Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

buty na niskie podbicie

~Barsus

2005-05-14 22:13:23
83.17.113.66 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

WItam
Jako, że nie było interesującego mnie tamatu na forum (dodajmy w wynikach wyszukiwania), postanowiłem założyć nowy temat.
Potrzebuję nowych butów. Mam na nie tak około 500 zł +-50zł. Jednak sprawa nie jest taka prosta. Jestem posiadaczem wyjątkowo niskiego podbicia. Nosze buty około 42, 42,5/ 8, 8,5 uk. I wtym jest cały problem. FIrmy dla kobiet produkują max do 8, oile mi wiadomo. A w 8 jak na wyskokość jest ok to, czasem brak mi miejsca na długość.
Jeśli ktoś ma ten sam problem i go rozwiązał jakimś konkretnym modelem lub
widział takie buciki, które mogły spełniać moje wymagania
serdecznie proszę o podanie w wypowiedziach poniżej modeli i firm oraz oriętacyjnych cen
chodzi o buty do trakingu i za kostke
Dzięki pozdrawiam
ps
przepraszam za ortki

-------------------------------------------------------
Barsus

~zdzich

2005-05-14 22:43:50
83.22.112.152 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam tu dla Ciebie wymarzone buciki ;)

http://www.zbozien.pl/galeria.html

~zdzich

2005-05-14 22:44:10
83.22.112.152 Głosów: 0

kliknij tu

http://www.zbozien.pl/galeria.html

~tadeklodz

2005-05-14 23:00:08
83.20.84.47 Głosów: 0

karrimor do swoich butów dodaje wkładki dla osób z niskim podbiciem.

tadek

~Barsus

2005-05-14 23:06:45

Zdzichu
Fajne papcie przewiewne, ale nie na cały rok. W zime byłoby trochu zimno.
A co do butów Karrimora to zapomniałem napisać, że coś prucz nich, bo działanie tego patentu znam i wolał bym coś z istoty na moje podbicie.
Dziękuję i proszę o kolejne rady

Barsus

~Barsus

2005-05-15 14:29:57

Widzę, że nikt nie ma wiecej pomysłów.
To jeszcze małe pytanko. Czy wkładki Karrimora dla osób z niskim podbiciem można dostać oddzielnie, czy tylko z butami?
POzdrawiam

Barsus

~Magda

2005-05-15 15:02:35
80.53.11.59 Głosów: 0

Polecam wkładki Trezety :) Uważam,że są lepsze niż Karrimora i można je kupić osobno (cena 23zł). Skutecznie zmniejszają przestrzeń wewnątrz butów (gdy są włożone pod normalne wkładki) i są naprawde wygodne.

~Barsus

2005-05-15 15:09:42

Magda
Dzięki za Odpowiedź
Czy są to wkładki o takim samym zastosowaniu jak dodatkowe wkładki Karrimora? Czy też zwykłe wkładki normalnie stosowane w butach, że tak powiem pierwsza warstwa?
Dziękuje i pozdrawiam

Barsus

~Barsus

2005-05-15 15:11:55

I jeszcze jedno
Czy używasz takowych, jeśli tak , to jak wrażenia?
Pozdrawiam

Barsus

~Magda

2005-05-15 15:34:12
80.53.11.59 Głosów: 0

To są zwykłe wkładki, tylko grubsze niz normalnie.Mozna je nosić same lub pod starymi.
Mam trochę za luźne buty,a te wkładki poradziła mi "zaufana" pani sprzedawczyni ze Skauta.
W moim wypadku zwykłe wkładki były za cienkie a dwie pary okazały się za ciasne,noszę więc tylko te grubsze trezety.Zmniejszają wnętrze buta i noga "nie lata" dodatkowo amortyzują wstrząsy więc nie obija się tak bardzo pięt.
Zresztą zanim je kupisz napewno będziesz mógł poprzymiezać te i inne wkładki i wybrać najlepsze.
Pozdrawiam :)

~Barsus

2005-05-15 15:40:27

Jeszcze małe pytanko
Gdzie zakupiłaś wkładki, w jakim mieście? Ja do końca czerwca jestem w Krakowie. MOże wiesz gdzie można tu kupić takie wkładki?
POzdrawiam

Barsus
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 42e7a - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1