Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Koszulka Malachowski First Layer Guide Pro opinie

Boski!

2006-02-10 21:22:53
193.19.165.1 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Chcę kupić koszulke termoaktywną i zastanawiam się właśńe nad Małachowskim .Byłbym wdzięczny gdyby ktoś naljepiej z autopsi posiadał jakies info na ten temat.

-------------------------------------------------------
Majestat gór uczy pokory

~Piotr

2006-02-12 03:17:22
217.153.7.146 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Też się nad tym zastanawiam, juz wcześniej rzuciłem post w temacie o bieliźnie ale zaginął w gąszczu innych zapytań i odpowiedzi. Poniżej link do krótkiego opisu tej bielizny.

luke

2006-02-12 09:53:27
83.14.47.170 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Jest ciepła, bardzo ciepła. Znakomita na duże mrozy, ale oddychalnośc jest jednak gorsza, niż w przypadku Power-dry. Jest to oczywiste, biorąc pod uwagę przeznaczenie oraz grubość Guide Pro. To, co mnie drażni zawsze po założeniu, to to, że "gryzie", ale tylko na początku. I jest dość sztywna, tzn. mało elastyczna. Po pierwszym praniu troszkę się skurczyła (wełna), w związku z czym rękawy, które w sklepie wydają się być przydługie, po 1-2 praniach leżą idealnie. Używam od prawie dwóch lat i nie zauważyłem żadnych przetarć, ani pillingu - nawet na warstwie "sączka", tzn. na tym meszku najbliżej skóry. I nie śmierdzi tak bardzo, jak syntetyki. Ogółnie polecam, ale wyłącznie na zimę, bo na lato jest zdecydowanie za ciepła i troche słabo oddycha.

Boski!

2006-02-12 22:10:03

wielkie dzięki za informacje Akurat porzebuję czegoś na zimę W pierwszych dniach marca wybieram się na Tarnice od strony Mucznego więc będzie jak znalazł bo spodziewam się ciężkich warunków

Majestat gór uczy pokory

~Hannibal

2006-02-12 23:40:05
83.31.212.102 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Na bardzo chłodne warunki, to raczej tylko Power Stretcha mogę polecić. Z różnymi wynalazkami bym nie ryzykował. ;)

chróściel

chróściel
2006-02-12 23:47:15
84.10.47.211 Głosów: 0

Boski! jedyny ciężki odcinek będziesz miał na samym początku od Mucznego, a potem samo zejście z Krzemienia (czy Kamienia - nigdy nie pamiętam kurde). reszta to pikuś do samej Tarnicy. potem zależy jak będziesz schodził- jak przez Szeroki Wierch do U.G. to masz tylko tam deko ciężko, no a jak do Wołosatego to masz prawie całe zejście do "drugiego lasu" na tyłku:))). a ogólnie to nie jest tam wcale tak źle- oczywisćie jak pogoda dopisze.

Boski!

2006-02-13 17:34:16

ha tylko że będe wracał spowrotem przez KRZEMIEŃ a tam nawet w lecie jest "Ciepło" W końcu to najostrzejszy kawałek w bieszczadach Przy czym jest dość krótki przez co nie tak legendarny jak wyjście na Wielką Rawkę od strony ustrzyk g. Poza tym wiem jakie mniej więcej czekają mnie niespodzianki bo troche się juz po bieszczadach chodziło i trasy znam na pamięć:]

Majestat gór uczy pokory

chróściel

chróściel
2006-02-13 17:42:54
84.10.47.211 Głosów: 0

zwykłe podejście, jakich w Tatrach caaałe mnóóóóóóstwo:)))).
poza tym niewiele się różni stromizną od wejścia na Szeroki Wierch o ile nawet ten nie jest bardziej stromy.
fakt, że Biesy potrafią dać w zimę w kość, bo w lato to nie ma oczym gadać.
a to po jaki grzyb wracasz? nie lepiej pierdyknać pętlę z zabawą przez właśnie Szeroki, do U.G., a potem do Widełek i stamtąd zejść do Mucznego? albo wrócić już nawet asfaltem z U.G. do Mucznego?

Kunu

2006-05-19 18:05:19
83.15.47.58 Głosów: 0

czy ta koszulka może sie równać pod wzgledem termiki z power dry? a może jest cieplejsza? a w porównaniu do power stretch? jak się przedstawia guide pro w porównaniu do tych materiałów?

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 5ef0b - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3