Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Cassin Eghen 22

admin

admin
2018-12-15 15:28:57
89.64.26.190 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat: Cassin Eghen 22

gavagai

gavagai
2018-12-15 15:40:33
89.64.26.190 Głosów: 1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zamieszczam recenzję, choć nie upłynął pełen rok od zakupu plecaka. Jednak (i) używałem go intensywnie przez cały sezon, a jest to raczej plecak (ze względu na swą pojemność) jednak dedykowany na wspinanie letnie nie zimowe, (ii) kolejne miesiące, te których brakuje do pełnego roku od zakupu, niczego nie wniosą, ponieważ plecak będzie używany sporadycznie i to w mieście, (ii) z uwagi na chyba inherentną wadę zamka w kieszeni klapy plecaka warto chyba potencjalnym nabywcom już teraz zasygnalizować potencjalny słaby punkt Eghena.

ludz

ludz
2018-12-15 17:58:39
89.64.57.161 Głosów: 1

Bardzo fajna recenzja, dzięki!

Z ciekawości - czy rozważałeś Arc'teryx Cierzo do swoich zastosowań? Wydaje się być bardzo ciekawą opcją, zważywszy na Twoje kryteria.

gavagai

gavagai
2018-12-15 20:14:27
89.64.26.190 Głosów: 0

Dzięki ludz!
Tak, myślałem o nim, brałem go pod uwagę, ale ze względu na pojemność (czyli albo 18 albo 28 l) wykluczyłem go. Mam jeden plecak (Grivela) o pojemności 28 l (https://tiny.pl/tqmhg). Jest bardzo dobry na krótkie wypady zimą, albo na narty, ale latem taka pojemność kusi, aby ją wypełnić po brzegi ;) Z kolei 18 l to może być jednak za mało. Może bym i zaryzykował te 18 l, ale gdyby miał np. siateczkowe boczne kieszenie na dwie butelki 0,5 l. Teraz kupiłem Blue Ice Squirrel 22, który jest wyraźnie mniej od Eghena mniej pojemny, ale i lżejszy i zastanawiam się, czy aby na pewno dobrze zrobiłem ;)

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: b86e8 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3