Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[Obuwie] Lafuma / w tym Pandora

olasz

2005-08-01 17:01:16
83.27.185.108 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

ktos cos moze o tych butkach?
w skalnikach sa po 149 zl i sie mocno zastanawiam
prosze o opinie

-------------------------------------------------------
olasz :D

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2005-08-01 19:14:40
83.27.183.64 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Różnica pomiędzy M i L jest tylko w kolorystyce.
Góra buta jest ok - skóra zamszowa + całkiem fajny materiał...
podeswa - generalnie - nie polecam - jest mocno śliska na większości podłoży, a na mokrych i wilgotnych działa lepiej niż łyżwy...

poszukaj czegoś na vibrze lub innej podeszwie - chiruca?... nie wiem jak hiszpanie się ślizgają

...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

opel

opel
2005-08-01 21:31:47
195.150.76.3 Głosów: 0

Mam tamaraki z podeszwą fix walk i nie zauważyłem żeby się ślizgały na mokrym podłożu.

www.zhr.pl/33

olasz

2005-08-02 00:03:51
81.190.218.79 Głosów: 0

cena kuszaca :) HiTech'y zostaly za woda, a ja bosa...
Vick i Opel - dziekuje za uwagi
Reszta - prosze o wiecej opinii :)

~AWO

2005-09-10 00:47:15
217.17.38.2 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ja mam swoje zdanie w temacie fix walk... roznica wzgledem vibramu ktory mam w starych Milletach jest kolosalna. Ta podeszwa jest czynnikiem wplywajacym bardzo negatywnie na urazowosc wlasciciela.
Polecam zbrac zapasowe obuwie w w momencie najmniejszego opadu czy rosy asekurowac sie nawet w miescie albo zmienic na dowolne inne obuwie pozbawione fix walk !!!!

~Adrian

2005-09-10 18:59:55
83.31.79.156 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zgadza się... FixWalk+woda=wizyta na ostrym dyżurze....

opel

opel
2005-11-12 22:52:35
195.150.76.3 Głosów: 0

Jak chodzi fix walki to na mokrym podłożu dość dobrze się zachowują, ale na oblodzonych kamieniach to jest dramat. Byłem dzisiaj w Tatrach no i właśnie na oblodzonych kamieniach kilka razy się wyje...em. Pikniki w trampkach i półbutach do garnituru chodzili bez problemów a ja miałem niezły obciach jak nie mogłem ujść jednego metra. Jak chodzi o Vibram to też bym uważał, moja dziewczyna ma buty Nevada firmy Lasportiva właśnie na vibramie i też się ślizgała. Jednym słowem na lód raki albo dobra guma i odpowiedni protektor.

www.zhr.pl/33

~menel

2005-11-23 18:42:31
81.190.215.22 Głosów: 0

kupiłem sobie pandorkie za 199 zeta wersja bez udziwnień tzn zadnych szmatexów,w tatry co prawda raczej bym sie nie odwazył w nich ruszyć,chyba ze na trekking po krupówkach,na razie mysle ze dokonałem dobrego wyboru,do codziennego uzytku są wysmienite,chodze tez w nich do piwnicy po ogórki....pozdro

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 1ff8a - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3