Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

HiMountain Rim / + nowa wersja rima bez kaptura

tytus

Administrator tytus
2017-05-10 18:48:05
91.200.25.176 Głosów: 1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ja :), powiem szczerze że długo się zastanawiałem, ale się zdecydowałem. Kolor rzeczywiście ratowniczy, ale...
zamek główny YKK jednosuwakowy jako podstawowy plus, tył lekko przedłużony w stosunku do poprzedniej wersji, szwy wydają mi się mocniejsze- grubość nici.

Obecny model zszedł na pniu, zostało kilka sztuk M i XXL, planują szyć sprawdzone kolory, ale widziałem pozostałości po kolorze niebieskim- spore ilości na wałku.
Zatrudniają kolejne szwaczki, szyć mają kolejne modele polarów, coś pozmieniają, etc. Naprawdę zaczyna to fajnie wyglądać.

mmateusz

mmateusz
2017-05-12 09:03:26
168.168.43.250 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

tak sie zastanawiam:
z tego co pamietam, to Rim ma mocno szorstki materiał, dodatkowo w rip-stopie. Przy ciuraniu w skałach to na pewno jest zaleta, ale:
jak zacznie padać i załozymy na to jakąś lekką, jednowarstwową membrane (np. Paclite), to czy Rim nie zje nam membrany?

-------------------------------------------------------
mmateusz

-PITdoggy-

-PITdoggy-
2017-05-12 09:26:11
94.254.227.168 Głosów: 1

Mój rim jeszcze niczego nie zjadł 😉

-------------------------------------------------------
Nie jesteśmy tutaj dla przyjemności.
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 4b04a - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1