Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[Śpiwory] Lafuma Patrouille

treewood

Administrator treewood
2004-07-02 08:40:21
83.30.96.70 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat: Lafuma Patrouille

~AdamL

2004-07-02 10:05:45
213.192.80.68 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

tiaaa - fajnie - zaletą jest brak worka kompresyjnego a wadą to że zamki nie są YKK - normalnie jak to czytam to mdleje

brak wieszaków wewnątrz? - rozpina się dół suwakiem i wewnętrzne wieszaki są na zewnątrz... dzizas

-------------------------------------------------------
AdamL

treewood

Administrator treewood
2004-07-02 11:14:35
80.55.180.246 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

sorki duplo mi sie ... ten brak worka kompresyjnego mial wyladowac w wadach :P

zle to wstawilem :)

witaj.net

~omar82

2005-05-11 22:35:15
62.179.95.32 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Fajnie, ale cały sens tego serwisu polega na dzieleniu się opiniami na temat sprzetu sprawdzonego w terenie - czyli w tym środowisku dla jakiego został zaprojektowany. Bardziej mnie interesowało czy śpiwór ten nadaje się pod namiot, czy sprawdza się w temperaturach 0-10. Cóż mi po teście przeprowadzonym w warunkach domowych????

Omar82

gumibearMarcin

2005-05-11 22:49:23
195.116.208.59 Głosów: 0

omar ale teren to również schroniska prawda? Nie wszyscy spia w płachtach biwakowych w kosówkach czy pod namiotami. Poszperaj w testach innych spiworów - znajdziesz coś dla siebie na pewno. Zaletą tego serwisu chyba jest to że sprzet obaltywany jest pzrez samych wlascicieli w przerózny sposób i w przeróznych warunkach o czym autor nadmienil na początku. Poczekaj moze ktoś w tym wątku sie dopisze w kwestii jego zalet na świezym powietrzu
Pozdrawiam

~omar82

2005-05-12 23:59:19
62.179.95.32 Głosów: 0

ok.dziękuję bardzo za naganę... ale upieram się przy swoim... skoro test ma być rzetelny powinien rozpatrywać różne warunki noclegowe. zastrzeżenie swoje zgłosiłem nie licząc na oklaski:-)
Pozdrawiam i dziękuję...

Omar82

~daro

2005-08-16 18:47:02
81.190.212.96 Głosów: 0

jestem posiadaczem tegoż spiworu i stwierdzam ze to niezły produkt,testowaem go na ukrainie,tak w skrócie;nie zmarzem w nim,spałem w slipach i koszulce,nawet skarpet nie zakładaem bo w nogach jest więcej wypełniacza i przy deszczowej pogodzie było całkiem milo...ok

daro

~kobi

2005-10-23 19:06:53
82.177.41.6 Głosów: 0

ale w jakiej spałeś temperaturze?

kobi

~payac

2005-10-26 01:22:37
80.49.94.134 Głosów: 0

mam taki spiworek! jak narazie spałem w nim w temperaturze ok 4 stopni i było ciepło! Worek kompresyjny mozna zastapić zwykłym trokiem, robi sie wtedy naprawde mały. pozdrawiam

payac

Maximus

2006-06-06 23:33:44
82.143.153.21 Głosów: 0

Kupiłem niedawno ten śpiworek- w cenie promocyjnej 139zł (ze 169) w Skalniku we Wrocławiu. Zanim go zobaczyłem myślałem, że jest cieńszy- ale grubość bardzo miło mnie zaskoczyła. Fajne jest to, że skladając spiworek do worka nie trzeba zwijac go w rulon tylko mozna upchac go jak w dowolny sposób. Termika bardzo pozytywnie- spałem w nim w Chatce Górzystów (Hala Izerska- polski biegun zimna :) w bokserkach i t-shircie i było mi bardzo ciepło-czasem wręcz gorąco. Przytrzymując zamek przy zapinaniu nie ma problemu z wcinaniem się w materiał. Ocena narazie jak najbardziej pozytywna. Jesli chodzi o wady, to moge przyczepic sie do braku worka kompresyjnego- spiwor zajmuje dolna komorę plecaka :( oraz kieszonkę wewnątrz spiwora. Leząc w spiworze z komórką, portflelem i czołówką wsadziłem portel i komórke do tej kieszonki to przy ruchu spiwora wszystko wypadło :( sama komórka tez wylatywała, wiec bylem zmuszony spac z portfelem w nogach, omorka i czołówką przy rękach.

~wacex

2006-06-07 10:39:33
81.198.122.21 Głosów: 0

no niewiem, jakos niedowiezam tej firmie..

~wagon

2006-06-07 11:05:23
80.55.141.158 Głosów: 0

Maximus> każdy śpiwór nie powinien być zwijany w rulon, ale wpychany do worka "jak leci"

~mags

2006-06-07 12:10:46
83.24.147.235 Głosów: 0

No ja właśnie mam chętkę na ten śpiworek. Szkoda, że skalnik oferuje tylko kolor czerwony :( (jestem kobietą, więc ciii...). Polecam do niego troki z klamerką zatrzaskową Fjord Nansen:
http://www.amonit.pl/sklep_internetowy.html?grupa=63&_grupa=troki,%20klamerki

Myśle, ze dwa załatwią sprawę braku worka kompresyjnego.

mags

~sasq

2006-06-07 12:49:56
83.30.107.132 Głosów: 0

to nie prościej w Pajaku kupic worek kompresyjny?? (tak to jest "reklama")

Maximus

2006-06-11 23:43:00
82.143.153.21 Głosów: 0

Wagon-> Jak sie wsciekłem przy 3 próbie zwinięcia, to tak zrobiłem :) Ale dzisiaj wyciagnałem go, i zwinąłem od drugiej strony bez problemu. Poza tym, zwinięty w rulon łatwiej sie kompresuje.

~kardi

2006-06-12 00:16:25
83.142.122.254 Głosów: 0

Tym razem sasg - popieram ;) worki pajaka sa super wytrzymale i pojemne , na dodatek idzie go skompesowac do 50% (to jest fakt - nie reklama :D )

~samhain

2007-05-20 14:50:27
83.10.135.208 Głosów: 0

co do tego spiwora o ktory tutaj wszyscy rozmawiaja to chce poinformowac, iz model przeze mnie testowany byl w warunkach ekstremalnych-na alasce,gdzie wierzcie mi temperatura obecnie jest wyjatkowa -15,spisuje sie idealnie a jest sredniej grubosci

samhain

admin

admin
2009-11-17 07:20:21
156.17.201.68 Głosów: 0

CanisVulpes
2006-09-05 18:53
Fajny śpiworek... Troszeczkę duży ale zastosowanie dodatkowych troków (wydatek ok 8zł) całkowicie rozwiązuje problem skompensowania go. Brak zamków YKK to zdecydowanie wada ale bez większych problemów daje się on złączyć ze śpiworami innych producentów. W moim przypadku był to Hannah TREK II ale również śpiworki posiadające zamki YKK.
Po dwóch latach dość intensywnego użytkowania (ok 150 nocy w różnych warunkach, szczególnie namiot) zauważyć można, że wypełnienie dość znacznie ubiło się i zaczęło przeciskać się przez wewnętrzny materiał śpiwora mimo że w czasie gdy nie używam śpiwora jest on rozwieszony a nie zwinięty w worku według zaleceń producenta. Dość znacznie ograniczyło to jego termikę.
Jeżeli chodzi o mnie i o zakresy temperatur podane przez producenta to użytkując go w tych właśnie temperaturach i śpiąc tylko w bokserkach nigdy nie zmarzłem. Ale przy temperaturach poniżej tego zakresu zmuszony już byłem załozyć dodatkowe warstwy ubioru.

~Tomek
2007-11-19 09:28
Za tą cenę można kupić o wiele lepsze śpiworki chociażby Fiorda (tansze) czy też Hannah (droższe)...
Ten śpiwór jest zdecydowanie za duży (przy termice jaką proponuje) i za ciężki.
Jeśli natoiast przyszło Wam już go przypadkowo kupić to pamiętajcie aby trzymać go rozwiniętego gdzieś pod łóżkiem ponieważ ma tendencję do zbijania się.
Ocena produktu
Komfort cieplny 2
Kompresja 2
Wyposażenie 3
OGÓLNA 2.33
pozdr,
Tomek

przeniesione na forum z pola recenzja
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »