Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Czy ktoś zna bluzy firmy Rugger?

Tomisiek

2004-08-01 20:26:54
213.76.198.114 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Któryś raz na Allegro pojawiają się takie polary:

http://www.allegro.pl/show_item.php?it em=29025884

wprawdzie jestem zwolennkiem różnych odmian Polartecu produkcji Malden Mills, ale cena jest dość zachęcająca. Czy ktoś używał takich bluz albo w ogóle ubiorów firmy Rugger? Bo ja się jakoś z nimi nie zetknąłem...
pozdrówka

PS> Czy ktoś mi napisze, jak się tu robi aktywne linki?;-)

-------------------------------------------------------
Tomek

~tukanez

2004-08-02 13:18:37
83.27.3.203 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Uznana dzianina jest juz Techno Pile firmy Pontetoro.
O Thermo Pile (zauważ analogie!) firmy Biruna, raczej nie słyszałem, tzn. sama nazwa materiału obiła mi się o uszy, ale firma Biruna? ...nie, oierwsze słysze :). Powinieneś to sprawdzić, bo może się okazać kiepską firmą szyjącą "polary" na targowiska. Może sie też okazać porządną firmą, o ktorej ja zwykle nie słyszałem.

Dalej. O "polarach" 300 już wyraziłem swoje zdanie na tym forum. Nie polecam! Wyjątek: jeśli jesteś zmarzluchem i raczej stronisz od wysiłku i wolisz posiedzieć w nim jesienią na ławce przed domem, to może Ci się przydać ;)).
Koszulka z dobrej dzianiny + "polar" 200 -jest, moim zdaniem, 100% lepszym rozwiązaniem.

Odp. PS: Aktywne linki.. hmm. Jeśłi masz na myśli komendę, to np w HTML wpisujesz <a href="http://www.ADRESDOMENA.pl">; treść </a> ew. mozesz uzyć komendy blank.

a jeśli pytasz jak to zrobić na forum, to wklejasz link, poniżej patrz!

hm

2004-08-03 20:22:21
83.29.90.192 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

kurde, mi sie to tez spodobało (szczegulnie cena) no i znalazłem to:

Tomisiek

2004-08-03 20:27:03
213.76.198.114 Głosów: 0

to, że produkt jest polski, nie musi oznaczać kiepskiej jakości. Tylko dziwi mnie fakt, że w żadnym sklepie z odzieżą górską czy turystyczną jak dotąd nie spotkałem wyrobów tej firmy. Stąd moje pytanie, czy ktoś miał z tym do czynienia.
pozdrówka

Tomek

hm

2004-08-03 21:29:48

to stronka dystrybutora, produkt chyba nie jest polski, "Callida" szyje z tego. tylko u nich to jest dużo droższe. ja sobie chyba kupie... pozdrawiam

hm

2004-08-03 21:37:38

sorki, wcale nie są droższe......... hehe

~Gosiek

2005-01-19 16:41:47
83.28.250.146 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

I ja tez sobie kupie tego Andiego Callidy, troche mnie martwi ze to takie taniutkie i moze slabe, ale cuz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi oc sie ma:D a ja walne sobie 300, nie do siedzenia na ławeczce tylko tołaznia po gorach i lesie, bo jestem cholernym zmarzluchem;)

Gosia

~Matex

2005-01-19 22:42:45
80.55.222.34 Głosów: 0

Hej! Kupiłem taki polarek z Thermo pile z Biruny, który uszyła mi na wymiar i życzenie firma silvo. Jestem bardzo z niego zadowolony nie odbiega jakością od polartecu. Użytkuje go od pół roku i żadnych zastrzeżeń. Eksploatuje go non stop.pozdrawiam

~Matex

2005-01-20 00:18:17
83.16.96.90 Głosów: 0

sprostowanie. zapytałem ziomka i biruna to jedno a thermo pile to drugie(są strony tych fim). przypuszczam że jakościowo porównywalne materiały, przynajmniej mój jest bez zarzutu.sorry za nieścisłość

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 72b32 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3