Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[obuwie] Meindl air revolution 9 - wystaja druty :(

Metias

Metias
2007-02-16 11:41:18
83.22.78.90 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam

Zakupilem pare dni temu buty Meindl Air Revolution 9.0 (z wyprzedarzy)
Po okolo 20 min. przymierzania i chodzenia po domku, okazalo sie ze z wkladki wewnetrznej (prawego buta) zaczął wychodzić drut.
Fakt, zauważyłem to dopiero po wyjeciu wkładek. Drut wystaje jakieś 8 mm i jest pod kątem (więc w stope aż tak bardzo nieuciskał)
W lewym bucie - w analogicznym miejscu - pojawiło się zgrubienie (tak jakby chciał tez drucik wyjść)

Mam wielką prośbę do ludzi którzy używali tych butow: spotkał sie ktoś może z takim przypadkiem? (a jesli tak to jak sobie poradził?) A może zna ktoś konstrukcje tych butów- nie wiem
ile jeszcze drutow moge sie spodziewac wystajacych ;)

Buty moge jeszcze oddac, ale to był ostatni egzemplarz... wymiana na nowy model raczej niewchodzi w rachube. A mi bardzo zależy na tych bucikach - strasznie mi sie spodobaly (choc mam model dla fakira ;)

~kapoost

2007-02-16 16:11:32
193.93.68.138 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

nie pytaj na forum tylko idź do szewca :) niech się wypowie co do przydatności i ew. zasugeruje czy opłaca się od razu but reperować...
w wielu sklepach są takie przecięte na pół buty (pół-buty ;) ) meindla w których wszystko ładnie widać...

Metias

Metias
2007-02-16 17:25:53

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Buty moge jeszcze oddac - nieminelo 10 dni od kupna.
Tymbardziej do szewca niebede szedl ;)
A gdzie np jest taki sklep z przecietymi na pol butami ?

~Spineless

2007-02-16 17:30:02
212.2.99.32 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

najprostsze co mozesz zrobic to pojsc do tego samego sklepu, w ktorym kupiles buty i zapytac czy to jest normalne. I jeszcze jedno: ten drut wystaje z wkladek czy bezposrednio z buta ?

-------------------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

mr.morty

mr.morty
2007-02-16 17:46:25
84.10.170.117 Głosów: 0

no my mamy(K2 Lublin) ale czy bedzie ci sie chciało jechac do lublina?
pojdz za rada spinelesa

-------------------------------------------------------
klawa mi siie zepssła

Metias

Metias
2007-02-16 18:07:46

~Spineless, kupilem wysylkowo. Wlasnie zastanawiam sie czy to dyskfalifikuje calkiem te buty czy nie, dlatego pytalem na forum.

Drut wystaje do wewnatrz buta (wbija sie w stope) Wystaje z 2 wkladki (ktora jest wklejona w buta) Te pierwsze wkladki sa dosc grube, wiec odrazu niezaczailem ze cos mnie kluje ;)

mr.morty. a macie w przekroju taki model jak jak moje buty ?
widac tam ulozenie drutow?

~raffi

2007-02-16 18:56:16
217.116.100.239 Głosów: 0

Prawdopodobnie to zbyt długi drut (albo nie wciśnięty do końca), który łaczy elementy podeszwy (pod wkładką). Zaglądnąłem do M.Borneo i takich drutów mam po kilka pod piętą. Szewc może Ci ocenić czy tak jest u Ciebie, i jeśli uzna że to dobry pomysł jednym ruchem młotka rozwiąże problem. Zrób fotkę przed pójściem, wyślij do sklepu i ponegocjuj upust, czy choćby zwrot kosztów naprawy.

Metias

Metias
2007-02-16 19:27:50

raffi, patrzyles na ten model o ktoreym ja mowie?
teb drut nie wychodzi pod pieta, tylko jakies 3 cm od piety (w strone palcow) Dokladie to pod literka D w napisie MEINDL.
Ale w sumie racja wizyta u szewca niezszkodzi.

~raffi

2007-02-16 19:55:31
217.116.100.239 Głosów: 0

Nie - ja mam M. Borneo. Ale takie druty pamiętam z różnych butów. Tylko w najprostrzych, gdzie podeszwa jest jednym odlewem ich nie ma. Szewc to oceni od ręki.

Metias

Metias
2007-02-16 20:08:33

ok! :) dzieki.
Pocieszyles mnie :)

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 851dd - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2