Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Rozmiarówka spodni The North Face

kashpir_pl

2007-01-11 13:41:19
194.92.3.102 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Cześć,
mam pytanie, czy ktoś może podpowiedzieć mi coś o rozmiarówce TNF. Interesuja mnie spodnie Meridian Convertible z odpinanymi nogawkami. Sam posiadam spodnie Million Mile Columbii rozmiar M i są akurat, poza tym chyba nigdy nie kupilem na siebie nic mniejszego niz L i XL, ewentualnie moje spodnie ze zwyklych sklepow (Reserved, Carry) to rozmiar w pasie 34. Teoretycznie na stronach internetowych rozmiarówki TNF i Columbia są bardzo podobne, ale zawsze warto poszukać kogoś, kto w spodniach TNF chodzi. Będę wdzięczny również za info gdzie takie spodnie (albo inne TNF z lekkich, przewiewnych materiałów) można dostać w Warszawie.

-------------------------------------------------------
kashpir_pl

yaro1986

yaro1986
2007-01-11 14:05:27
83.31.108.58 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

W M1 w markach jest sklep turystyczny ktory posiada w ofercie odziez TNF-a czy posiadaja akorat te spodnie to nie wiem ale wybor jest dosc spory.

yaro1986

kashpir_pl

2007-01-11 14:10:52

Dzieki za info, czy ten sklep ma jakąś konkretną nazwę?

kashpir_pl

yaro1986

yaro1986
2007-01-11 14:26:00
83.31.108.58 Głosów: 0

Chyba nie ma nazwy, przynajmniej mi sie nie rzucila w oczy.

yaro1986

sasq pajak/grappa.pl

2007-01-11 15:30:50
83.5.26.203 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

a niejest to ARCO CERRO?

~m.

2007-01-11 15:40:44
62.233.139.98 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

kiedys wziąłem z Backcountry windstoper TNF, rozmiar M, musiałem go sprzedać bo był za duży, spodnie wziąłem już S i są ok. Mam 170 wzrostu i w pasie koło 73-75 cm. Jest sklep firmowy TNF w Galerii Mokotów w Wawie. Rozmiarówka jest przestrzelona tak o jeden numer to spoko (podobno bardziej niż Marmot - tak mówili mi w sklepach w Wawie kiedy chciałem wstawić windstopera).

~vader

2007-01-12 12:19:45
83.7.128.17 Głosów: 0

rozmiarowka Tnf jest bardzo zblizona do Berghausa i moim skromnym zdaniem jest idealnie dopasowana do standardow na rynku czego nie mozna powiedziec o naszych rodzimych firmach przy zakupie ktorych polecam kazdorazowy organoleptyczny kontakt zeby nie byc rozczarowanym np. po otrzymaniu przesylki....pozdrawiam

vader

k2cl

2007-01-12 13:40:26
80.135.199.220 Głosów: 0

Khm... mialem kiedys problem z rozmiarami spodni TNF (a w Krakowie nigdzie nie bylo pelnego asortymentu, zeby poprzymierzac), rozwiazaniem okazala sie seria emaili do sklepu 8a... Bardzo kulturalnie i spokojnie odpisywali na wszystkie moje pytania, mierzac :) poszczegolne rozmiary spodni (rozmiarowka producenta podaje np. dlugosc nogawki od kroku, a nie calkowita...), az w koncu znalazlem cos dla siebie (Meridiany convertible). Tak czy inaczej, jest to zawsze jakies wyjscie, nawet jesli niekoniecznie najprostsze.

Pozdrawiam

K.K.

~kashpir_pl

2007-01-12 16:44:16

To jeszcze jedno pytanie: czy moge założyć, że wszystkie modele trzymają wymiary tzn. jeśli przymierzę jeden model i będzie pasował to mogę w ciemno brać inny, którego nie mogłem przymierzyć a jest gdzieś w necie?

k2cl

2007-01-12 17:43:36

> kaspir_pl

Z tego co wiem, niestety nie... Rozmiary troche sie roznia, w zaleznosci od modelu - nawet w samej rodzinie Meridiana wymiary byly rozne, w zaleznosci od tego, czy nogawka byla cala, czy tez ktos ja najpierw ucial, a potem przyszywal z zamkiem, coby klient sie nie czepial ;)))) Roznice nie byly duze, niby mozna przyjac ze 3 czy 4 centymetry to prawie to samo. No wlasnie - 'prawie'...

Pozdrawiam,

K.K.

~bazera

2007-01-12 18:01:11
88.156.161.105 Głosów: 0

Sizing Chart TNF
http://www.thenorthface.com/eu/sizing-OUM.html

~k2cl

2007-01-12 20:08:45

> bazera

Owszem, teoretycznie sie zgadza... W praktyce roznie bywa, co mialem okazje przerobic na wlasnej skorze... Dlatego polecam przymierzenie lub dokladne zmierzenie rozmiaru i modelu, ktory kogos interesuje, przynajmniej jesli chodzi o TNF i ich spodnie...

Pozdrawiam,

K.K.

~kashpir_pl

2007-01-15 17:15:51

Klapa na calej linii - bylem w sklepie firmowym w Galerii Mokotow, maja tylko 2 pary spodni letnich innego modelu, w Markach tez bylem spodni TNF brak (jesli trafilem do dobrego sklepu - nazywal sie Baza i mial przed wejsciem znak TNF). W 8a.pl Meridiany z odpinanymi nogawkami wyszly, wiec nawet nie mam skad sciagnac wymiarow.

kashpir_pl

k2cl

2007-01-15 17:55:56
80.135.221.33 Głosów: 0

Khm... no to faktycznie problem, bo Galeria Mokotow (a konkretniej Summit znajdujacy sie na jej terenie) wedlug strony TNF powinien byc 'centralnym sklepem'. Brak Meridianow w 8a mnie nie dziwi - jakos w okolicach wrzesnia urzadzili na tym co zostalo (a nie bylo tego wiele) dosc duze przeceny.
Przykro mi, ale istnieje spora szansa, ze musisz sprowadzic cos konkretnego, zrobic zakupy za granica, zmienic upatrzona firme, badz tez zaczekac do lata. Wiem, nie pomagam. Niestety nie znam realiow i zaopatrzenia sklepow w stolicy... Jesli poszukiwane spodnie maja miec okolo 110 centymetrow dlugosci i jakies 80 cm w pasie, daj znac, poszukam w swojej skrzynce wszystkich sympatycznych maili z 8a (o ile jeszcze ich nie wykasowalem)...

Pozdrawiam,

K.K.

~bazera

2007-01-15 20:25:24
88.156.161.105 Głosów: 0

Czy orientuje się ktoś, czy w polskich sklepach dostępne są spodnie TNF w wersji "Long", ja osobiście jeszcze się nie spotkałem.

~JK

2007-01-15 20:57:37
195.136.168.248 Głosów: 0

Widziałem je kiedyś w sklepie Intersport w Arkadii, ale było to co najmniej rok temu. Sklep ten chyba inaczej się wtedy nazywał.

Pozdr.

JK

~halicz

2007-01-16 00:33:43
195.205.228.88 Głosów: 0

co do rozmiarówki TNf - normalnie noszę L/Xl, ale setkę tka mam M i jest idealna. Z lekkich spodni sie wyleczyłem, bo nie mogłem nic dobrać.
Kurtki gore i hyvent, które mierzyłem odpowiadały mi w rozm. L.
poza tym radzę zwrócić uwagę na swego rodzaju podrozmiarówkę TNF, gdzie L/G różni się od L/L i M/M ... ;-))

k2cl

2007-01-16 07:26:11
80.135.240.17 Głosów: 0

> bazera

TNF'y Long czasem sie spotyka, aczkolwiek raczej rzadko. Sa to niezbyt typowe spodnie, wiec malo ktory sklep chce bawic sie w ryzyko sprowadzania (drogiego...) towaru, ktory moze sie nie sprzedac... W Krakowie wersje przedluzane byly nieosiagalne, na pewno mozna je bylo kupic w 8a, choc i oni mieli ich niewiele (i juz na poczatku sezonu letniego trudno bylo je kupic)....

Pozdrawiam,

K.K.
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 8d3bb - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1