Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Buty wspinaczkowe Saltic

Simba

Administrator
2008-11-15 18:20:05
83.5.222.36 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

W niniejszym wątku proszę zamieszczać opinie i pytania dotyczące butków wspinaczkowych Saltic.

Momok

Momok
2008-11-15 18:35:17
83.5.222.36 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam Lasery a moj kumpel Saltiki uzywalismy je w tym samym czasie i Saltiki juz sie przetarly, na wylot, palec mu wylazi ;) do tego strasznie smierdzialy, wyjezdzaly ze stopni, ogolnie kicha. Jesli mialbym cos doradzic to bierz Boreale.

-------------------------------------------------------
Przeniesione przez moderatora

~andi

2009-12-04 15:25:22
83.175.178.154 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

A ja miałem jako pierwsze buty saltic devil, i były naprawde super. Jakby tylko te buty były bardziej dostępne to chętnie kupiłbym je znowu

andi

misior

misior
2010-12-22 08:01:23
83.10.7.187 Głosów: 0

przymieżam się do kupna butów SALTIC VAMPIR.czy kotś z forumowiczów uzywa tych butów lub mił z nimi kontakt. polecacie czy nie?nie ukrywam ze na poczatek nie chce wydawac jakos super duzo kasy na pierwsze buty teraz ten model jest za 200zł
jakie są wasze opinie?
licze na konkretne odpowiedzi,porady coś w tym stylu:)

pozdrawiam

Gumeek

bartolini

Administrator bartolini
2010-12-22 08:17:11
83.17.156.170 Głosów: 0

nie mam zielonego pojęcia jak te buty się sprawują. natomiast jeśli masz 200 do wydania, to sprawdź np. ofertę 8a lub inne e-sklepy, a niewykluczone, że złapiesz 5.10 w takiej cenie :)
jakkolwiek, wiem z doświadczenia, że pierwsze buty szybko się niszczą. tym bardziej teraz zimą, pewno będziesz ładował na panelu a tam tarcie okrutne dla gumy :)
pozdro i mocy w procy!

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: a87ff - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3