Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

sandały Chiruca

~Anka

2005-07-20 22:24:07
213.76.49.235 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

co myślicie o sandałach Chiruca. napiszcie jakie macie modele i czy jesteście z nich zadowoleni.

-------------------------------------------------------
:-)

Speleo ziom

2005-07-20 23:37:53
83.27.182.185 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

jesze nigdy nie widzialem sandałow chiruca. i

Speleo ziom

2005-07-21 13:43:56
83.27.175.55 Głosów: 0

Wyglądaja calkiem fajnie tylko ze na polskiej stronie przedstawiciela nie ma sandałow wiec w polsce ich nie ma

Speleo ziom

2005-07-21 13:48:27
83.27.175.55 Głosów: 0

A buty chiruca posiadalem 3 lat az sie zniszczyly i kupilem nowe i tez jestem z nich zadowolony. A sandały to tylko na obrazka z powyzszego linku ale wogule ja jestem zadowolony z tych butów.

~Anka

2005-07-21 23:57:32
213.76.52.97 Głosów: 0

Przymierzam się do kupna obuwia letniego. Wszędzie królują lizardy, source, karrimory, a tylko w jednym sklepie w Bydgoszczy znalazłam ostatnia parę Chiruca chyba Serengueti. Powiem szczerze, jestem nimi zachwycona.
Powiem szczerze jeszcze jedno... znajomi tak jak wy byli zdziwieni, gdy zapytałam się ich o opinię na temat sandałów Chiruca. Wszyscy znają tą markę przede wszystkim ze świetnych butów trekkingowych, sama takowe posiadam, ale NIKT nie wie, ze ta firma produkuje także sandały.
Mam problemy z wiązadłami w stawie skokowym i ważne jest dla mnie, aby obuwie w miarę trzymało mi kostkę i z tego tez powodu nie mam przekonania do tzw. paskowych, a odpowiadają mi modele Chiruca. Niestety, te które przymierzałam były ostatnia parą, o numer za małą :-(
W poszukiwaniu sandałów Chiruca poszperałam jeszcze w internecie i z polskich stron znalazłam tylko aventura i extremeshop . Na stronie aventura są zdjęcia poszczególnych modeli, ale zero opisu i sugerowanej ceny. Na extremeshop jest model Amazonia, ale kurcze boje się tak totalnie w ciemno kupować sandały. Dlatego tez poprosiłam was o opinię.
Dopiero na stronie Chiruca znalazłam podstawowe informacje dotyczące poszczególnych modeli.
Napisałam do dystrybutora obuwia Chiruca. zobaczymy co odpowie ...

:-)

Speleo ziom

2005-07-22 13:11:43
83.27.179.15 Głosów: 0

buty maja OK! to sandaly tez , a co do lizarda to sa swietne, ale jak bede kupowal nastepne sandaly to pomysle na chiruca

navarre

2005-08-02 12:39:49
212.126.26.181 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

witam :)
odpowiedź późna ale właśnie wróciłem znad Biebrzy ;)
nosze sandałki Chiruca model Isla (jak widze w katalogu) -od 3 lat
uzywam ich dosc intensywnie - czyli cale lato codziennie "do miasta", do tego wyjazdy -choc raczej zeglarsko-szuwarowe, w gorach praktycznie nie uzywalem
moim zdaniem -bardzo wygodne, na razie trzymaja sie doskonale (jedynym śladem uzywania są wystrzępione rzepy, faktycznie -strzępią się dość mocno od początku)
często były moczone, zarówno w słodkiej jak i słonej wodzie, tez im nie zaszkodziło, choc dość długo schną
stopę trzymają dobrze (może nie mam skali porównawczej jako że to moje pierwsze porządne sandały -w każdym razie na pewno gorzej niż dobre buty), paski są miękkie i mają dodatkowo "poduszki";) w newralgicznych miejscach, ogólnie bardzo wygodne
z "górskich" doświadczeń to łaziłem po fajnych greckich skałkach -ścieżki a'la nasze tatry i szło to całkiem dobrze, choć raczej na super trzymanie nogi w kostce bym nie liczył, natomiast podeszwa jest świetna i trzyma zarówno na sucho jak i na mokro ;)
ogólnie -bardzo polecam :)
-pozdrawiam

navarre
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: b55ec - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg