Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Membrana Novadry

PRS

2013-11-13 20:19:22
193.0.116.29 Głosów: 1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

piotr.r ale tak naprawdę to pod tą nazwą kryją się różne ceraty (a przypuszczam, że w niektórych produktach nawet nie).
W butach Juniora pewnie jest inna (jeżeli jest) niż w Twoich.
Tribordy mają różne oznaczenia (i różną cenę). W tych najdroższych cerata działa - pic polega na tym, że za taką cenę można dorwać już np. Musto.
Ja mam oczko wyżej od najtańszego, i nie oddycha to wcale. Ale cena jest (była) na tyle niska, że nie szkoda mi paradować przy ognisku, łazić w nocy po lesie czy ,,wywrócić" się po ognisku ;)
Moim zdaniem powinieneś szukać informacji o tym konkretnym produkcie, albo ubrać i łazić po sklepie - ew. kupić, nie zdzierać metki, połazić i w razie czego oddać.

piotr.r

piotr.r
2013-11-13 23:53:06
82.231.249.44 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Dzięki PRS, że zwróciłeś moją uwagę na ten szczegół. W sumie spodnie nie dla mnie, tylko dla znajomego. Chłopak dopiero zaczyna przygodę z górami i zimowymi wypadami. Nie chcę go wpakować w koszta. Przymierzy, pochodzi zobaczymy. Zawsze może kupić inne spodnie, np: Alpinisme Simond-a. A jak nie to poszukamy jeszcze inne. 8)

boguś b

boguś b
2013-11-15 17:10:14
213.5.138.5 Głosów: 1

Temperatura jazdy +1,6 ; +7;-4,5(wskazania mojego termometru)
Kurtka tribord pod spodem elbrus z barracudy.Tempo jazdy nazwijmy to średnie.Moim zdaniem oddycha,choć wydaje mi się,że przy intensywnej jeździe byłoby kiepsko.Test jest krótki i niemiarodajny,woda perli się ładnie na powierzchni ale to sprawdzone pod prysznicem(brak opadów).Dobrze pisze PRS na temat różnic ceraty.Kupiłem ją bo była za całe 49 zyla na wyprzedaży i używam do samochodu i w sytuacjach,które opisał PRS.
Mam ten model http://www.decathlon.pl/kurtka-eglarska-kostalde-m-czerwona-id_8243437.html
http://tiny.pl/qtz2l

PRS

2013-11-15 17:36:14
82.145.220.129 Głosów: 0

Jak na Triborda to dość droga-jakaś 3-4 półka od dołu ale też 3-4 od góry. Bardzo dobra cena-gratuluję :)
Boguś masz ją gładką od środka? Czyli bez podszewki, coś na podobieństwo laminatu 2,5 L np. Paclite. Bo kiedyś taką widziałem za 119 zł, jakby nie seryjną lub nie sprzedawaną w RP. Nie kupiłem bo czorna była-do czapki nie pasowała ;)
Teraz żałuję bo pod plecak by była jak znalazł.

boguś b

boguś b
2013-11-15 17:45:55
213.5.138.5 Głosów: 0

Nie jest podszewka siateczkowa.Kupiłem bo została tylko czerwona i ostatnia L już kilka razy przemetkowana

piotr.r

piotr.r
2013-11-15 18:03:00
82.231.249.44 Głosów: 0

Dzięki Boguś, porozmawiam ze znajomym jak się zdecyduje na zakup spodni, to se kupi. Ogólnie spodnie dość fajnie wyglądają i są w dobrej cenie 49 euro z haczykiem.
Jeszcze raz dzięki panowie. 8)

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 1728e - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3