Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

[Obuwie] Lafuma Rando 3 GTX

admin

admin
2005-05-08 21:45:00
80.53.98.26 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat Lafuma Rando 3 GTX:
- http://ngt.pl/774,lafuma-rando-4-gtx.html

Lafuma Rando 3 w szafie sprzętowej NGT:
- http://tiny.pl/qjkj4

Lafuma Rando 4 w szafie sprzętowej NGT:
- http://tiny.pl/qjkjn

~Barsus

2005-05-09 09:31:31
83.17.113.66 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Widziałem owe buciki w rzeczywistości. Prezentują się okazale, wnętrze przyjemne. nie jest to sprzęt na nogę o niskim podbiciu, takim jak moje, Ale lepiej żeby na ten temat wypowiedział się ktoś kto normalnie nie ma tego problemu. I niewiadomo co to za podeszwa i jak z jej trwałością.
Pozdrawiam
Bartek

-------------------------------------------------------
Barsus

opel

opel
2005-07-28 11:14:05
195.150.76.3 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam tamaraki z podeszwą Lafuma FixWalk, na razie podeszwa zachowuje się dobrze, ale po tak krótkim czasie używania ciężko jednoznacznie powiedzieć. Jakby ktoś dłużej używał tej podeszwy to niech powie jak jest ze ścieralnością?

www.zhr.pl/33

~rb

2005-09-02 14:43:22
83.25.138.144 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

zachwycony cena tych butow, ostatecznie postanowilem je kupic. jak do tej pory nie mialem okazji ich wyprobowac, ale czekam z niecierpliwoscia....

rb

Walter02

2005-09-02 15:22:25
193.0.242.20 Głosów: 0

jak dla mnie, to mają za dużo szwów
lookanąc na ten sam sklep, to wybrałbym Olangi Sappada - te przynajmniej nie mają szwów na czubku...

~AWO

2005-09-10 00:50:17
217.17.38.2 Głosów: 0

Kupilem te buciki sprawowaly sie idealnie na spacerach w tatrach i na ferratach... do momentu spotkania z woda... w tym momencie zmieniaja sie w narty... Buty sa szalenie wygodne... tylko podeszwy trzeba bedzie wymienic... 8-(((

~Adrian

2005-09-10 18:55:13
83.31.79.156 Głosów: 0

Zgadzam się z opinią AWO. Mam Pandory i rownież mam ten sam problem....Na mokrych, drewnianych schodach było całkiem wesoło....

~marcinkw

2005-09-13 12:25:52
82.177.1.12 Głosów: 0

Witam wszystkich ...

powiedzcie mi jak wygląda sprawa przemakalności tych butów?? czy w mocnej rosie, deszczu i czasami wdepnięciu w strumień nie przemokną ?? jak to wygląda w praktyce ??

Pozdrawiam

Marcin Kowalski

~Regis

2005-10-12 21:12:02
83.24.65.67 Głosów: 0

Dodam cos od siebie, albowiem niedawno zanabylem w/w buty jako spacerowki po Norwegii.
Jak narazie jedyna okazja jaka mialem jej uzyc to spacery po warszawce i....jazda motocyklem. I tu moje glebokie zaskoczenie. Przy temperaturach w okolic 2-8st.C (w nizszych nie zarejestrowalem w tegorocznym pazdzierniku) nie trzeba bylo nawet zakladac jakisc cieplejszych skarpetek. W koncu jezdzilem ponize 10st.C i nie bylo mi zimno w stopy!! Rewelka, sprawuja sie lepiej od moich motocyklowych butow. Niestety nie sprawdzalem przemakalnosci, albowiem nie mialem okazji jechac w deszczu.

Ponadto buty sa bardzo wygodne, podoba mi sie to, ze wewnatrz sa praktycznie dwa szwy, dzieki czemu nie uwieraja w zadnych dziwnych miejscach. Dodatkowo material wewnatrz jest bardzo mily.

~nastran

2005-10-19 16:14:09
217.97.133.194 Głosów: 0

buty o ktrorych mowa wyzej nabylem jakis miesiac temu,zgadzam sie z regisem co do cieplosci owych bucikow,naprawde rewelacja mialem je okazje przetestowac w gorach,przez tydzien intensywnych wycieczek.bardzo wygodne i nie przemiekaja nawet po dluzszym pobycie w wodzie.gore dziala poprawnie i bez zarzutow.jedna z wad wedlug mnie jest wkladka wewnetrzna.wykonana jest z silikonu lub czegos podobnego niestety nie przepuszcza to powietrza a wec dolna czesc stopy jest malo wentylowana.problem mozna usunac wymieniajac poprostu wkladke.co dodeszwy,nie zgodzilbym sie w calosci z AWO,fakt slizgaja sie ale wowczas gdy powierzchnia jest mokra i lekko zablocona,na mokrych kamieniach np:w strumyku czy cieku wodnym trzymaja sie niezle.podeszwa nie nalezy raczej do szybko samoczyszczacych sie.buty moglyby byc nieco wyzsze,to nastepny minusik owych bucikow.wnetrze butow barzdo dobrze wykonczone,duza rozpietosc wysokosci podbica.raczej nie polecam kupna bez pzrymierzania,numeracja zanizona.normalnie nosze 42 a w tu musialem miec 44.
podsumowujac buty sa rewelacyjne a te kilka latek ktore wyszly raczej drobne,w porownaniu do ceny i urzytecznosci.

Marcin

~piotr

2005-10-24 19:32:45
83.16.248.90 Głosów: 0

Witam,

Byłem "zmuszony" kupić te buty na kilkanaście godzin przed wyjazdem. Następnego dnia byłem na szlaku. Spodziewałem się zmasakrowanej stopy: otarć i odcisków, jednak bardzo miło zaskoczyłem się.
Buty nadspodziewanie szybko dostosowały się do kształtu stopy - nie odniosłem żadnych "kontuzji". Gore Tex przez kilka dni chodzenia w błocie i w wilgotnej trawie nie przepuścił wody. Oddychalność na poziomie 4+ Podeszwa trzymała dobrze - specjalnie testowałem na mokrym drewnie, błocie trawie i stoku o dużym nachyleniu - nie widzę specjalnie różnic z innymi modelami.
Polecam zakup tych butów. Nabyłem je w atrakcyjnej cenie: 305 zł (po obniżce i targowaniu się) - jak na markowe buty z Gore Texem całkiem przyzwoita kwota.
Do wad mogę zaliczyć nie najlepsze sznurówki, do niedogodności konieczność mocnego zawiązania sznurówek, żeby but dobrze trzymał się stopy.

Piotr

~PrzemoD

2005-12-27 19:48:07
83.27.126.54 Głosów: 0

Hej

Nabyłem omawiane buciki w sierpniu i jestem z nich bardzo zadowolony. Zgadzam się z opinią nastrana i piotra. Buty przeszły pozytywnie ciężki bój w Tatrach. Faktycznie uślizgnąłem się kilka razy na kamieniach pokrytych mokrym błotem, ale poza tym to trzymają się podłoża dobrze. Nawet mokrego lub na śniegu. Specjalnie chodziłem w wodzie żeby sprawdzić czy przemakają i nie puściły do środka ani kropelki. Z tą oddychalnością to bym się tak nie zachwycał jak koledzy. Po całym dniu na szlaku skarpety były mokrusieńkie. Może dlatego, że używałem zwykłych skarpet. Potwierdzam, że są ciepłe. Teraz używam ich na co dzień jako buty zimowe i jak na razie nie dokucza mi zimno. Z tym kupowaniem o numer większych to też prawda. Ja najpierw kupiłem takie w sam raz. Ale po spacerku po domu szybko wymieniłem na większe. Coś brakowało miejsca na małe palce. Po wymianie jest OK. Sznurowanie butów trwa wieczność, ale jak już się z tym uporamy bucik trzyma nogę dobrze. Rewelacyjnym pomysłem są zaciski w haczykach na sznurówki w 3 rzędzie od góry. Ten patent znacząco ułatwia sznurowanie. Raz tylko nabawiłem się w tych butach małego odcisku, gdyż za mocno zaciągnąłem sznurówki. Zadziwia mnie fakt, że nawet po tak długim użytkowaniu buty wciąż pachną „neutralnie”. Myślę, że produkt jest godny polecenia.

PrzemoD

~menel

2005-12-27 21:35:53
81.190.215.169 Głosów: 0

ja mam lafuma pandora co prawda,ale one tez są na podeszwie fix walk,fakt są ciepłe,wygodne,kupiłem je z myslą o miescie,w góry jak dla mnie podeszwa jest za miękka,ale cena jaką zapłaciłem(199zł)i przeznaczenie na miejskie smiganie to w pełni spełniają moje oczekiwania.

z menelskim pozdrowieniem

~Vafloo

2006-01-23 21:50:42
83.29.158.121 Głosów: 0

Moja piękniejsza połowa nabyła dziś takie butki. Mam nadzieję, że sprawią jej się dobrze. Jak trochę pochodzi, to przekaże jej spostrzeżenia :-)

~jednoreki

2006-01-23 22:03:08
83.23.147.110 Głosów: 0

mam je od jakis 3 tygodni. jestem bardzo zadowolony, na razie chodze w nich tylko po miescie, ale kto wie... ;) sa bardzo wygodne, nic nie przecieka, snieg i woda w ogole nie przylegaja do zewnetrznej warstwy, musialem sie przyzwyczajic do podeszwy bo nigdy nie mialem podobnych butow ale teraz jest ok. trzeba tylko uwazac troche na lod bo sie dosc mocno slizgaja. poza tym podeszwa lubi troche sniegu zabrac ze soba do domu ;)

~barnabe

2006-03-01 10:02:41
83.16.114.166 Głosów: 0

Używam tych butów od około 6'ciu miesięcy. Za te pieniądze to nie można za wiele oczekiwać. Podstawową wadą są sznurówki, przetarły sie po okolo 2 miesiącach oraz ciągle sie rozwiązywały. Teraz zdzieram 3 parę. Nie wiem czy można to reklamować czy nie ale przecierają sie w tym samy miejscu. Podeszwa jest taka sobie, porównując z vibramem w starych scarpach to żadnej różnicy nie widać. Ścieralność na podobnym poziomie. Wadą jest brak nosków. Oddychalność na dobrym poziomie, oczywiscie w dobrych skarpetach terkingowych. Wilelką zaletą jest ogromna wygoda. Doskonale dopasowują sie do stopy i nigdzie nie uwierają. Lafuma jednak oszczędza na gore, gdyż nie ma go pod stopą jak to mają np. Chiruci i inne buty. Reasumując jesli nie stac nas na nic lepszego to polecam. Osobiscie wolalbym jednak dołożyć 100zl, trochę sie potargować w sklepie i kupić coś lepszego. Ludzie targujcie sie w sklepach, wczoraj kupowałem buty dla dziewczyny i powiedziałem, że mam 450 a chce buty, które na sklepie są za 499.. Sprzedawca powiedział "jak macie 450 to sie zrobi 450".:) No i kupilismy chiruci:). A co do max-sportu w Bielsku to wielki minus dla tego sklepu. Kiepska obsługa, zero targowania sie ze sprzedawcą - nawet 29PLN nie chcial spuscic. Nie wystarczy mieć na sklepie buty ale trzeba je też umieć sprzedać. Polecam sklep w Bielsku "Klimczok" tam jest sportowy na 1 piętrze. Zaskakująco miła obsługa.

barnabe

Olgaa

2007-10-24 18:55:54
88.220.188.201 Głosów: -1

~barnabe

chce kupic buty do chodzenia po miescie od jesieni do wiosny. Kilka razy w lato przydaly by sie tez na krotkie wedrowki...
Moze doradzisz mi cos za 400-450 zl???
I chcialabym je moc kupic w Warszawie...

Olga

bart55

2007-11-07 01:23:09
83.4.126.18 Głosów: 0

Witam czy wiece cos o modelu 4 GTX?

~Torpeda

2007-11-07 22:15:30
83.26.100.134 Głosów: 0

Właśnie kupiłem te buty za 249zł i jak przechodze w nich zimę to się wypowiem ;)

Marti

2007-12-17 19:02:59
83.31.103.134 Głosów: 0

Przedwczoraj kupiłam 4GTX w Warszawie i zapłaciłam 224 zł :) Jutro przejda pierwsza próbe i mam nadzieje, ze wyjda z tego cało ;)

Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 46ba9 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3