Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

namioty Bundeswehry

~bolas

2008-08-25 23:29:45
85.89.162.39 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam,
Mam pytanko propo namiotów z demobilu niemieckiej armii. Może ktoś z Was miał okazję używać i mógłby podzielić się informacją. Ogólnie cenie sobie niemieckie klamoty z demobilu BW (Bundewehry), szczególnie te robione z Cordury, czyle tego ichniego Gore - jak np. spodnie, kurtki czy niektóre plecaki - są to świetne i b. tanie rzeczy.

Od pewnego czasu zastnawiam się nad namiotem. W sieci widać namioty "iglo" niby 3 osobowe, w standardowe niemieckie kamuflaże flecktarn i troppentarn. Tutaj przykład takiego:
http://img516.imageshack.us/img516/1936/c83d1on9.jpg

Wygląda jak wojskowa BW. Tylko czy to nie są aby jakieś cywilne kopie szyte przez prywatne firemki, a tylko stylizowane na BW ? Zależy mi na jakości jak z BW, a nie z niemieckiego Tesco.

Wiele ich jest na niemieckim ebayu, np. tutaj:
http://sammeln.shop.ebay.de/items/Zelte-Zubehor__W0QQ_sacatZ1460

Czy ktoś z Was używał takiego namiotu ? Cena nie jest wysoka, warto wydać kasę ? Czy to taka sama jakość jak np. "gore" niemieckie ? Czy po prostu Tesco w ciapy ...

minimi

minimi
2008-08-26 00:03:54
81.190.41.208 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

To nie są namioty niemieckiej armii tylko namiociki typ tesco w kolorze nieudolnym zresztą flecktarn. Jakość adekwatna do ceny 70 zł. Pewnie na parę nocy starczy, ale chyba nie o to Ci chodziło przy zadanym pytaniu. Namiociki NWA to spadek po NRD - policz sobie latka. Jedyne orginały to te http://tiny.pl/8qwz. chyba- Powinny Ciebie zadowoliś- z opisu na 2 osoby wytrzymują deszcz (mocny)- to z opisu szybko się rozbijają na oko całkiem całkiem na wypad- nie wiem, czy w góry, ale dla normalnego człowieka bez wielkich wymagań- czemu nie -na nasze jakieś 180 zł. Nie znam się i nie wiem, czy w tej cenie będzie coś fajniejszego u nas- zobacz w temacie namioty

-------------------------------------------------------
Minimi (Dyn, Banda Clan)
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: d240e - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3