Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Sprzęt High Point

~observer

2008-09-27 19:18:03
62.21.3.245 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Co sadzicie o produktach czeskiej firmy High Point? www.highpoint.cz
Ogladalem dzisiaj w sklepie ich kurtke, jednak pierwszy raz spotkalem sie z ta firma i chcialem sie upewnic przed zakupem

-------------------------------------------------------
observer

~marosis

2008-09-27 20:44:48
88.199.109.36 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Uważam, że nie ma się czego bać.O ile się nie mylę swoje produkty robią w Czechach a materiały z których szyją gwarantują najwyższą jakość.Co prawda nie używam żadnego produktu,ale miałem okazję pomacać kurtki i spodnie - jakość i wykończenie bez zastrzeżeń.

marosis

~ciachoo

2008-09-28 13:30:27
79.173.28.156 Głosów: 0

witam serdecznie
<observer> a gdzie ogladales kurtki H.P.?bo jestem ciekawy gdzie są dostepne ich rzeczy..Ja osobiscie uzywam kurtki physicista z High Point i jest rewelacyjna! jezeli chodzi o wykonanie kurtki najwyzsza jakosc starannosc i precyzja! dodatkowo super waga! kurtka pozbawiona zbednych dodatkow natomiast posiadajaca wszystko co potrzeba- nie mowiac o tak oczywistych sprawach jak laminowane szwy itd to bardzo dobry kroj,b dobre parametry membrany oraz swietne noty jezeli chodzi o uzytkowanie jej w terenie wysokogorskim!
polecam serdecznie ich produkty bo to na prawde najwyzsza jakosc!!
pozdr

ciacho

~wiksa

2008-09-29 19:34:22
150.254.78.2 Głosów: 0

Ja znalazlem produkty high pointa na stronie www.ontheroad.pl. Ceny ich kurtek wahaja sie w granicach 700-800zl.

~ciachoo

2008-09-29 22:18:59
79.184.180.176 Głosów: 0

ja wlasnie kupilem tam kurtke! bardzo fajny sklep i bardzo mila profesjonalna obsluga!! oni maja dosc sporo rzeczy high point kurtki soft shelle spodnie- bardzo dobrze zaopatrzony sklep! <+ dla www.ontheroad.pl>

jezeli ktos chcialby sie dowiedziec czegos wiecej na temat kurtki czy produktow high point to chetnie sie podziele swoimi wiadomosciami zarowno jezeli chodzi o teorie jak i sprawdzenie w terenie;)

ciachooo
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: afda3 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2