Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

kaczki czy sns

~Michalina

2006-01-16 11:57:38
83.21.26.52 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam pytanko - czy buty do wiązań sns rozwiązuja problem z chodzeniem /np. 2 km. po asfalcie celem dotarcia do przystanku?/. Do tej pory jedziłam po lesie na w "kaczych dziobach", a wplecaku normalne buty do przemieszczania się po drodze. Musze kupić nowe buty w tym sezonie, wiem że kaczki to archaizm, ale jednak dużo tansze od sns / zwłaszcza jezeli nie trzeba dokupywać wiązań/. Może ktoś ma porównanie obu typów butów w opisanej sytuacji?

-------------------------------------------------------
Michalina

Walter02

2006-01-16 12:39:30
193.0.242.20 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

~Michalina >> rozumiem, że mówisz o butach do systemu SNS Profil (beleczka nie wystaje poza obręb buta, ale jest wkomponowana w podeszwę...)
Generalnie
ano parę sezonów przesiadłem się z kaczek na takie SNS-y i oto moje przemyślenia:

1) do chodzenia szczególnie po śliskich, równych nawierzchniach (droga leśna, szosa, chodnik) dużo ważniejsze jest to, czy masz protektor na podeszwie, sprawa, czy coś ci z przodu wystaje...
2) przy chodzeniu w kaczkach strasznie zapychają się otwory, więc jeżeli chcesz jeździć PO chodzeniu, to warto zmienić buty
3) na początku chodząc w SNS-ach bałem się, że przypadkowo uszkodzę beleczkę np uderzając nią przypadkowo o kamień, korzeń itd, ale nic takiego jeszcze się nie stało, a juz wcale tak bardzo na to nie uważam

Generalnie but do SNS-profila jest lepszy jeżeli o to chodzi :D, ale pod warunkiem, że ma dobrą podeszwę z protektorem (teraz już chyba wszystkie mają)

Walter02

2006-01-16 13:11:43

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

coś jakoś nie podokończałem zdań ...
to powinno być tak
1) do chodzenia szczególnie po śliskich, równych nawierzchniach (droga leśna, szosa, chodnik) dużo ważniejsze jest to, czy masz protektor na podeszwie, sprawa, czy coś ci z przodu wystaje jest drugorzędna :D

dodam jeszcze, że wczoraj wybrałem się z nartami tramwajem zupełnie na lekko - nie brałem zmiennych butów, wierzchniej kurtki, tylko torba biodrowa z ciepłą czapką, termosikiem, czekoladą i kanapką - oceniam, że zrobiłem około 1km "na piechotę" i na tego typu wycieczki tylko tak będę jeździł....

~Michalina

2006-01-16 13:16:07
83.21.26.52 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Dzięki za podpowiedzi, które utwierdziły mnie domysłach, że jednak sns profil jest lepszym rozwiązaniem.

Zbieram kaskę, trudno

-------------------------------------------------------
Michalina

Walter02

2006-01-16 13:29:56

ano różnica jakiejś 70-100zł

np. weźmy Botas-a
Vega (kaczki) Cena Brutto: 126,-
ASPEN (SNS-y) Cena Brutto : 195,-

~tp

2006-01-16 13:41:13
83.27.192.142 Głosów: 0

No i jeszcze wiązania:

NN75: 22 zł
SNS Profil: 140-150 zł.

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 6cd67 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1