Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

[Obuwie] Hi-Tec Sierra V-lite Kevlar Low

~Colberg

2004-05-29 21:22:39
Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Od kilku dni testuję takie właśnie butki. Kosztowały mnie 225 zł. W zamierzeniu mają być "do wszystkiego" - chodzenie po mieście i nizinne dłuższe wypady w teren.
Na razie OK. Podeszwa trzyma się podłoża, sznurówki nie rozwiązują się samorzutnie, starannie uszyte, buty bardzo lekkie i wygodne (specjalny system amortyzacji stopy - szczególnie pięty). Na początku musiały się tylko pięty przystosować ;-)
Niedługo wyjeżdżam na 4 dni w teren. Po powrocie zdam obszerną relację :-)
A może ktoś jeszcze używa takich butów?

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2004-05-30 08:52:33

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

A gdzie można takie butki dostać/obejrzeć?

-------------------------------------------------------
...w penych sytuacjach niecierpię mieć racji...

~Aga

2004-05-30 09:50:10

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ja też kupiłam te buty 3 tyg. temu i narazie są bardzo wygodne. Nie chodziłam w nich jeszcze po górach ale za tydzień chce je sprawdzić na Babiej Górze. A i kupiłam je za 219 zł.

~Aga

2004-05-30 09:53:48

Nie doczytałam dobrze, ale ja mam troche inny model Low. A kolekcje można zobaczyć na :

~Andrzej

2004-05-30 14:13:25

Ja powtorze: w stosunku jakosci do ceny Hi-Tec rzadzi ! Design mi osobisc ie rowniez odpowiada wlasciwie w calej rozciaglosci oferty. Pozdrawiam wspolhitecowcow ;).

czis

2004-09-24 09:24:33
80.85.224.3 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Odświeżam temat z zapytaniem do użytkujących niskie butki Hi tec jak sprawują się po kilku miesiącach użytkowania, bo właśnie zastanawiam sie nad kupnem.

~agahusky

2004-09-24 19:57:47
195.117.221.2 Głosów: 0

Mam je od paru miesięcy, byłam w nich już na kilku wyprawach w lecie w górach i jak dla mnie rewelacja. Są bardzo wygodne, ani razu mnie nie obtarły. Według mnie za tą cene warto je kupić.

czis

2004-09-25 11:07:09
80.85.224.3 Głosów: 0

Hmmm a może ktoś wie gdzie w Krakowie znajde butki Hi tec bo u mnie skonczyła sie rozmiarówka:(???

NIEMAJAKGÓRY

2004-09-25 13:45:36
83.29.24.71 Głosów: 0

buty Hi tec-a są w HiMountain na Zyblikiewicza i w Maks Sportach "wszelkiej maści"

hey don't hate the player, hate the game!

~Arek

2004-09-25 22:09:54
217.99.40.105 Głosów: 0

Andrzej rzekł: Ja powtorze: w stosunku jakosci do ceny Hi-Tec rzadzi

Tak, w stosunku najniższa jakość za najniższą cenę to faktycznie rządzi:-)
Co do desigu - przecież tam nie ma czegoś takiego jak design. Czy ty widziałeś jakąs kolekcję butów z design'em? Chyba nie:) Te buty mają po prostu najprostszy kształt z możliwych:) Popatrz sobie w necie na buty dobrych firm. Tam to przynajmiej widać że ktoś się stara.

Ja jednak wolę buty które mi się nie rozwalą.

~Colberg

2004-09-25 22:11:54
194.24.244.5 Głosów: 0

Mądrzejszy po czterech miesiącach EKSTREMALNIE intensywnego używania tych butów (codziennie, pieszo i rower, na lekko i z cieżkim plecakiem, niziny, asfalt, niskie góry, upał i deszcz) donoszę co następuje:
1. Po krótkim rozchodzeniu buty są BARDZO wygodne.
2. Noga dobrze oddycha (nawet latem).
3. Przetarł się materiał na piętach.
4. Przetarł się szew w jednym z butów (ok. 1 cm), ale wynika to z hamowania po asfalcie (zastępczy hamulec rowerowy)...
5. Materiał zewnętrzny chyba naprawdę jest z kevlarem... Wytrzymał bliski kontakt z ostrym gwoździem! Nie przerwał się ani nie przeciął, choć lekie odkształcenie zostało.
6. Conieco starła sie podeszwa. Ale przy tak intensywnym chodzeniu po asfalcie....

Colberg

~Colberg

2004-09-25 22:18:29
194.24.244.5 Głosów: 0

Dodam jeszcze, że warunki ekstremalne w moim przypadku to obciążenie butow rzędu... 125 kg. A z plecakiem to jeszcze sporo kilogramów więcej.
Miałem już Campusy i Alpinusy, co prawda wysokie, ale... pierwsze rozpadły sie po tygodniu a za drugie dostałem zwrot kasy (po dwóch miesiącach). Teraz "testuję" Chiruci. Test wkrótce ;-)

Colberg

Ronin

2004-09-25 22:18:41
80.51.234.130 Głosów: 0

Mam niskie HI-Tec'i od poczatku lipca. Dostały popalić w wakację nieźle i są nadal w stanie sklepowym.
Prywatne odzczucia: wygodne, dobrze trzymają sie podłoża, nieźle oddycha stopa.

~kochu

2004-11-25 10:49:36
80.53.165.114 Głosów: 0

A ja dziś idę zakupić Hi-tecki za kostkę :P i mam nadzieje, że pochodze w nich trochę i będa mi odpowiadały.

~MrB

2004-11-25 19:02:15
212.180.147.130 Głosów: 0

A może ktos z was ma model SUMBA WP albo FRONTIER WP?

~kochu

2004-11-26 23:01:02
80.53.165.114 Głosów: 0

Yeah ! Kupiłem Hi-tec kosztowały 330zł i mysle ze bedą mi słuzyły, tylko nie zapomniec ich impregnowac. Wygodne i są spoko POLECAM ! ! !

~slovik

2004-12-22 17:35:20
80.53.112.214 Głosów: 0

mam magnumy: maja prawie 5 lat: podeszwa trzyma sie i to nieźle, troche poobcierana jest skóra z zew. ale to nic. pozatym jeszcze pachna świeżoscią(nowoscia).buty szybko schną, proste w utrzymaniu.polecam

~Daro

2005-04-12 23:35:43
153.19.191.28 Głosów: 0

Witam!
Tydzień temu kupiłem sobioe takze HI-Tec-i ,ale bez Kevlaru,półbuty do lekkiego trekkingu i po mieście i myśle ,że będą mi długo służyły a to dlatego ,że kiedyś miałem buty sportowe typu"adidaski" i chodziłem w nich prawie 5 lat i dopiero jak mi popękały szwy i pękła cholewka musiałem się z nimi rozstać ,dlatego mam do tej firmy zaufanie i bardzo się ucieszyłem kiedy niedawno wróciła do sklepów w Gdańsku,gdyż poprzednie kupiłem przypadkowo na Jarmarku Dominikańskim od jakiegoś sezonowego handlarza.Pozdrawiam D.

Dax

~Vafloo

2005-09-19 21:26:55
83.29.12.51 Głosów: 0

Ja mam Hi-Tec Sierra Lite Low (bez kevlaru). Po roku podeszwa wytarła się niemal na wylot. Sprzedawca w sklepie powiedział, że to normalne i nie przyjął na tej podstawie reklamacji. Na razie czekam co będzie dalej, bo zareklamowałem "przetarcie siateczki w przedniej części obu butów"...

Słowem - bardzo lekkie i wygodne, ale rok chodzenia to niewiele jak na buty za ponad 200 zł.

~nowy

2006-08-05 19:02:57
87.105.117.99 Głosów: 0

Hi-Tec Sierra Lite Low (bez kevlaru) w Makro 145zl brutto!!! (dwa rodzaje kolorystyczne)
Kupilem, bede chodzil w nich, mam nadzieje ze dlugo :)

Pozdrawiam

nowy
Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 3ad7c - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1