Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Rockland - Ręcznik szybkoschnący

admin

admin
2018-03-10 11:08:19
94.254.230.185 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat: Rockland - Ręcznik szybkoschnący

maciejfloyd

maciejfloyd
2018-03-11 10:59:26
31.183.181.238 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Kupiłem go kiedyś też, tylko w kolorze niebieskim. Ja mam o nim odmienne zdanie, mianowicie takie, że nie nadaje się nawet na szmatę do podłogi. Mój egzemplarz w ogóle nie schnął szybko, a jak był mokry i się go wycisnęło to potem nie dało się już nim wycierać bo nie chłonął wody. Namoczony, wyciśnięty był dalej jak mokra szmata. Do tego nieprzyjemny w dotyku i podczas wycierania ciała. W ogóle to go wyrzuciłem do śmieci bo nawet roweru nie dało się nim porządnie wytrzeć.

-------------------------------------------------------
http://outdoormacieja.blogspot.com/

PRS

2018-03-12 16:41:37
193.0.116.9 Głosów: 0

Ręcznik... szybkoschnący...
Jak szybko?
Gdyby mnie zebrało na recenzję jakowejś szmaty...
To bym zamoczył go całkowicie (z uciskaniem pod wodą) i zważył.
Rozwiesił w łazience w temperaturze... łazienkowej i po godzinie zważył.
A potem po dwóch, trzech, aż do suchości...
Bo jak porównać?

vatan

2018-03-30 17:01:53
94.254.253.89 Głosów: 0

@PRS, zrobię ci taki laboratoryjny test, jak wrócę do domu. Ja go po prostu miałem w 2-miesięcznej podróży i nie odczuwałem dyskomfortu. Może kwestia niskich oczekiwań. U mnie się sprawdził.

Używam do dzisiaj, jedyne co bym zmienił to wziąłbym większy rozmiar.

-------------------------------------------------------
Krzysiek

gumibear

Administrator gumibear
2018-03-30 20:29:07
94.254.248.98 Głosów: 0

Recka zostaje ''ukryta'' - rzadko korzystamy z tej opcji. Jest ale niewidoczna. Do czasu wyjaśnienia i podjęcia decyzji tak zostaje

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 084b6 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3