Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[Obuwie] Chiruca Atmosfera

papamisiak

2006-03-10 07:39:02
83.16.214.70 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

W najbliższym czasie zamierzam kupić buty i zainteresował mnie właśnie model Atmosfera firmy Chiruca. Jeśli ktoś może podzielić się uwagami na tremat tych butków to niech napisze

-------------------------------------------------------
K

~lamunek

2006-03-10 12:26:58
84.40.232.245 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mierzylem i te i model Somiedo. Z tego co sie dowiedzialem, te dwa modele roznia sie tylko i wylacznie typem podeszwy, Atmosfera ma Vibram, Somiedo ma podeszwe Chiruca. Obydwa buty wygodne, Atmosfera ma sztywniejsza podeszwe (ale nie tak bardzo twarda). Najlepiej przymierzyc i samemu ocenic :) Ja sie zdecydowalem w ostatecznosci na Somiedo. Nie odpowiadaja mi tylko wkladki w modelu Somiedo i sznurowki, ktore mimo mocnego wiazania i tak sie rozwiazuja.

papamisiak

2006-03-10 13:51:16

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

we wszystkich chirucach jest problem ze sznurówkami ale podobno są bardzo dobre polskie zamienniki. masz może link do modelu somiedo? nie znam go wogóle z góry dzięki

Krzysztof

~lamunek

2006-03-13 11:36:15
84.40.232.245 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Aha z tego co zauwazylem, to podszewka w Somiedo jest troche luzniej wszyta w przedniej czesci buta niz w Atmosfera. Link, prosze bardzo: http://www.fal.es/ing/chiruca/trek/invierno2005/ing/i ndex.htm tam klikasz na catalogue > medium trek a potem szukasz modelu.

papamisiak

2006-03-14 07:50:51

wczoraj byłem w sklepie i przymierzałem wszystkie modele chiruca a później scarpy i trezety. wniosek jest jeden chiruca przy dwóch pozostałych firmach to absolutne dno... coś jak campus niby coś ale jednak nie to :)) Pewnie kupie scarpy więc wątek do kasacji szacowni admini żeby forum nie zaśmiecać :P

Krzysztof
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 647bb - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2