Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 27 |

Dziewczyny!!!

~agarete

2004-06-21 12:00:04
Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ciekawa jestem ile tu zagląda dziewczyn, zwłaszcza stałych bywalczyń bo poraża mnie odsetek facetów na tym forum, choć oczywiscie nic przeciwko facetom nie mam ;-) Pozdrawiam!!!

~Kosmos

2004-06-21 12:26:02

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Myślę,że nie więcej niż pięć osób jest płci pięknej,a szkoda.

treewood

Administrator treewood
2004-06-21 12:45:31

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

powodow do tak malego grona kobiet moze byc wiele:
- kobiety nie interesuja sie tak sprzetem jak faceci?
- kobiety rzadziej korzystaja z internetu?
- jest przewaga turystow plci meskiej?

Oczywiscie to hipotezy ... sam nie wiem co jest dokladnie powodem. Aczkolwiek przyznam, ze z kobietami na forach ciezko mi sie rozmawia

-------------------------------------------------------
witaj.net

~Kosmos

2004-06-21 12:47:19

A prawda jest taka,że nikt nie robi jeszcze rajstopek z gore.

~agarete

2004-06-21 12:48:15

nr 1 moze masz racje ale mnie to nie dotyczy akurat
choc specjalistka nie jestem
NR 2 no to juz chyba stereotyp
nr3 NIESTETY prawda a szkoda

COz inna mentalność... :-)

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2004-06-21 13:05:04

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

ale topy i inne górne częsci garderoby z materiałów "aktywnych" dla aktywnych ;] kobiet już są...

~agarete - może to jakiś pomysł na test :)

...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

~agarete

2004-06-21 13:08:23

No do tych jeszcze nie doszłam, ale powoli powoli :-)

gumibearMarcin

2004-06-21 13:10:57

przychylam sie do vick'a, a jako ze jestem główny czytajacy nadsyłane testy wiec tu uklon do agarete co by jakies fotki tego topu podesłac na sobie rzecz jasna:)

gumibearMarcin@ngt.pl

treewood

Administrator treewood
2004-06-21 13:16:22

gumi - moze wpierw niech pokaze sie normalnie co by potem szoku nie doznac? :P

witaj.net

HAMMET

Administrator HAMMET
2004-06-21 13:32:56

agarete, przyjedziesz na zlot i bedziesz "maskotka" klubowa:)

Nie znam (niestety) dziewczyny ktora interesowalby sie sprzetem. Kiedys udalo mi sie zainteresowac gitara moja eks, nawet troche grala.. wiec to moze tylko kwestia czasu i nie stawiania plci pieknej za z gory przegranej pozycji... Choc gitara, a sprzet outdoorowy to zupelnie inne swiaty...

HAMMET

~agarete

2004-06-21 13:46:19

quimber-pancerna na pewno nie jestem, ale to stronka outdoorowa a nie jakis ....show ;-)

~Kosmos

2004-06-21 13:48:03

Agarete zuch dziewucha i tyle.

gumibearMarcin

2004-06-21 13:55:39

Tak piszecie ze nie znacie dziewczyn co sie sprzetem interesują.......

A ja znam! Moja dziewczyna, oblatywacz sprzetu dla NGT. Poważnie. Pomaga mi w tym wszystkim bardzo. Śmiga po górach i morzach, wiec przy okazji połknęła bakcyla NGT

gumibearMarcin@ngt.pl

~Kosmos

2004-06-21 13:57:54

Basiaaaaaaa?

HAMMET

Administrator HAMMET
2004-06-21 13:59:37

gumibear no to gratuluje, fajnie miec wspolna pasje.

Ja narazie spotkalem sie z sama krytyka i ciaglymi kompromisami jesli chodzi o wyjazdy.."-Pod namiot?, tam sa muchy, robaki ble ble ", "-W gory?, tam nie ma Teatru ble ble ble ":)

HAMMET

~Kosmos

2004-06-21 14:01:17

Ale są Krupóweczki i można tam się pokazać z nowymi tipsami.

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2004-06-21 14:02:33

... to ja też mam szczęście :D
podobnie jak gumi... chociaż nie tak zaawansowane - dopiero ją wdrażam w "turystykę" ;]

...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

treewood

Administrator treewood
2004-06-21 14:12:49

HAMMET - a ja powiem tak: ja nie chcialem kobiety "ze wspolna pasja" i taka tez mam

witaj.net

~Walter02

2004-06-21 14:15:28

Mi się wydaje że to są wyjątki potwierdzające regułę.
Najlepszy pomysł, żeby zwiększyć % kobiet w NGT to ... zmiana płci :)
pozdrówka dla dzielnych kobiet (i rozgadanych jak baby facetów (do których właśnie się zapisałem :)))))

~Kosmos

2004-06-21 14:16:32

Hammet,swego czasu na forum Alpinusa a potem Alpinsa szalała niejaka Basia,bardzo wygadana,a jaka napalona?Namierz ją i ...poznaj może.

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 27 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 28267 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3