Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Filtr do wody lifestraw flex kontra go 2

jerry_6

2019-02-13 19:24:42
217.99.133.105 Głosów: -5

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam
Wiem że wątek odnośnie filtrowania wody istnieje ale niestety nie ładuje się w mojej przeglądarce.
Mam pytanie odnośnie dwóch filtrów, może jakiś użytkownik forum je posiada i rozwieje moje wątpliwości. Ale do rzeczy:
Zbliżam się do wyjazdu na coś w rodzaju kursu przetrwania i poszukuje dobrego niedużego filtru do wody. Wstępny wybór padł na filtr lifestraw flex niestety jest niedostępny w żadnym sklepie w Polsce. Drugi wybór to zestaw lifestraw go do butelki camelbak o pojemności 1l. System w jakim chciałbym użytkować filtr jest następujący: najpierw tabletka JavelAqua uwalniająca chlor, następnie tą wodę przepuszczam przez filtr. I tu zaczynają się pytania:
Czy można rozpuszczać tabletki z chlorem w butelkach camelbak-a? Generalnie tworzywo z których są wykonane nie powinno się rozpuszczać.
W późniejszym użytkowaniu takiego filtra na terenie Europy widzę jeden mankament mianowicie nie da rady przefiltrować wody do innego zbiornika ponieważ butelka jest sztywna. Rozwiązaniem idealnym byłby filtr flex niestety brak samego filtra w Polsce jak i części zamiennych do niego. Może ktoś z forumowiczów rozwiązał już podobny problem.
Zależy mi na filtrach lifestraw że względu na wymienne wkłady węglowe i możliwość przefiltrowania chloru po użyciu tabletek do odkażania wody.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

-------------------------------------------------------
Jerry

turysta

turysta
2019-02-14 06:43:14
81.82.215.188 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

To zmień przeglądarkę, a nie zaśmiecaj Forum tworząc niepotrzebnie wątki.

jerry_6

2019-02-14 09:54:37
217.99.133.105 Głosów: 0

Generalnie używam chroma więc myślę że problem leży bardziej po stronie serwera. To forum zawsze było dla mnie źródłem wiedzy i nie mam zamiaru zaśmiecać go niepotrzebnymi wątkami, jeżeli działa ci temat http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=3448 to zmienię przeglądarkę, jeżeli nie to problem leży po stronie serwera i tylko tutaj mogłem zadać nurtujące mnie pytanie.

grendel

grendel
2019-02-14 10:00:42
178.37.76.233 Głosów: 0

Jeżeli nie działa link do wątku, to jest taki temat ''Popsuj humor adminom''. Tam zgłoś problem a po naprawieniu zadaj tam pytanie.

-------------------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

jerry_6

2019-02-14 10:06:55
217.99.133.105 Głosów: 1

Problem już zgłoszony. po naprawie mam nadzieję że pytanie będzie tam przeniesione bez niepotrzebnej dyskusji tutaj.

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 42e7a - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3