Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Materiał ''Quick Dry'' Himountain

Pizur

2006-01-16 21:15:03
213.156.98.83 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam!
Przymierzam się do zakupu bielizny termoaktywnej i ostatnio widziałem w sklepie koszulkę firmy Himountain z materiału Quick Dry w dość ciekawej cenie - poniżej 100pln. Może ktoś z Was ma już podobną koszulkę z tego materiału i mógłby coś więcej powiedzieć - czy warto się na nią skusić, czy może kupić coś z Power Dry lub innych materiałów?
Dzięki i pozdrawiam!

-------------------------------------------------------
Pizur

~Rafał

2006-01-16 21:45:00
83.7.8.45 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Koszulke z Power Dry można dostać spokojnie poniżej 100 zł.
Np. z długim rękawem robi Barracuda.Sam mam jedna i jest spoko.
Szkoda że jeszcze z krótkim nie robią.
Niestety w kwestii maili są kompletnymi analfabetami bo jeszcze nie odpisali na żadnego mojego maila w tej sprawie;).
A tu masz link do koszulki Milo z tego materiału.
Magia Google jest wielkaaaa......

~Edtheduck

2006-01-16 21:57:40
62.29.148.15 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ja mam koszulkę z Quick Dry i jestem bardzo zadowolony. Materiał dobrze wchłania wilgoć i jest przewiewny. I nie ulega tak pillingowi jak CoolMax.

~Wodkaman

2006-01-17 08:45:56
83.16.47.162 Głosów: 0

Ja mam Crafta z HiMountain. Moze kosztuje troszke ponad 100 PLN, ale jak dla mnie jest swietny. Bardzo dobrze przylego do całego ciała i dzięki temu doskonale odprowadza pot od ciała!!! Przymierzałem wiele różnych koszulek z różnych materiałów i tylko CRAFT tak idealnie dopasowywuje się do ciała - inne po prostu gdzies. Mając na sobie koszulkę crafta nie odczujesz nigdy czegos takiego jak kropla potu spływająca po plecach :)

Polecam - jeździłem w nich na nartach, chodziłem po górach (tylko na rowerze jeszcze nie :(

"No ładne cacko..."

~zed!

2006-01-17 17:31:56
213.238.103.129 Głosów: 0

Craft jest super, ma jednak 1 ale:
Efekt mechacenia sie wystepuje w produktach szytych z wlokna poliestrowego,
cietego. Ale nie ma to zadnego wplywu na funkcjonalnosc produktu.
Wszystkie produkty wykonane z poliestru narazone sa na mniejsze lub wieksze
zaciagniecia.

Poza tym cudo..... no i produkty KWARKa są super.. ale ta cena :(

~chris

2006-09-17 17:58:11
85.225.208.117 Głosów: 0

Quick dry nie mechaci sie to fakt ale zamiast tego sie zaciaga.
Potwierdzam ze bardzo dobrze przylega i swietnie odprowadza wilgoc.

chris

~SzyKa

2006-09-18 21:45:34
80.54.27.21 Głosów: 1

Pizur - Nie sam material Quick dry sie zaciaga, lecz przez strukture z jakiej jest wykonana koszulka, w koncu wiekszosc tego typu koszulek ulega zaciągnięciu. Materiał Quick dry jak większość włókiem poliestrowych szybciej odprowadza pot niz bawelna i inne cuda. Wizualnie koszulka prezentuje sie rewelacyjnie, ale Zawsze jest ale, w porownaniu z Craftem i Jaksą bardzo szybko łapie bardzo nieprzyjemny zapach Nie wiem z czego to wynika. Wiec majac wybór, drugi raz nie zdecydowałabym się na zakup tej koszulki.
pozdrawiam

Martino

2007-05-24 20:12:23
84.201.219.7 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam Wszystkich!
Mam zamiar kupić koszulkę termoaktywną HiMountain Quick Dry lub Jaxa z coolmaxem. Którą z nich wybrać? Lub może coś polecacie dobrego?
Z góry dziękuję.

Martino

gała

2007-05-24 20:21:36
81.18.222.94 Głosów: 1

Ja mam jaxe (te najtansza, cena ok 70 zł) i jestem srednio zadowolony. Koszulka strzasznie sie zmechacila i szybko lapie zapach (po roku uzytkowania) a nie chodzielem w niej za czesto i byla prana wg. zalecen producenta.

OŹE Kraków

Martino

2007-05-24 20:48:03
84.201.219.7 Głosów: -1

Dzięki za szybką odpowiedź. Sporo mi podpowiedziałeś gała.
Pozdr:)

Martino

gała

2007-05-24 21:04:33
81.18.222.94 Głosów: 1

Nie ma sprawy..
Ja ze swojej strony polecam koszulki termoaktywne z decathlonu.
Za 29 zloty naprawde warto (wiem bo ma 3 w tym jedna do biegania).
Maja jedna wade- "blyszcza" sie.

OŹE Kraków

akacja

akacja
2007-05-24 21:40:55
83.29.9.135 Głosów: 1

jesli chodzi o decathlon to zapach tez z czasem zaczynaja lapac.... i moja rozniez sie delikatnie zmechacila w miejscu klamry od pasa biodrowego...

a mialam sie uczyc a nie ngt-owac:/

Spineless

Administrator
2007-05-24 21:45:09
83.175.191.52 Głosów: 0

mam takie same wrażenie odnośnie Jaxy - po dwóch latach używania jest jednym wielkim zmechaceniem

Quechu'y faktycznie łapią zapach i trochę się świecą, ale za takie pieniądze to i tak całkiem niezły wyrób

bo ja tu w zasadzie jestem nikim ...

~Matek

2007-05-24 22:05:00
87.249.196.54 Głosów: 1

a power dry wam si nie mechaci? bo mi tak- zarówno pod klamrą pasa jak i w miejscu gdzie pas przylega do pleców. ramiona również. cudów nie ma.

Nie jestem testerem!

Martino

2007-05-27 10:47:21
82.177.230.35 Głosów: 0

Dzięki Wszystkim za info. Jak widać, wszystkiego są plusy i minusy. Zobaczę co oferują w Decathlonie.
Pzdr

Martino

akacja

akacja
2007-06-03 22:39:41
83.29.67.245 Głosów: 0

na forum jest malo na ten temat, wiec powtorze... w kwestii materialu Quick Dry:

1. dobrze odprowadza pot, oddycha
2. szybko schnie
3. nabiera zapachu u niektorych
4. latwo sie zaciaga...

cos jeszcze? bo zastanawiam sie nad kupnem koszulki (model Ennis i Stallo) no i tak nie wiem czy brac czy nie brac....

tytus

Administrator tytus
2007-06-04 09:06:23
195.160.185.135 Głosów: 0

akacja, dzisiaj postaram się napisać test Stallo, po południu.
Jak dla mnie warto, rzeczywiście minusem jest zaciąganie się jej i to zaraz po pierwszym praktycznie założeniu, ale obecnie nie zauważam zwiększonej ilości zaciągnięć, jest wszystko OK

tytusofm.fotosik.pl

akacja

akacja
2007-06-04 09:44:52
83.29.25.40 Głosów: 0

tytus, prawdopodobnie kupowalibysmy dzis, mozesz mi napisac 2 slowa czy nabiera tych zapachow i tak ogolnie + i -, jak nie masz czasu, to sie nie klopotaj:)

to jest OT - nalezy go jak najszybciej zalapkowac:D

tytus

Administrator tytus
2007-06-04 12:01:29
195.160.185.135 Głosów: 0

akacjo- np. ostatnio jeździłem na rowerze po 10- 15 km, dziennie, takie mocno forsowanie, miałem ja na sobie 3 razy bez prania i nic, dopiero teraz powoli zaczyna łapać zapach,

+
dobra oddychalność
nie rozciąga się, nawet po praniu w palce, ale bez wirowania
delikatne ściągacze zastosowane przy szyi, rękawach, bez uciskowe
wilgoć, pot dobrze transportowany na zewnątrz koszulki, ciało praktycznie suche po zdjęciu jej
wewnętrzna strona nie zaciaga sie, a ma ciekawe delikatne, przyjemne, etc wykończenie
szybko schnie
-
podstawowy to nieszczęsne zaciąganie, z mojego arsenału to na razie nie zaciąga się tylko Nordre, reszta tak, może to powodować ujemne wrażenie estetyczne, ale nie zauważyłem aby przez to powstały jakieś miejsca niebezpieczne, wskazujące na powstawanie dziur

tytusofm.fotosik.pl
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 903ce - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2