Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | ... | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |

Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom

boguś b

boguś b
2018-01-06 10:09:29
109.196.52.108 Głosów: 4

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

To jest dobry przykład aby nie było polityki na forum.takie są potem skutki.
Zaglądaj na forum tu naprawdę jest dużo wartościowego tekstu,porad itp.
Prośba do wszystkich zero polityki i wycieczek osobistych.

Pim

Pim
2018-01-06 10:10:45
188.146.166.115 Głosów: 3

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zawsze można się z forum wypisać i założyć własne. Cytując klasyka: ''zamiast palić komitety, zakładajmy własne''.

-------------------------------------------------------
Pim

gumibear

Administrator gumibear
2018-01-06 10:48:04
94.254.251.30 Głosów: 4

''Panie Admin. Przestań Pan traktować to forum jak swój prywatny folwark i nie kasuj postów tylko dlatego że tak ci się podoba.''

Hmmm cóż rzec? Nigdy tak nie twierdziłem choć teoretycznie rzec ujmując mógłbym tak stwierdzić bo w pełni do tego mam legitymację. Niemniej jednak to forum Jaca jest i Twoje i turysty i eM i Pima i bogusia i kazdego innego który tu pisuje.

Każdy jest jakiś. Każdy ma klawiaturę i każdy wylewa co swoje z łatwością łączą jakie posiada. My admini to musi przeczytać i szybko ocenić. Owszem czasami ktoś oberwie rykoszetem skasowanego posta tak już jest. Nie ma tu cenzury i nie będzie. Za to jest gigantyczna alergia na głupotę, politykę pisaną na poważnie i słuzącą do wyzywania się lub ustawiania nawzajem już tak. Zdecydowanie tak.

Na to nie pozwalam bez względu czy napisze to mi dobrze znany PRS, Pim czy ktoś kto zarejestrował się wczoraj.

Różnijmy się, ścierajmy ale z klasą, To co Ty pokazujesz i Twoi rozmówcy - nie akceptuje.

Jaga

Administrator Jaga
2018-01-06 11:37:49
87.239.222.247 Głosów: 6

​JAca2​​, posta skasowałam ja. Nie dlatego, że na forum jest cenzura tylko dlatego, że nie akceptujemy obrażania innych, braku kultury i awanturnictwa. Takie posty kasujemy jak tylko zauważymy (niestety czasem na​m​ umkną), koniec kropka, więcej tłumaczyć nie będę.

Wątku, w którym prowadzicie dyskusję nie na temat obrażając przy okazji siebie nawzajem zwyczajnie nikt nie miał czasu przejrzeć i ocenić czego nie powinno tam być. Mamy prace i rodziny, nie siedzimy na NGT cały czas.

A jeśli masz tyle czasu i energii na śledzenie wypowiedzi innych i pisanie długich postów, to może zamiast tego napisz jakąś recenzję? Bo nie widzę żadnej na Twoim koncie :) Albo wybierz się w góry, to zdrowsze niż siedzenie przed komputerem ;)

Pim

Pim
2018-01-06 12:21:26
188.146.166.115 Głosów: 5

Zawsze będę uważał, że rolą Admina jest wycinanie politycznej nawalanki. Tej jest wokół tyle, że niech to forum pozostanie ''szambo free''. A jak komuś nie odpowiada? Niech zakłada ''własny komitet''. Jak w ''Żywocie Briana'': Prawdziwe forum outdoorowe, Socjalistyczne forum outdoorowe, prawdziwie narodowe forum outdoorowe, forum outdoorowe wspierające zmiany, Forum outdoorowe wspierające opozycję, Konserwatywne forum outdoorowe, Forum outdoorowe Stojące na straży Prawdziwych Wartości..ile dusza zapragnie...

Pim

braavosi

Administrator braavosi
2018-01-06 21:20:53
89.64.56.208 Głosów: 3

Jak powyżej napisano:
forum NGT zawsze było wolne od polityki, pyskówek i wycieczek prywatnych. Będą kasowane i już, choć żałuję, że coraz mniej na to czasu, bo burzę najlepiej zdławić w zarodku.
Prosimy wycieczki prywatne przenosić na priv.
Niech wartością forumowicza będzie to, co wniósł w treści nt sprzętu na forum, co'' dał z siebie'' w kwestii zlotowania, akcji zbiorowych, czy testowania. A nie, ile swoich racji próbuje udowodnić całemu światu.
Wielu tu było takich, którzy próbowali ubliżać, nawracać, wprowadzać właściwy ład. Już ich nie ma. Są gdzieś indziej w internecie, albo i nie...
Twoje konto Jaca2, zgodnie z prośbą, usunąłem. Powodzenia, gdziekolwiek wylądujesz.

ns

2018-01-11 18:18:42
163.172.212.115 Głosów: 3

Sugestia co do tego wątku:
http://ngt.pl/forum/[obuwie]-meindl,214,157.html
i tematu w nim poruszanego dotyczącego pianki PU.
A może utworzyć nowy wątek z takimi poradami kiedy dane obuwie, inny produkt(?) został czy mógł zostać wyprodukowany? Temat dosyć się rozwija. Wątek dotyczący nie pojedynczej marki, tu Meindl, a też innych, gdzie znajdą się porady jak, czy można to poznać, wyszukać po numerze seryjnym, partii czy podobnym? W tym wątku głównie jest poruszany problem pianki PU w butach Meindl a nie jest to jedyny producnet, który ją stosuje w podpodeszwie. Można zatytuować wątek np.: Data produkcji butów, odzieży, sprzętu - jak znaleźć? Czy coś w tym stylu?

Zbynek Ltd.

Zbynek Ltd.
2018-01-11 22:53:03
46.175.234.188 Głosów: 1

Bez sensu.
Jest wątek o tym, że nie wolno nie używać butów Meindla. I to jeszcze na 1-wszej stronie.

turysta

turysta
2018-01-15 11:37:33
195.242.129.1 Głosów: -2

Najpierw był JAca2, teraz mamy salleha który stara się wprowadzić ideologiczne tematy na forum poświęcone turystyce. Czy nie uważacie, że powinno się banować takie osoby?

Klawisz

Klawisz
2018-01-15 11:54:42
77.253.156.91 Głosów: 0

Rzeczywiście ostatnio polityka mocno wciska się na forum. Nawet samemu udzielam się w takich dyskusjach...

Mając na uwadze, że jest to forum sprzętowe, a § 2 p. 12 regulaminu mówi jasno:

''Komentarz powinien być rzeczowy i merytoryczny, w przeciwnym razie Administrator zastrzega sobie prawo do jego usunięcia.''

Skoro w swoich wypowiedziach nie odnosimy się do meritum to IMHO nasze posty winny zostać usunięte... Bany chyba nie są nam potrzebne. A ja ze swej strony obiecuję poprawę i nie dokładanie pracy Adminom:D

Podpis ćwiczebny...

gumibear

Administrator gumibear
2018-01-15 12:02:18
94.254.251.5 Głosów: 1

turysto nie choć serce mówi co innego:) Rozmowa rozmowa i jest raz rzeczowa rozmowa. Wiem, że to trudne. Staram się szanować poglądy innych choć krew zalewa. Nie zmuszamy nikogo do niczego na forum. Proponujemy, podrzucamy propozycję pewnych akcji ale nie zmuszamy. Przekrój wsparcia jest pokaźny i każdy jeśli chce znajdzie coś dla siebie. choć niczego nie musi! Nikt focha mieć nie będzie.

Była szlachetna paczka? Była i wyszła petarda. Były płuca dla justyny onegdaj i masa innych charytatywnych zbiórek? Były. Obecnie na prv tez toczy się pewna akcja ale dla zlotowiczów.....- też wyjdzie petarda ale to na zlocie i potem na forum opiszemy co się wykluło...

A salleh? No cóż wierzę i po Jego wpisach na forum widzę, że gdzieś tam na dalekim horyzoncie ma góry, podróże i swoje pasje. Nie będzie bana. To co sądzi prywatnie mnie nie interesuje. Nie muszę się z nim zgadzać ani On ze mną. Ja mu na prv linków nie podsyłam do moich teorii które mogą być w jego mniemaniu chore. Tego samego oczekuję od Niego tym bardziej że temat aborcji ma się nijak do tego wątku.

Łączą nas góry i pasje.

Przestrzeń dla każdego do czynienia dobra i fajnych rzeczy jest olbrzymia. Nie lubisz NGT i tego co tu się dzieje? Nie współuczestnicz. Na forum znam parę osób o skrajnych poglądach politycznych które nie są mi po drodze, co nie przeszkadza nam znajdować wspólnych pasji i tematów tu na forum czy na zlotach podczas wielu nocnych rozmów czy dreptania po szlakach.

Strona: | 1 | ... | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 2dace - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3