Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

PRACA DLA LUDZI GÓR/sklepy,schroniska,praca na wysokościach

gumibear

Administrator gumibear
2006-09-13 08:31:26
156.17.201.1 Głosów: 1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Temat ten będzie pozostawiony na NGT z mozliwością wpisywania ofert pracy dla ''ludzi z gór'' bo czesto pojawiaja sie oferty typu praca na wysokosciach czy sprzedawca w sklepie ze sprzetem górskim.

Przeredaguje odrobine tytuł wątku

TITTO

2015-12-04 12:42:06
93.105.178.76 Głosów: 2

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Szanowne ludziska, jestem w wielkim życiowym kłopocie i zwracam się o pomoc.
Potrzebuję pracy - poślizgnąłem się w życiu i szukam zajęcia które pozwoli mi utrzymać rodzinę, gdyby była to praca w warunkach górskich lub zbliżonych byłoby super..
Pokrótce opiszę siebie i co robiłem - no może nie tak pokrótce ale rzetelnie.

Zaznaczę, że aktywnie i intensywnie poszukuję sam pracy i nie siedzę na dupie z rękami w kieszeniach.

Mam 40 lat, jestem żonaty i mam psa ( to ważne ). Mam doświadczenie w takich zawodach jak:

Stolarz - przede wszystkim meblowy ( drewno - nie pracowałem z płytami ), ale i układanie podłóg, boazerie itp. Dodatkowo wykonywałem prace związane z ciesiołką typu tarasy,wiaty, demontaż i składanie domów z bali czy nietypowe meble ogrodowe. Mam doświadczenie w naprawach mebli zabytkowych.

Ślusarstwo / obróbka metalu - mistrz spawalniczy to ze mnie nie jest ale umiem spawać elektrodą, pracowałem na prasach, gilotynach itp. Robię noże więc o metalu trochę wiem i miałem kontakt z kowalstwem.

Wykonywałem prace remontowe typu malowanie, szpachlowanie, tapety. Pracowałem też jako instalator sieci internetowych, Układałem siding.

Projektowałem wzory tatuaży więc mam wyobraźnię przestrzenną i uzdolnienia plastyczne.
W Szwecji pomagałem aktywnie w prowadzeniu pensjonatu - od obsługi gości, przez prace porządkowe w pensjonacie i wokoło.
U znajomych pomagałem jako przewodnik wycieczek w tzw. wiosce indiańskiej.

Handlowałem trochę oporządzeniem taktycznym i mam dużą wiedzę na ten temat.

Jestem też instruktorem samoobrony i mam 2 dan w ju-jitsu. Jestem sprawny fizycznie i umysłowo. łatwo się uczę i adaptuję do nowych warunków. Mogę pracować w zespole, ale daję też radę sam i potrafię organizować sobie zajęcie, a dodatkowo dopilnować żeby wszystko było dobrze zrobione.
Mam ogólne pojęcie o mechanice i pewne prace czy naprawy nie są mi obce.

Szwendam się po nizinach, wyżynach i górach. Ostatniego roku i w ubiegłym przemierzałem obszary między Pajalą a Kiruną w pół. Szwecji.

Wykonywałem prace w leśnictwie - nasadzenia, czyszczenia itd. Nie mam uprawnień ale wiem co się robi z pilarką spalinową.

W Republice Irlandii pracowałem na farmie gdzie zajmowałem się końmi.

Mówię swobodnie po angielsku, dogadam się po rosyjsku, zrozumiem sporo i coś tam powiem po szwedzku, ukraińsku czy trochę słabiej po niemiecku i czesku.

Nie nadużywam alkoholu i nie mam problemu z nałogiem nikotynowym. Jestem konkretny, spokojny i zrównoważony. Mam poczucie humoru. Umiem ciężko pracować i nie marudzę.
Jestem kreatywny. Mam zdolności manualne. Mam prawo jazdy kat. B. Umiem jeździć ciągnikiem rolniczym - pewno nie każdym ale używałem takiego pojazdu.

Studiowałem archeologię i moją pasją jest Słowiańszczyzna oraz wczesne średniowiecze, znam rdzenne kultury Ameryki Północnej i kulturę Saamów. Jedną z moich pasji jest survival czy jak tak kto chce to nazwać.

Szukam pracy również poza miejscem zamieszkania ( mieszkam w Pionkach pod Radomiem ), raczej w województwach wschodnich, podkarpackim, świętokrzyskim czy małopolskim. Jeśli dalej niż 50 km od miejsca zamieszkania to z zakwaterowaniem. Tu pojawia się zgrzyt bo muszę zabrać ze sobą psa - mówię wprost bo żona nie będzie w stanie zająć się nim pod moją nieobecność ze względu na stan zdrowia. Pies duży, ale spokojny, niekłopotliwy - wychowuję go, a nie tylko mam.

Wszelka praca w której mogę być przydatny wchodzi w grę, jak również różne formy zatrudnienia. Nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych choć z pewnością jest dolna granica poniżej której nie zgodzę się pracować - nie wynika to z jakichś "ambicji" tylko ze zdrowego rozsądku - trzeba płacić rachunki i żyć.

Jeśli mogę prosić "tutejszą" społeczność o pomoc, poradę czy wsparcie to będę wdzięczny z całego serca. Myślę, że są tu też ludzie którzy wiedzą jak czarna potrafi być dupa kiedy życie wymyka się spod kontroli.

Jeśli ktoś chce prawić mi morały, że jestem niezaradny, głupi, leniwy to proszę żeby nie wypowiadał się w tym temacie. Robię wszystko co w mojej mocy żeby zmienić swój kiepski, w tej chwili los i zabezpieczyć rodzinę.

Wiem że będzie ciężko, ale muszę spróbować bo sytuacja jest mocno skomplikowana i trudna.

Ewentualny kontakt proszę na PW, maila grendel2@o2.pl , lub tel. 510411675. Każda pora dnia i nocy.

Ola - Sklep TATERNIK

Ola - Sklep TATERNIK
2016-01-11 14:00:09
83.11.95.36 Głosów: 0

Poszukujemy natchnionej osoby do tworzenia opisów produktowych w sklepie internetowym!
Nie upieramy się przy wstępnych wymaganiach, ale dobry opis łatwiej zrobić gdy:
- znasz się na sprzęcie outdoorowym ( znajomość sprzętu wspinaczkowego będzie atutem) - orientujesz się w ofercie rynkowej i używasz
- zachwycasz otoczenie sprawnością językową i lekkim piórem :)
- posługujesz się językiem angielskim na tyle, by móc swobodnie korzystać z anglojęzycznych źródeł.
Oferujemy nader przyjemne warunki współpracy:
- praca w większości zdalna, ale oczekujemy wnikliwego zapoznania się z opisywanymi produktami w “realu”, więc co jakiś czas będzie okazja żeby nas odwiedzić. Bez pomacania lub przymierzenia trudno zrobić dobry opis.
- wynagrodzenie akordowe
- elastyczny czas pracy
Wygląda kusząco? Skreśl parę zdań o sobie (w formie listu motywacyjnego...lub innej) i prześlij wraz z CV na: praca@taternik-sklep.pl , lub zostaw w naszym sklepie stacjonarnym.
Wybrane osoby poprosimy o stworzenie kilku opisów zgodnych z naszymi standardami.
W dokumencie dopisz: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
---
Edytowany: 2016-01-11 14:05:10

-------------------------------------------------------
Sklep Górski Taternik http://taternik-sklep.pl

"Na Szczelińcu

2016-01-24 14:09:30
185.23.13.134 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Schronisko "Na Szczelińcu" w Górach Stołowych zatrudni 5 osób w okresie od połowy kwietnia do końca września lub października 2016 r. na stanowiskach: barman, pomoc kuchenna, pracownik porządkowy, pracownik małej gastronomii. Zapewniamy pracę wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: rezerwacja@naszczelincu.pl, prześlemy wówczas dokładne informacje nt. warunków zatrudnienia.

Ola - Sklep TATERNIK

Ola - Sklep TATERNIK
2016-02-15 14:22:46
79.184.122.210 Głosów: 0

Poszukujemy osoby do pracy w dziale wspinaczkowym w sklepie w Poznaniu!

Jeżeli:
-aktywnie się wspinasz
-posiadasz wiedzę na temat szpeju
-lubisz i umiesz pracować z ludźmi
-jesteś osobą otwartą
-uwielbiasz nowinki outdoorowe
-posługujesz się swobodnie językiem angielskim (dodatkowy atut)

To znaczy, że musisz się z nami pilnie skontaktować!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres:
praca@taternik-sklep.pl, bądź zostaw je w naszym sklepie stacjonarnym.
Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

W dokumencie dopisz: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Sklep Górski Taternik | http://taternik-sklep.pl

Na Szczelińcu

2016-02-21 18:22:00

Dziękujemy za duży odzew na ogłoszenie o pracę w schronisku ''Na Szczelińcu'' w Górach Stołowych. Na ten moment potrzebujemy jeszcze tylko 2 osób: kucharza oraz pomocy kuchennej (może być para).

Nie wymagamy wykształcenia w tym kierunku, natomiast konieczna jest umiejętność gotowania i lepienia pierogów oraz zamiłowanie do pracy w kuchni a także bardzo dobry stan zdrowia ze względu na szczególne warunki życia i pracy.

Proponujemy zatrudnienie w okresie od połowy marca do końca września lub października 2016 r. - istnieje możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Zapewniamy pracę wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane na zamieszkanie w schronisku przez 6-7 miesięcy i pozostawienie na ten czas swoich bliskich oraz dotychczasowych zajęć i obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: rezerwacja@naszczelincu.pl, prześlemy wówczas dokładne informacje nt. warunków zatrudnienia.

Schronisko ''Na Szczelińcu''

Kalimera

2016-03-21 14:34:28
77.253.140.4 Głosów: -3

Sklep Podróżnika w Poznaniu zatrudni studentów do następujących zadań:

-tworzenie i publikacja opisów produktów w sklepie internetowym;
-uzupełnianie danych do wyszukiwarki map na stronie www(po przeszkoleniu);
-obsługa sklepu internetowego;
-obsługa sklepu stacjonarnego;
-serwis rowerowy;
-prace pomocnicze: porządkowe, konserwatorskie, magazynowe;
-pomoc w organizacji wydarzeń cyklicznych m.in. spotkań podróżniczych, targów, kiermaszów.

Oczekiwany czas pracy: co najmniej do października 2016, min. 3-4 dni w tygodniu

Elastyczny grafik.
Praca w młodym zespole.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w wolontariacie oraz harcerze.

CV z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres praca@sp.com.pl.
---
Edytowany: 2016-03-21 14:34:50

Ola - Sklep TATERNIK

Ola - Sklep TATERNIK
2016-03-30 09:56:27
83.8.240.38 Głosów: 0

Poszukujemy Sprzedawcy do działu odzieżowego w sklepie w Poznaniu!

Jeżeli:
- interesujesz się outdoorem,
- jesteś osobą otwartą,
- masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- jesteś osobą dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną,
- posługujesz się swobodnie językiem angielskim .

To oznacza, że poszukujemy właśnie Ciebie!

Wyślij swoje CV na adres praca@taternik-sklep.pl , bądź zostaw je w naszym sklepie stacjonarnym. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

W dokumentach dopisz klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Sklep Górski Taternik http://taternik-sklep.pl

bartolini

Administrator bartolini
2016-04-11 11:20:19
77.255.83.166 Głosów: 0

Zatrudnimy doswiadczona pania na caly najblizszy sezon (maj - pazdziernik)
do pomocy w kuchni oraz sprzatania. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
telefoniczny: 607 033997.

Gospodarze Schroniska PTTK na Hali Krupowej
www.krupowa.pl

Jan_Mateusz

2016-04-21 16:20:39
93.113.97.235 Głosów: 0

Schronisko PTTK Stożek poszukuje pracownika. Więcej info pod telefonem 606-118-202
---
Edytowany: 2016-04-21 16:20:55

http://www.stozek.com.pl/

Serki z Pasterki

2016-04-23 17:23:57

Rzuć wszystko i przyjedź pracować na Końcu Wszechświata - praca od zaraz w Schronisku Pasterka i DW Szczelinka w Górach Stołowych.

Obecnie poszukujemy:

- Multifunkcyjnych osób do pracy w naszych obiektach, głównie za barem, choć oczywiście nie tylko, więcej przeczytacie tu: http://przystanekpasterka.pl/praca/Zasady-pracy.pdf

- Osoby do prac porządkowych i drobnych prac kuchennych.

Wiecej informacji na stronie fb Schroniska PTTK Pasterka.

CV prosimy przesyłać do 29.04.2016r na adres b.dutkiewicz@kompas.pl

McTofik

McTofik
2016-04-23 18:09:54
89.230.108.144 Głosów: 1

@Serki z Pasterki

"Proponujemy wynagrodzenie 1850 zł brutto za 170 godzin przepracowanych w miesiącu (klasyczny "etat") "na rękę" jest to ok. 1355 zł"

1355/170 = 7,97 zł/h

"Za każdą dodatkowo przepracowaną godzinę 8 zł netto"

Niezłe :)

Zbynek Ltd.

Zbynek Ltd.
2016-04-23 19:56:07
46.175.234.188 Głosów: 1

Jest więcej? Jest. To o co kaman? :-D

BTW, w zamierzchłych czasach, gdy było coś ok. 5 zł za godzinę netto, mieliśmy obiecane ekstra płatne za nadgodziny. Ja już czułem nosem moje szemrane szefostwo i wykazałem baaardzo umiarkowaną nadgorliwość. Kolega włazidup trzaskał te nadgodziny i zrobił ich w sezonie 3 miechów ze 200. I dostał za to... 90 gr za nadgodzinę. Nie 5 + 0.9. Całe 0.9 zł :-D Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
---
Edytowany: 2016-04-23 19:59:39

Piotrunio

Piotrunio
2016-04-23 23:40:13
193.203.56.108 Głosów: 0

Więcej - mniej, ale przynajmniej jasno określone i nie pintolą o jakimś "wolontariacie".

Arek

Arek
2016-04-24 02:26:27
5.172.247.223 Głosów: 0

8 zyla - "szału nima" w mojej okolicy to standard, a tu masz jeszcze jedzenie i spanie w cenie no i świeże górskie powietrze ;)
---
Edytowany: 2016-04-24 02:32:28

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: f7490 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2