Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Nowa marka AURA / dawne: Yeti, Warmth Unlimted i Yet

gumibear

Administrator gumibear
2017-11-10 13:47:39
156.17.201.68 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Pozwalam sobie zapodać w dedykowanym wątku, bo prędzej czy później i tak takowy powstanie.

Z oficjalnego maila od Yeti:

''Witam

Już niedługo zaprezentujemy Wam nową markę. Wraz z nią pojawią się poważne zmiany w ofercie. AURA to marka, która łączy prawie trzydziestoletnie doświadczenie z nowoczesnymi podejściem do projektowania. Firma ma na swoim koncie współpracę z takimi legendami polskiego himalaizmu jak Wanda Rutkiewicz, Wojtek Kurtyka, Leszek Cichy czy Anna Czerwińska.

Od dawna przygotowujemy się do tej zmiany. Głównym jej powodem są problemy ze sprzedażą produktów Yeti w Unii Europejskiej. Stworzyliśmy Yeti w 1989, a kilka lat później w Niemczech powstała firma o tej samej nazwie. Przepisy unijne pozwalają na zarejestrowanie znaku jedynie członkowi Unii. W efekcie, pomimo że jesteśmy starszą marką, nie mamy prawa sprzedawać naszych produktów pod marką Yeti na terenie Unii Europejskiej. Na chwilę obecną prowadzimy dwie marki, które miały umożliwić sprzedaż zagranicą: Warmth Unlimted i Yet. AURA powstała, by je złączyć.

Zmieniamy jednak nie tylko markę. Naszym celem było stworzenie nowej jakość w oparciu o ogromny zasób doświadczeń, który wiązał się z Yeti. Zapraszamy na stronę zapowiadającą naszą nową markę: aurapoland.com , a w drugiej połowie listopada na pełną wersję naszej witryny. Ponadto w załączniku znajdziecie materiały informacyjne. Gdybyście mieli jakieś pytania śmiało piszcie. Ponadto w załączniku znajdziecie materiały informacyjne.

Jeśli chodzi o dotychczasowe ustalenia dotyczące naszej współpracy, to wszystkie pozostają w mocy. Prześlijcie proszę informacji o zmianie marki Waszymi kanałami.''

WWW:
http://aurapoland.com/pl/

NOWA MARKA:
https://www.easypaste.org/file/qgv8cuzR/NOWA.MARKA.pdf?lang=pl

HISTORIA:
https://www.easypaste.org/file/TV9vP0mF/HISTORIA.pdf?lang=pl

ONEPAGER:
https://www.easypaste.org/file/V8tCBmu3/ONEPAGER.pdf?lang=pl

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 5ef05 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3