiście dołączę paragony. Wysyłka najchętniej paczkomatem - 10 zł. Nie posiadam już oryginalnych opakowań.

Cena kompletu 250 zł. Plus koszty dostawy. Wysyłam po przelewie na konto.

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: c2626 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3