Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 |

skarpety Rohner

~kominiarski

2004-06-21 08:45:56
Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

drodzy koledzy znów potrzebuję waszej opinii, tym razem chodzi o skarpety firmy Rohner. Wydaje mi się ,że jest to bardzo dobra firma , jest to jednak tylko teoretyczne przekonanie. Skład ich skarpet zawiera właściwie wszystko co powinien, jest tam coolmax,wełna, lycra a nawet włókna srebra.Mają chyba tylko jeden minus ( bardzo duży ) - cena.Te skarpety które chcę kupić ( z coolmaxem i z x-staticiem )kosztują około 8 dych. Jestem ciekaw waszych opinii na ich temat, czy warto wybulić na nie tyle kasy ( a może są inne skarpety równie dobre a tańsze ) i ewentualnie gdzie w Warszawie ( najlepiej tam, choć nie jedynie ) można je najtaniej kupić, a potrzebuję je do letnich wypraw górskich dla maksymalnego komfortu chodzenia. Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje.

-------------------------------------------------------
kominiarski

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2004-06-21 09:20:31

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

sprawdz accapi - mam już 5 sezonów (model chyba wysokie trekking czy jakoś tak się nazywały wysokie dośc grube bez coolmaxu) i ciągle żyją - cena ok 50-60 zł.
Ale czy teraz takie mają - musisz sprawdzić...

...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

czis

2004-06-21 09:50:51

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ja tez polecam Accapi mam jdwie pary jedna z coolmaxem a druga bez i sprawują się bez zarzutu a ceny to ok. 50zł

Wiking

Wiking
2004-06-21 11:18:54

Ja mam dwie pary Rohnera Fibre Clima do trekkingu - z Outlastem. Jedno słowo - super. Amortyzują świetnie, odprowadzają pot conajmniej równie dobrze, komfort cieplny - ani za ciepło ani za zimno, nawet po intensywnym uzytkowaniu nie łapią zapachu. Polecam. Tylko cena zaporowa, ale ja upolowałem kiedyś promocję w Horyzoncie i kupiłem po 49 zł.

Beware The Rage Of A Berserker

~Ousi

2004-06-21 11:47:28

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Kominiarski, ja ze swojej strony polecam skarpetki Air Revolution Meindl. Do dostania w sklepie myśliwskim Szustera na ul. Waszyngtona. Cena ok. 60 zł, ale na pewno warto!

Ousi

~Kosmos

2004-06-21 12:13:58

Kupiłem kilka dni temu takie skarpetki i widzę,że dałem d... z przepłaceniem.

Warek

2004-06-21 12:20:08

Kominiarski warto! Chodzę w modelu z outlastem i świetnie sie sprawdzają. Polecam nawet przy takich cenach.

Warek

HAMMET

Administrator HAMMET
2004-06-21 13:21:21

Ja mam skaprepty Rohnera, Accapi,Jacka Wolfskina. I moje "wrazenia" sa nastepujace:

-Rohner- bardzo dobry (niestety nie pamietam jaki to model:),swietnie odprowadza pot itp. tak jak pisal Wiking

-Accapi -porownywalne do Rohnera,choc wydaja mi sie lepsze jesli chodzi o wytrzymalosc- nie mechaca sie tak szybko jak Rohner i szybciej sa suche po praniu (ale nie stalem przy nich z zegarkiem- wiec to moze byc subiektywne)

- Jack Wolfskin - w skrocie- nie umywaja sie do tych powyzej, mam 4-ry rozne modele i sa kiepskie- nie polecam

HAMMET

~AdamL

2004-06-21 13:27:04

accapi trekking soft i light - jak na razie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne

AdamL

Momok

Momok
2004-06-21 15:29:48

Rohner, tylko Rohner. Mam 3 pary i kupie jescze nowsza wersje fibre clima, skarpety idealne, akrualnie rozchadzam w nich martensy nowe i obtarcia są minimalne, w zwyklych skarpetach na drugi dzien mialem zywe miesko ;). Wytrzymale, moje mam od ponad roku i sa prane co tydzen, rotacja jako ze mam 3 pary i nie widac jakis przetarc. Co do mechacenia, to wiele zalezy od wkladki w bucie, w szorstkich jest to szybsze niz w nowych i gladkich wysciolkach. A i jescze sie nie ssuwaja z lydki, mozna je wysoko podciagnac. Sa warte swojej kasy. Co do Accapi to nie uzywałem, ale wygladaja rowniez na porzadny wyrób.

SZCZEPANos

2004-06-21 16:27:11

zastanawiam sie tez nad kupnem no i nie wiem co wybrac.bo sa skarpety trekingowe na lato z coolmaxem i bez niego .jakie sa wasze wrazenia z coolmaxu?

~Robert

2004-06-21 22:04:24

Mam 2 pary Rohnera od dwóch sezonów - trekkingowe, zakup podyktowany był ciągłym obcieraniem kostek i obwodu łydki podczas podchodzenia w jednej parze poszła gumka sciagjąca - a raczej sciagacz bo o gumie tam nie ma mowy (ale to chyba wynik mojego zbyt raptownego naciagania). Nie wiem jaki to model ale kosztowały w 2002 60zł/para. Sa rewelacyjne, stopa się poci ale rzeczywiście pozostaję nie mokra n i zapach po całym dniu tez znośny;) ale najwazniejsze to to ze noga jest jak pupcia niemowlaka zero obtarć.

leener

2004-06-23 15:30:25

Rohner-bomba! Naprawdę rewelacyjne i może trudno będzie uwierzyć,ale mam je od prawie 3 lat. W tym czase zdążyłam wytrzeć 3 pary skarpet z CoolMaxem firmy MICO. Szwy płaskie,nawet po wielu godzinach nie odbijają się na nodze, skarpetka się nie zsuwa,super odprowadza pot.
Na pewno warto kupić,chociaż nie wiem czy za 80 złociszy. Na lato świetny model to Light (60.039 chyba) i nie kosztują więcej niż 60zł.Pozdrawiam!

~kominiarski

2004-06-24 08:32:39

Dzięki chłopaki za rady.Wyżyłowałem trochę kasy i kupiłem wczoraj 2 pary Rohnerów na spróbę, jedna model fibra high tech z coolmaxem, a druga fibra clima z outlastem z kolei, po 77 złociszów każda.Trochę ścisnęło to mój portwel, ale sądzę że są to ich najlepsze skarpety z serii trekingowych i powinny kilka sezonów posłóżyć.
Do zobaczenia na szlaku.

kominiarski

leener

2004-06-24 14:32:38

kominiarski, Nie tylko chłopaki ;)

~kominiarski

2004-06-25 15:59:18

Sorry Leener, nie wiem jak to się stało że Cię mogłem pominąć.Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć że tylko jednosłowo " zdążyłam " świadczyło za Tobą i musiało mi się jakoś ślizgnąć.
Dlatego też: dziewczynom również dziękuję - z głębi mojego pręgowanego serca.

kominiarski

~Gruby

2004-06-25 17:03:15

A czy fibre clima nadają sie na lato ? czy może grzeją ??:))

Gruby :)))

~Kotu

2004-06-26 01:10:03
80.55.34.82 Głosów: 0

Nadają się świetnie - właśnie przetestowałem 2 pary na praktykach. Buty nubuk + wyściółka z cielęcinki, a stopa sucha i nie zaparzona... Miodzio! Jedno co mnie martwi, zmechaciły mi się na piętach, no zobaczymy (może to od przydużych i sywających się w te i nazad kaloszy - takie extremalne obuwie też grałem:)

agahusky

2004-06-26 11:06:19
195.117.221.2 Głosów: 0

A co myślicie o kaitekach ? Używa ktoś ?

~SZCZEPANos

2004-06-26 19:28:45
195.150.76.94 Głosów: 0

a co myslicie o kajtekach za 30 zola i na oko niezle

Strona: | 1 | 2 | 3 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 430c3 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3