Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[Akcesoria] Toya mata samopompująca

tenequia

2005-07-29 00:05:30
83.22.142.243 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam
Wlasnie w Tesco ( a jakze) nabylem ten, no wlasnie co... opis brzmi: materac samopompujacy, rozmiar 180x50x3, ciezaru nie podaja, ale na oko kolo 1kg.Firma Toya, w sumie znana firma ale raczej z opon samochodowych. Jakosc wykonania na oko - niezla. W ogrodku rozlozylem to i nawet wygodnie jest, napewno wygodniej niz na mojej karrimacie dunlopa, ciekawe czy ktos z forumowiczow uzywal tej tescowej maty ?

Pozdrawiam

Mamut35

2005-07-29 06:12:27
213.76.146.250 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

tak:-)
daje się z niej korzystać.
Spałem na niej pod namiotem w górach przy temp ok 0stopni.
Dało się przeżyć i zadek nie przymarzł mi do gleby;-)
Jest trochę krótka i wąska, ale za takie pieniądze to nie ma co marudzić.
Po lekkim dopompowaniu jest lepsza od karimatki,
po złożeniu zajmuje mniej miejsca, tak że da się nawet upchnać w plecaku.
Generalnie jest to dość rozsądy zakup za sensowną cenę,
żadnych bajerów, podstawowe założenia spełnia.
Pod koniec miesiąc dam znać jak się spisuje na dłuższych wyjazdach - plaża i góry.

Barsus

Barsus
2005-07-29 09:57:22
83.25.18.73 Głosów: 0

Także używałem takiego wynalazku. Ma to kolor zielony, wszyte dwa pasy do spinania gdy się zwinie matę (spełniają one rolę gumek w karimacie), pokrowiec w komplecie. Kupiłem takowe cudo za podobną cenę dwa lata temu. Było jeszcze w czerwonym kolorze. Po tym czasie muszę stwierdzić, że samo pompującą matą nie chce już materac być, obecnie używam ust do pompowania go. Używałem tego sprzętu kilka razy, nigdy w zimie, bo jest zbyt ciężkie i zamieniłem na karimatę, a cudo leży w domu. Klamry spinające taśmy, te do spinania maty, są kiepskiej jakości, połamałem jakieś z części. Mata jest dość wąska i krótka, ale moim 178 cm wystarczała na styk.
Pozdrawiam
Ps
Do mojego plecaka by się nie zmieściła, bo jest wąski i smukły, chyba że pionowo.

Mamut35

2005-07-29 16:33:44
217.79.147.26 Głosów: 0

Do mojego też wchodzi pionowo, wcale nie zajmuje tak dużo miejsca.
klamry są kiepskie, to fakt, ale trudno liczyć na solidne za te pieniądze.
po lekkim dopompowaniu jest grubszy od karimatki, a po solidnym ściśnięciu zajmuje niewiele miejsca, więc jak na razie spełnia moje oczekiwania,
jstem ciut wyższy niż Barsus (186) ale plecak pod głową pomaga się zmiescić na materacu, inną aleternatywa jest poddupnik (30x40 grub 3cm karimatka obszyta ortalionem. Dodatkowo dla ochrony pierwdziworka przed zabrudzeniem od gleby mam pod spodem jeszcze płąchtę ortalionową
(kiedyś nabęde taką zawodową, ale na razie musże do niej dojrze;-)

Pozdrawiam i znikam na 2tyg.

-------------------------------------------------------
URLOP:-))

~kaikow

2005-08-30 21:43:48
83.22.52.172 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

W Makro te maty są po 30 złociszów

~kardi

2005-08-30 23:25:16
83.142.124.138 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

O w morde! to przeplacilem 40 zł, bo kupilem dwie :(

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 0bb4a - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3