Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

Spodnie Małachowski Tourist I

czis

2004-11-05 09:55:52
80.85.224.3 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Może ktoś używa tych spodni, jeżeli tak to proszę o jakieś użytkowe informacje na ich temat:)

KarlosW

2005-01-21 08:18:21
83.29.21.171 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Przyłączam się do pytania

-------------------------------------------------------
karlosw@o2.pl

~czis

2005-01-22 09:54:12
80.85.224.3 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

KarlosW>>po przymierzeniu tych spodni musialem z nich niestety zrezygnowac bo nie moglem dobrac dla siebie zadnego rozmiaru, jakos XL bylo za krotkie a XXL za duze :( Ogolnie spodnie na wyglad i dotyk sprawiaja dosc dobre wrazenie Kroj jest dobry profilowane kolana, regulacja w pasie od zewnatrz i od wewnatrz, zamek na calej dlugosci nogawek zasloniety porzadnym rzepem no i wiadomo wzmocnienia tam gdzie potrzeba.A no i jeszcze tasmy velcro pod kolanem co ma zapobiegac dodatkowo podciaganiu sie nogawki.No i cena jak za tak techniczny model fajna.Niestety nie udalo mi sie nic dowiedziec o wartosciach uzytkowych od jakichs praktyków ale gdybym dopasowal rozmiar to bym kupil te spodnie.

~sensei

2005-01-22 10:39:48
83.23.130.107 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

mialem je kupic, ale za ta cene wolalem alvike

-------------------------------------------------------
sens

~luke

2005-01-23 15:11:00
83.16.4.98 Głosów: 0

kupiłem te spodnie kilka miesięcy temu. Wcześniej używałem "Milo" i w chwili obecnej mogę się opierać tylko i wyłącznie na porównaniu tych dwóch par. Przy okazji ich ceny są bardzo zblizone. Wg.mnie spodnie Małacha przebijają Milosy, jeśli chodzi o krój - rzepy poniżej kolan, dzięki czemu można fajnie dopasować szerokość nogawek (nie zahacza sie rakami o kolana podczas wspinania), mają "klapę" z tyłu, śniegołapy.
Jeśli chodzi o oddychalność, to moim zdaniem Thermoactive i Aquatex mają zblizone parametry, tzn.w obu przypadkach jest kiepsko. Ja stosuję taki patent, że zawsze mam porozpinane zamki wzdłuż nogawek i zapinam tylko rzepy. Ale przy dużym wysiłku spodnie i tak są mokre od środka. Zgadzam się również z opinia, że rozmiarówka u Małachowskiego jest strasznie dziwna (nie tylko w przypadku spodni). Jeśli dobrze nie leżą, to lepiej sobie odpuścić. Podsumowując - membrana kiepska, krój b.fajny i praktyczny. Jak na spodnie ze "średniej półki", uważam, że są całkiem przyzwoite.polecam.

~luke

2005-01-23 15:29:02
83.16.4.98 Głosów: 0

jeszcze dodam, że zapięcie w pasie jest beznadziejne - pasek + haczyk, który i tak sie zawsze rozpina. W tym przedziale cenowym rozważyłbym jeszcze spodnie Alviki (tak jak sensei). Słyszałem pozytywne opinie.

Strona: | 1 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: a7608 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3