Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Stream Sport

admin

admin
2015-06-24 12:31:53
86.38.157.163 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat Stream Sport:
- http://ngt.pl/1494,stream-sport.html

Stream Sport w szafie sprzętowej NGT:
- http://tiny.pl/gq8p5

gumibear

Administrator gumibear
2015-06-24 13:02:32
156.17.201.68 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

jako że buble puszczamy na ngt jako przestrogę to ta recka oczywiście zostaje.

T Atomicus

2015-06-26 21:11:36
5.172.247.217 Głosów: 0

Nic nie rozumiem. :-(
Dlaczego buble? I dlaczego wytrzymalosc - 1.
Uzywam tych sandalow od 2-3 sezonow i sa ok. No, poza tym, ze sie strzepia nieco na koncach paskow...

-------------------------------------------------------
TA

gumibear

Administrator gumibear
2015-06-26 21:19:15
84.38.214.133 Głosów: 0

T Atomicus tez jestem ciekaw co sie wydarzyło z tym egzemplarzem. Nie mam powodów by nie wierzyc w opis autora przestrogi bo recenzja to to nie jest.

z kom

T Atomicus

2015-06-26 21:23:45
5.172.247.217 Głosów: 0

A, juz widze opis zdarzenia.
No, teraz przyznam, ze istotnie, po jakims czasie odnioslem wrazenie, ze sandaly staly sie jakos luzniejsze. Ale bez przesady.

A co to za sklep?
Jak dla mnie to ewidentna wada fabryczna.
---
Edytowany: 2015-06-30 03:35:14

TA

GISman

2015-09-03 15:54:01
194.181.137.142 Głosów: 1

Recenzja to nie jest na pewno, przestroga...?
Właśnie patrzę na Sporty na swoich giczach i się zastanawiam jak autor to osiągnął? Tam się nie ma co rozciągać, a i same paski nie dadzą się wyrwać [nb. to jest jeden pasek - gdzieś widziałem bardzo sprytny schemat przeplotu... przynajmniej w tych starych modelach, Classic, Stream, Stream Sport]. Poza tym na dołączonych fotkach tak naprawdę nie widać niczego - może to po prostu nie zaciśnięty górny pasek wokół śródstopia?
No i jeszcze - autor narzeka na brak możliwości regulacji tylnego paska wokół pięty. I słusznie - tylko że to nie wada, ale cecha tego modelu, wynikająca właśnie z zastosowania tej miękkiej wyściółki. Jeśli regulacja była tak ważna, trzeba było kupić zwykłe Streamy - po prostu chybiony wybór, a nie wada buta.
Poprzednie Streamy używałem 12 [!] sezonów, średnio przez 5 miesięcy w roku w trybie codziennym. Obecne Streamy Sport 3 sezon i nie zauważam żeby coś mogło być nie halo. Miejskie asfalty, mokre pokłady, góry naprawdę wysokie. W mojej ocenie to najdoskonalsze produkty izraelskiego przemysłu, lepsze nawet niż fotograficzne torby i plecaki marki Kata [niestety przejętej przez Manfrotto], a o całą wieczność od UZI :D

CzareK
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 8f7d8 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2