Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Opinie o plecaku Forclaz 900 i ogólna prośba o radę

przelas

2019-01-20 22:53:41
31.0.120.35 Głosów: -6

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam Was,

przymierzam się do kupienia plecaka w góry. W oczy rzucił mi się Decathlonowy Forclaz TREK 900 (https://bit.ly/2FMt4rg) jako że wydaje się mieć wszystko co mi potrzebne i wyjątkowo podoba mi się wizualnie. Na stronie jest tylko jedna opinia - co prawda bardzo pozytywna, no ale to trochę za mało, by się do produktu przekonać. W związku z tym piszę na tym forum do Was: mieliście jakąś styczność z tym plecakiem, i w ogóle czy warto zaryzykować i kupić sprzęt na lata w chcąc nie chcąc supermarkecie turystycznym? Udzielana gwarancja 10 lat świadczy chyba o tym że producentowi zależy, żeby ten sprzęt potraktować poważnie. Jednak mała liczba opinii zastanawia.
W innym wypadku mam jeszcze upatrzonego Wisporta Mosquito oraz (nie wiedzieć czemu nie obecnego na stronie producenta) Wisporta Guide OpenSpace 80L. Szczególnie ten drugi jest bardzo w porządku ale o nim jest zupełny brak opinii. Z kolei Mosquito brakuje dziury na CamelBaka i pojawiały się gdzieś opinie o rozregulowującym się systemie nośnym. Dlatego o pomoc w rozeznaniu zwracam się do Was.

Jeśli ciekawi kogoś do czego ten plecak ma być, to ogólnie w te wakacje zamierzam zrobić Tatrzańską objazdówkę po wszystkich schroniskach, jechać w Dolomity albo do Norwegii na namiotowanie i może jeszcze uda mi się zrobić GSB.

-------------------------------------------------------
p r z e l a s

Nieobyty

2019-01-21 01:03:23
89.65.168.159 Głosów: -2

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Cześć,
nie jestem znawcą, nie widziałem tego plecaka na oczy.
Link mi nie działa, jaka pojemność Cię interesuje? Wydaje mi się, że jest zbyt duży.
Jaki masz budżet?
Na pierwszy rzut oka to ten plecak nie jest ani tani, ani świetny, a do tego sporo waży. Miesiąc temu niewiele drożej zamawiałem na wyprzedaży nowy model Gregory Baltoro.

grendel

grendel
2019-01-21 08:30:19
178.37.110.104 Głosów: 2

przelas
Nie mnóż tematów, szczególnie nt. jednego produktu. Zapoznaj się z FAQ i zadaj pytanie w odpowiednim wątku. Ten lada chwila będzie zaorany.

-------------------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: f47d0 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2