Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

[Obuwie] Vasque

~log

2005-11-05 13:34:07
83.17.22.58 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

słyszeliscie może kiedyś o butach amerykańskiej firmy Vasque??? możecie mi coś powiedzieć o tych butkach?!

-------------------------------------------------------
log

rotfl

2005-11-06 15:05:10
80.55.181.218 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

No jak nikt nie chce Ci odpowiedziec to ja powiem:
O butach tej firmy słyszałem (a raczej widziałem je na stronach sklepów internetowych z USA). Ogólnie ze zdjęć wyglądają OK. Niestety nigdy nie widziałem ich na żywo. W Polsce chyba są niedostępne. Cóż tu więcej pisać i tak bym butów zza oceanu nie sprowadzał (ceny w cale nie są takie małe) jak bym nie mógł ich przymiezyc.
Pozdr.

semow

semow
2006-02-04 20:34:37
83.29.10.39 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Obecnie już można je dostać w Polsce - do tej pory sprowadzała je firma z Krakowa, od wiosny ponoć ma je sprzedawać importer Marmota. Miałem w rękach model sundowner summit gtx i wydawały się ok, tym bardziej że cena wynosiła 350 zł (wyprzedaż).

~menel

2006-02-04 20:40:07
81.190.221.137 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

we wrocku są w skalniku na ładnej,nie przekonują mnie te "laczki"

nescafe 3w1 jest pyszna...

Spineless

Administrator
2006-02-04 21:38:10
85.232.230.1 Głosów: 0

te z serii backpacking i hiking dziwnie przypominają Merrela a to nie jest raczej komplement. Natomiast te z serii Mountaineering to już zupełnie inna bajka...ciekawe jak będzie cenowo.

bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

semow

semow
2006-02-05 01:05:22
83.29.44.244 Głosów: 0

w/w przeze mnie model na weście kosztuje coś koło 190 usd...

MacQ

2006-02-05 01:19:27
83.5.242.222 Głosów: 0

dostępne w sherpie. Wstąpie pod jakimś pretekstem i sobie pooglądam ;)

Maciek

~semow

2006-02-05 13:09:09
83.29.44.197 Głosów: 0

Generalnie noszę się z zakupem butów jesień-zima-wiosna i w grę wchodzą właśnie vasque, najwyższy model z serii backpacking lub La sportiva tornado gtx (link na dole). Oba modele są w tym momencie niedostępne oficjalnie w Polsce, z tego co wiem. Problem w tym, że "waski" mogę dostać prawie połowę taniej, cena katalogowa jest natomiast podobna (190 usd i 150 euro). Jakby ktoś miał jakieś komentarze i ewentualne rady na ten temat, byłbym wdzięczny :)

~Luka

2006-09-08 17:11:31
87.207.197.138 Głosów: 0

dalej nikt nie używał butów Vasque ?:)
podobają mi się http://www.sportsklep.com/shop.php?a=opis_prod&id=1499&categorie=450 jako następcy rozpadających się już TNF-ów. tylko zagadką jest jak z wytrzymałością, czy rozlecą się na części pierwsze po roku czy wytrzymają dłużej...

~semow

2006-09-09 00:04:55
83.29.0.12 Głosów: 0

Po pół roku chodzenia, dosyć intensywnego, muszę przyznać że butki są na medal - bardzo wygodne, porządnie zrobione, nie ma do czego się przyczepić. Generalnie polecam.

~wasyl

2006-09-11 09:35:45
213.77.11.148 Głosów: 0

oglądałem te buciki, ale ciężko cos powiedzieć poza tym, że design fajny. marka za krótko obecna w Polsce (mało ludzi je kupiło) żeby dać wiarygodne info. rozwazam kupno ich butków z serii trail running jak mi moje obecne biegówki się rozpadną, ale to nastapi dopiero gdzieś tak pod koniec stycznia jak myśle. (firma Mizuno robi niezniszczalne buty-:), aczkolwiek jedna parę juz zajezdziłem w zeszlym roku na śmierc).

~belivka

2006-09-12 14:13:22
193.109.223.46 Głosów: 0

nie używałam jeszcze, ale planuję zakup bp mierzyłam i są bardzo wygodne - takie jakby skoczne:) - ma się wrażenie, że same chodzą. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale mają jakieś takie podeszwy, że przy "odbijaniu" się palcami od ziemii jakby same Cię wybijały. Strasznie to śmieszne uczycie. Wiele modeli służy do biegania po górach np. i pewnie dlatego.
Ja osobiście, do chodzenia, zachwyciłam się pingorą: http://www.sportsklep.com/shop.php?a=opis_prod&id=1504&categorie=450 tylko martwi mnie jaky te jasne kolorki (w damskich) sprawdzą się w syfiastą i błotnistą jesień...
Czy ktoś ma pingory? JAk się je czyści?

~taki

2006-09-13 19:13:41
130.219.34.82 Głosów: 0

sa ok moja zona miala sundowner gtx vasque wersje skorzana wygladaly troche jak pionierki z czasow komuny ...kochala je przez ponad 3 lata skorka wygodna wlozyla i szla bez odciskow....ale co dobre to sie szybko konczy?(3 lata)!!! przeciela skore na skale...placila wtedy na internecie sierratradingpost.com ok $70 co bylo nizle....teraz znow ma gortexy z vasque..nubuk ze szmatka..dla mnie za delikatne ona je znow lubi ...lato,zima .te jednak nie maja tak solidnej trakcji na podeszwie

~belivka

2006-09-20 13:23:11

fakt, że te górskie butki przywołują wspomnienia podstawówkowe - rajdy harcerskie itp., ale to w sumie fajne jest:) Ja górskich butów vasque nie mam, ale mój facet ma alpine gtx o ile dobrze pamiętam (takie grafitiwe skorupiaki) i bardzo chwali. Takie buty, które nosisz tylko w górach, jednak mogą sobie być ubłocone i nawet jak ich nie doczyścisz to właściwie wszystko jedno. A buty, w których chodzi sie po mieście już nie.
Dlatego chciałabym ponowić pytanie czy ktoś ma jasną pingorę i czy daje się doczyścić po błocie?:) Dziękuję.

~wagon

2006-09-20 14:17:51
80.55.141.158 Głosów: 0

Były w teście butów czasopisma n.p.m.

~belivka

2006-09-20 15:51:28

i jak wypadły?

łylma

łylma
2006-09-21 18:02:55
83.18.76.42 Głosów: 0

testowali dwa modele alpine gtx i sundowner summit gtx. W tym pierwszym praktycznie same superlatywy i zero wad. To but z typu C a więc już konkretne wyprawówki. Natomiast drugi - B i dwie wady jakie stwierdził testujący "na cholewce tylko jeden haczyk do sznurowania i trochę za gruba górna część języka".
Poza tym, w obu modelach, gość chwalił solidna konstrukcję, membranę gore, podeszwę vibram, wkładki antybakteryjne.
Także myślę, że zarówno firma, mimo, że u nas sporadycznie spotykana, jest godna polecenia.

pozdro

~sasq

2007-01-02 13:48:29
83.5.19.99 Głosów: 0

semow w stosunku do jakich butów oceniasz vasque?? bo niewiem czy sie na nie łasic czy nie

~semow

2007-01-02 15:44:11
83.175.180.149 Głosów: 0

Właśnie Sundowner summit gtx. Jeżeli o mnie chodzi to gruba górna część języka czy jeden haczyk na cholewce nie stanowią problemu, nawet na to nie zwróciłem uwagi. Zacząłem w nich chodzić gdzieś w marcu, także cztery pory roku już zaliczyły i w tym momencie mogę powiedzieć że wybór był trafiony. Przede wszystkim są bardzo wygodne, tyle że to chyba bardzo subiektywna kwestia. Podeszwa dobrze trzyma, gumowy otok według mnie to strzał w dziesiątke. Nie zdarzyło mi się ich przemoczyć, chodząc tak po mokrej trawie jak i śniegu. Skóra tuż przy gumie na palcach i podeszwie lekko się przytarła, natomiast nie zauważyłem jakichś istotnych uszkodzeń. Jeżeli chodzi o odprowadzanie wilgoci, membrana specjalnie mi nie przeszkadza.
Dla mnie jest to uniwersalny but - na lato i zimę, niskie góry i skaliste - i w takim użytkowaniu sprawdza się znakomicie.
Nie wypowiadam się natomiast w kwestii wytrzymałości. Tyle tylko, że na razie nie widzę żadnych oznak nadmiernego zużycia.

sasq, jeżeli jesteś z Krakowa możesz podejść na Prądnicką 65 do gościa który przez jakiś czas był dystrybutorem Vasque na Polskę - Kvapi Products Ltd (www.madrock.pl) - po wycofaniu się z dystrybucji sprzedawał te buty, które mu jeszcze zostały, za połowę ceny.

~KUPIEC

2007-06-04 11:21:17
83.22.208.227 Głosów: 0

witajcie, mam wersje butów damskich .oczywiście jestem pełna podziwu dla osoby ktora te buty wymyslila fantastycznie trzymaja stope i sa bardzo wygodne zero odciskow napawde polecam te butki a co do ceny to naprawde nie jest wysoka ok299zł za model vasque pingora kupiłam je w OPOLU na Częstochowskiej Pozdrawiam

KUPIEC
Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 7f39f - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2