Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 74 |

Buty

~Hannibal

2006-03-01 20:33:50
83.31.196.145 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Wystarczy wejść na stronę www.sherpa.pl, żeby zobaczyć że w ich ofercie obuwia są również buty Asolo.
http://sherpa.pl/product_info.php/products_id/972 - Buty TPS Highland Asolo
Jednak tam ceny są "lekko" wygórowane.
Przecież za 680 zł można już kupić np. świetne Engadiny Meindla u Szustera. W Sherpie te same buty kosztują AŻ o 170 zł więcej.
Tak więc wniosek jest tylko jeden - jeśli po buty, to tylko do Szustera. :)

Starszy_Pan

2006-03-02 16:44:30
83.24.161.99 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ponieważ tematu ''Buty'' praktycznie nie ma i gdzie indziej nie znalazłem mam pytanie : czy ktoś użytkował lub użytkuje zimowe butki COLUMBIA BUGABOOTERS ( damskie ). Moja pani właśnie takie dostała a ja chciałbym wiedzieć co to warte !

-------------------------------------------------------
Czasami jestem upierdliwy ...

~damian

2006-03-04 22:58:36
80.51.180.114 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

czy ktoś wie coś o butach scarpa delta M3? chodzi mi głównie o wytrzymałość, jakość Vibramu itp.

damian

Nikel

2006-03-05 09:21:58
81.210.104.2 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

PROSZE O POMOC.....
....to jakis dramat z tymi butami.....ponoć nie przemakają, rzeczoznawca tak orzekł....ja też sprawdzałem w wannie, pół godziny zanurzone buty i suche...jak wyjde na dwór w śnieg po 10min mam mokro w środku ! (na suchym po godzinie), wsadzam dłonie do butów, cholewka od środka jest mocno wilgotna, skarpetki raczej suche.....próbowałem różnych skarpet, bawełna (wiadomo,szkoda gadac), wełna z akrylem (minimalnie jakby lepiej), coolmax (badziewie).... czy to możliwe że buty mają jakąś dziwną wade że wchłaniają wilgoć z zewn. do środka ?? bo jak inaczej to można wytłumaczyć ?? w 10 min. nogi mi sie nie zdąrzą spocić przeciez ....... PROSZĘ O WYPOWIEDZI, HELP ME :-/

eVent & Vibram testing,tyle że w Hi tec'ach Apex

Arni

Arni
2006-03-05 16:23:01
86.63.98.156 Głosów: 0

Nikel
Mam przykrą wiadomość. Nie jest to wina nieprzemakalności twoich butów lecz słabej oddychalności. Wilgoć którą masz wewnątrz to nic innego jak twój własny pot który nie ma jak wyparować na zewnątrz. Podejrzewam że, masz buty z mambraną (niestety Gore nic nie pomaga w tym temacie a tylko utrudnia) Właśnie w tym tkwi przewaga butów z cielaczkiem wewnątrz.

Nikel

2006-03-05 18:15:57
81.210.104.2 Głosów: 0

No ale to paranoja żeby na zimnie po 10 minutach było mokro w bucie, to całkowicie wyklucza to obuwie z używania....w bele jakich adidaskach sportowych nie ma czegoś takiego jak w tym obuwiu "zimowym"..... to tak jakby buty do koszykówki miały podeszwę z kapci babci Gieni....czegoś takiego sie nie powinno sprzedawać........i pomyśleć że bez przeceny oni chcą za te buty 499zł .....
Jakich skarpet można w takim przypadku używać aby jakos to zminimalizować ? bo jak za ciepłe będą to noga mi sie bardziej spoci i będzie bardziej mokro co sie przełoży w koncu na mocno odczuwalną wilgoć, cienkich skarpetek tez próbowałem i też mi sie szybko robi mokro i jest przy tym, dużo zimniej....z podwójnymi też próbowałem, dłużej odczuwam komfort ale i tak w koncu nawet po godzinie już czuje wilgoć.....to jest jakis dramat po prostu, brak mi słów......

:-(

~asdf

2006-03-07 20:50:05
83.5.189.124 Głosów: 0

mam pytanko na temat butuff Karrimor Pendle:
Jak u nich z jakością i gdzie je mozna w warszawie zakupić
z góry dziękuje

~chwilowy

2006-03-08 17:50:27
83.17.126.182 Głosów: 0

co sadzicie o utach salomon pro thermic?? zima w wysokie gory, do wspinaczki i na raki??

Pyjter

2006-03-08 21:22:33
62.233.185.178 Głosów: 1

... po realne ceny udajemy się na Kościuszki 10

tolek1

2006-03-08 23:26:25
195.128.113.34 Głosów: 0

a co lepiej kupić na zimę na miasto :
Asolo Highland

http://8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=311& ;kat=2&podkat=66&subkat=

czy

Chiruca Atmosfera

http://8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=121& ;kat=2&podkat=66&subkat=

Pozdrawiam

~furry

2006-03-09 00:42:42
62.179.9.91 Głosów: 0

ponieważ:
- ojcowie administratorzy brzydko się ostatnio bawili
- wątek sam się od nowa nie napisze
- zima nie będzie trwała wiecznie, a jak mówi stare przysłowie: [autocenzura]
- lato będzie upalne tego roku

niniejszym poszukuję butów niskich, raczej na lasy i mniejsze górki, oczywiście też miasto, jak na porządne buty ałtdorowe przystało. mają one być:
- niskie, bez membrany, dość twarda podeszwa
- górna granica: zdecydowanie 300zł, chyba że asolo :)

co mi się spodobało, na razie wirtualnie:
- Asolo Fuego (www.summit-asolo.pl) - ale drogie dziady,
- FiveTen Impact Low (www.8a.pl) - niewiadoma i drogie
- JW Spectrum (www.e-horyzont.pl) - sądząc z opisu, podeszwa miękka
- Raichle Phoenix (www.8a.pl) - gdzie można je przymierzyć?
- KSB Edge (e-pamir.pl) z pewną taką nieśmiałością

i parę luźnych pytań odnośnie znanych i lubianych marek:
- dlaczego buty Teva (do obejrzenia np. model x-1 na www.8a.pl) są takie paskudne, (nie liczę chyba na odpowiedź)
- czy ktoś używał "zwykłych" butów 5.10 i może podzielić się wrażeniami?
- widzę sporo himountain za 99zł, czy możecie krótko wybić mi to z głowy?
- co jeszcze przeoczyłem?

fr

~kakato

2006-03-09 00:54:15
83.6.236.16 Głosów: 0

furry, mam spectrumy i od razu rezerwuje sobie ich test;P podeszwa jest taka średnia, na pewno twardsza niż w moich nike'ach do biegania ale odrobine mieksza od lite treków scarpy, buty posiadają amortyzacje z jakiejś tam pianki a i sama wkładka posiada wstawke z silikonu w rejonie pięty mającą słuzyć tłumieniu drgań, ogólnie buty są niesamowicie wygodne, aż chce się w nich chodzić, system amortyzacji działa jak dla mnie świetnie, wykonanie jest zadowalające, na razie nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej bo mam je około miesiąca czasu, ale jestem bardzo zadowolony

gg5838058; le-ch@o2.pl

czis

2006-03-09 09:21:34
85.28.138.66 Głosów: 0

furry>>poczytaj sobie ostatnia opinie o butach HiM Hotan, a potem jeszcze raz i jeszcze raz i..........................................może ci przejdzie:-)))

papamisiak

2006-03-09 13:19:33
83.16.214.70 Głosów: 0

mam prośbę może ktoś napisać kilka słów o butach chiruca atmosfera miałem ku[ić gredosy ale chyba zmienię zdanie :)

~atanor

2006-03-09 15:54:03
156.17.102.137 Głosów: 0

Czy ktoś używał Kayland Chamonix?
W ogóle to buty tej firmy warte są swojej ceny?

~Tarrev

2006-03-09 18:34:21
83.30.123.88 Głosów: 0

Atanor: Od lipca mam Kaylandy Super Plume - są świetne, ani razu mnie nawet odrobinę nie obtarły, oddychają bardzo dobrze, po całym dniu dreptania po górach noga pozostaje sucha; nie zdarzyło się, żeby mi przemokły (póki co na znacznej większości powierzchni skóry nawet nie namakają), a tego lata przez większość mojego pobytu w Tatrach padał deszcz ;) . To tyle odnośnie marki - kupiłbym je jeszcze raz. Ale jak tam się model Chamoniź sprawuje, to nie wiem.

bulkowski

2006-03-09 21:21:41
80.55.118.14 Głosów: 0

cos mi sie kojarze, ze w poprzednim temacie "buty" ktos podawal jakis cennik asolo, np fugituive za 455zl... a w recenzji do mojego testu ~Mariusz napisal, ze kupil je w katowicach za 410z (w zeszlym roku)l, gdy w summicie sa po 549, a w krakowie po 599. Chce jakies buty wybrac dziewczynie, a nie bardzo mamy 600zl. Na tanie rzeczy juz nas nie stac.

gg2237813

DJ 2000

2006-03-09 22:26:47
194.6.246.250 Głosów: 0

To pewnie wydaa się śmieszne pytanie ale go zadam bo jestem ciekawy czy wogule na nie odpowiecie sensownie/ czy po prostu odeślecie mnie do starszych wpisów na forum o butach. Zadaje to pytanie aby dokonać jak najlepszego zakupu ,[w najbliższych tygodniach] oraz nie tylko bo przecierz buty to jeden z najważniejszych cześći ubioru prawdziwego człowieka których kocha góry i nie tylko heheh.

A o to moje pytanie czy są takie wogule buty na lato i na zime. Chciałbym kupić buty w których będe mugł chodzić w lato i zmie. Ale jeśli w lato to bez GORE-TEX[moikm zdaniem] musi być oraz chyba nie wchodzi żadna mębrana[w gre] jak na lato. To co tu kupic żeby było dobrze mam do wykorzystania 500 zł. Jk dobrze wygbrac buty żeby kasa byłą dobrze wydana. A tak wogule co sądzice o tych butach ButyTrezeta CYCLONE.

Zgłebmy temat butów jeszcze bardziej

bulkowski

2006-03-09 22:41:42
80.55.118.14 Głosów: 0

Nie da sie polaczyc cech butow letnich i zimowych. Nie oznacza to, ze nie ma butow, w ktorych bedziesz mogl chodzic caly rok, ale to bedzie raczej kompromis czegos wzgledem czegos.

gg2237813

Pyjter

2006-03-09 22:42:28
62.233.185.178 Głosów: 0

>> bulkowski
.. nie ma się co zastanawiać, ino przyjeżdzać do Nos na Czorny Śląsk i tak jak napisałem, że realne ceny na Kościuszki 10 (ok 150 zł na różnych modelach mosz w kieszeni) :]

((( FuLL PoZiTiFF )))
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 74 |

Temat zablokowany