Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Scarpa Mojito

admin

admin
2020-04-03 21:52:06
37.248.84.29 Głosów: 2

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat: Scarpa Mojito

Marcinekk

2020-04-05 01:45:21
93.175.161.40 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Używam te buty po mieście przez ostatni rok, wygodne, idealne na codzienne spacery... Chociaż podeszwa mogłaby być nieco grubsza

Pim

Pim
2020-04-05 09:41:50
188.146.96.144 Głosów: 0

Najciemniej zawsze pod latarnią Maślanie! Dobrze, że pojawił się ten test na NGT. W końcu model popularny, produkowany od lat.

-------------------------------------------------------
Pim

kujekd

2020-04-07 17:00:34
185.56.211.123 Głosów: 0

W 100 % zgadzam się z Maślanem.
Moje ulubione buty na codzień i prawie do wszystkiego.
Ciekawostka prezenter mojego ulubionego brytyjskiego programu o architekturze
pt.Wielkie Projekty zawsze do casualowej marynarki i spodni nosi mojito.

m

2020-04-08 08:42:07
83.218.109.148 Głosów: 0

Jakieś fotki by się przydały, poza tymi producenta.

domwar

domwar
2020-04-08 13:19:41
83.238.114.98 Głosów: 0

Dzięki Maślanie za reckę
Od kilku lat nachodzi mnie żeby je sobie sprawić jako buty nizinno-leśno-miejskie ale, albo nie mogę się zdecydować jaki kolor brać bo wybór spory albo dopadną mnie rozterki co do ich funkcjonalności, wygody wytrzymałości (bo oczywiście nie ma gdzie przymierzyć i trza onlajn kupować) albo zawsze coś się znajdzie innego na przeszkodzie, co odwróci uwagę moją albo budżetu :-)

Za m, jakbyś wstawił jeszcze fotki pokazujące jak po trzech latach użytkowania sie owe buty uchowały to byłaby już pełnia szczęścia.

Maślan

Maślan
2020-04-08 15:48:37
95.40.229.109 Głosów: 0

Dzięki Wam za pozytywny odzew - niedługo postaram się wrzucić jeszcze kilka testów :)

Zdjęcia podrzucę na dniach.

Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent

LWIK

2020-04-21 16:11:00
188.112.4.123 Głosów: 0

@Maślan noszę zazwyczaj 42 (tak jak Ty), czy przy doborze rozmiaru miałeś jakieś problem. Rozmiarówka jest raczej typowa, czy trzeba brać numer większy lub mniejszy, bo w niektórych markach tak niestety jest. Oczywiście mam szerszą nogę więc będę musiał wziąć dodatkowo 1/2. Pytam, bo np. w Salomonach musiałem brać większe a w HAIX mniejsze o numer :(

mateog

2020-04-22 10:40:57
83.22.102.204 Głosów: 0

Cześć, Mojito (a w zasadzie wersję Fresh) miałem przez około rok.
But całkiem spoko, wąski w palcach jak każda Scarpa.
Na miasto były super, ale w góry - mimo że niektóre sklepy je reklamują jako podejściówki, kiepskie :/
Są strasznie miękkie, elastyczne - mniejsza o to że czuć kamienie, ale po 2-3 godzinkach na stawania na małych stopniach na ferracie, bolały stopy, trzymanie na wyślizganych nie było jakieś mega, ale ogólnie przyczepność buta przyzwoita.
Oddychalność (Fresh) naprawdę była ok, but szybko schnął po wejściu do wody, wygoda.
Tzn. wiedziałem czego się spodziewać jak je kupowałem i nie jestem tym zaskoczony.
---
Edytowany: 2020-04-22 10:54:13

Maślan

Maślan
2020-04-22 16:13:23
37.248.177.100 Głosów: 1

@LWIK - Ja noszę 45 :) Waga nr 42 dotyczyła informacji przekazanej przez dystrybutora. W moim przypadku rozmiar był dość standardowy, ale może dlatego że już wcześniej miałem Scarpy i jestem przyzwyczajony do rozmiarówki.

@mateog - pełna zgoda, to raczej model miejski produkowany przez ''górską'' firmę.

@domwar - zdjęcia wrzucę na dniach, obiecuję ;)

Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent

Marcinekk

2020-04-23 19:46:42
93.175.161.40 Głosów: 0

Ta podeszwa jest odpowiednia wszędzie tam gdzie powierzchnia jest dość równa - chodniki, polne ścieżki, nawet chodząc po zbyt dużym żwirze będziemy czuć dyskomfort.

Jolan

2020-05-16 12:49:03
31.178.138.92 Głosów: 1

kilka uwag ode mnie:
- mojito jest produkowane od ponad dekady, doczekał się nastu wersji i dziesiątek kolorów. W Italii model ma niemal legendarną popularność. Dość napisać, że w wybranych sklepach z modą męską (garnitury, koszule, krawaty itp) Mojito jest oferowane do casualowych garniturów/marynarek - btw (i plecaki miejskie Osprey'a). To but mający korzystać z mody na tzw snickersy.
- mojito ma wersje na duże upały. Fresh ma cholewkę z połączenia tkaniny z siatką, stąd świetna oddychalność. Ale też wersje wykonane z pełnej skóry (również wewnątrz - leather), wysokie z membraną (gtx) i bez. Stąd but to 3 sezonowy.
- podeszwa jest faktycznie dość miękka, ale jednocześnie pozwala na wygodne pokonywanie łatwiejszych szlaków. Amortyzacja i wygoda to kwestia b. indywidualna, bo znam osoby, które w mojito pokonywali zarówno Bieszczady, Tatry jak i alpejskie ferraty, chwaląc wygodę i takie, które mojito mają za but strcte miejski i na b. łatwe szlaki, nie nadający sie w Tatry.
- warto mojito wziąć pod uwagę jako but bardzo uniwersalny, 3 sezonowy, dający odpowiedni stosunek wygody do ochrony jaką zapewnia stopom, tym bardziej, że nie ma tendencji do rozlatywania się po 1 sezonie nawet częstego użytkowania. Produkowany bodaj w Rumunii, na wyprz osiąga cene nawet poniżej 200pln
---
Edytowany: 2020-05-16 12:51:44
---
Edytowany: 2020-05-18 13:06:54

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: a8abb - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg