Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[Obuwie] Lytos / w tym Bormio

Janwo

2005-02-15 23:00:44
149.156.124.14 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Poszukuję ostatnio niedrogich butów. Czy ktoś miał doczynienia z ww butami. Jak się ma membrana hydortex do goretexu? Z góry dziekuję za pomoc.

-------------------------------------------------------
Janwo

~Majki

2005-02-15 23:29:15
212.106.169.84 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Hydortex do Goretexu ma się nijak.
Napisz do czego te buty potrzebujesz? No bo jeśli typowo "turystycznie" to Ci odradzam. Wyglądają źle, kosztują za mało i zgaduję że są pewnie całe złe.
Jesli chcesz zimowo-roztopowe buty miejskie to wiele nie ryzykujesz.

~mroczek

2005-02-16 00:25:05
217.30.139.7 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

chcesz kupic buty z membrana to kupuj buty warte nazywania ja butami z membrana a nie jakies podroby!! bo to strata pieniedzy!! pozdrawiam!!

Doczu

Doczu
2005-02-16 09:34:58
81.210.104.2 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Majki >>> a uzywałes te buty, że wypisujesz brednie ?
"Wyglądają źle, kosztują za mało i zgaduję że są pewnie całe złe."
Masz rację - zgadujesz, bo wbrew pozorom, którym Ty uległes te buty nie sa takie najgorsze. Miałem ponad rok, chwaliłem, kumpel ma teraz je po mnie i tez chwali. Nie ma ich co równac ze Scarpa Lite Trek czy podobnymi, ale i cenowo są 2 razy tańsze.
Do turystyki mniej ambitnej (Beskidy, Bieszczady, Sudety itp) spokojnie wystarczą. W sumie buty bedą już miec praiw 3 lata i jeszcze nic się znimi nie działo. Ani nie przeciekły (oczywiście po zaimpregnowaniu NikWaxem), ani się nie rozleciały, nic się nie odkleja, nie urywa - kumpel ciora je przez niemal całą zimę, przeszły już niemało.
Nie wypisuj więc majki opinii na podstawie własnych domysłów, bo to zakrawa na bicie piany.
Generalnie jesli Janwo nie szuka butów pod raki, do bardziej ambitnej turystyki górskiej to jednak rozejrzyj się za czymś lepszym (Scarpa, Beck, Boreal itp) a jeśli potzrebujesz buty do wyskoczenia w góry typu beskidzkiego czy sudeckiego to spokojnie Ci wystarczą.
Zresztą jak to Vick zaznaczył - zerknij najpierw do archiwum - tam było sporo o tych butach.

http://www.doczu.tk

Doczu

Doczu
2005-02-16 11:36:39

sprostowanie po :"Generalnie jesli Janwo " nie powinno być "nie"

http://www.smsnet.pl/~Doczu/

~macnico

2005-02-28 23:30:07
80.53.106.214 Głosów: 0

Czesc
Kupiłem te buty jakies 6 miesięcy temu i chce podzielic sie swoimi spostrzeżeniami
1. buty sztywne i czasami mi to przeszkadzało
2. po 10 godzinnym marszu w mokrym sniegu po kostki nie przemokły ale miałem nieprzyjemne uczucie wilgoci w bucie jesnak skarpeta była sucha
3. vibram do totalne nieporozumieni jezeli chodzi o te buty wystarczy torche wilgoci i jedziesz na każdej powierzchni
4. rozchodzenie tych butów zajęł mi jakies 60godzin ale jak sie juz je rozchodzi to całkiem nieźle sie w nich chodzi

PODSUMOWANIE
niezłe buty jak za swoją cene

macnico

Doczu

Doczu
2005-03-01 08:25:06

macnico >>> nie tylko w tych butach Vibram jest powodem pieknych jazd.
Obecnie mam Alviki Questy i tutaj podobnie wystarczy trochę błota posniegowego, ubitego śniego, że o lodzie nie wspomnę i ślizgają się bardziej niz moje półbuty, które noszę na codzień.
Niestety to uroki Vibramu.
Za to na powierzchniach gliniasto-ziemno-piaszczystych czy tez żwirowych spisują się nieźle.
Padało tutaj kilka opinii, że istnieja różne twardości Vibramu i sądzę że to może miec wpływ na uzytkowanie.
A co do tej sztywnoście, to ja z kolei odniosłem wrażenie, że są za mało sztywne w okolicy stawu skokowego.

www.doczu.tk

~KarlosW

2005-03-01 16:15:36
83.29.21.139 Głosów: 0

->Doczu
I jak sprawuja sie Questy, mam je na celowniku. Napisz jakies szczegóły.

Doczu

Doczu
2005-03-02 06:30:37

KarlosW >>> kurcze już tyle napisałem o tych butach tutaj, że naprawdę nie chce mi się tego przepisywać.
Zerknij do archiwym i skorzystaj z wyszukiwarki. Nic wiecej nie mam do dodania, moze poza czasem użytkowania, który się wydłuzył.

www.doczu.tk
Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: f0e52 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2