Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018

gavagai

gavagai
2018-10-11 14:06:30
31.1.10.38 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Pogoda petarda, żal by nie skorzystać, więc we wtorek wieczorem wsiadłem w Nessi w autobus i o 7 ląduję w Zakopanem. Z Palenicy ze szpejem, podchodzę w samej Nessi w 1h30 do Piątki, z niej po śniadaniu idziemy z koleżanką na wspin na Zamarłą. ''Motyka '' mija szybko. Na Nessi zakładam coś dopiero na szczycie. Zbiegamy do schroniska na piwo i plażę. Dziś rano idziemy na Kozi i choć chciałem wracać do Zakopca przez Halę, widzę że bezpieczniej czasowo będzie zbiec znowu do Palenicy. Na szczycie, po dynamicznym podejściu z plecakiem (68 minut od schroniska) koszulka wilgotna tylko na plecach - na piersi nie widać nawet plamy potu. Zbiegając od Piątki, włożyłem bluzę, więc po zdjęciu Nessi w busie była jednak trochę wilgotna i trochę już capila. Ale na cały taki wyjazd - dała radę :)

EDIT: tu widać, że zaraz po podejściu (przynajmniej 33 minuty ''na tętnie'' stanowiącym około co najmniej 80% max) - Nessi na piersi sucha https://tiny.pl/gz92z
---
Edytowany: 2018-10-13 15:29:38

gumibear

Administrator gumibear
2018-10-13 21:42:58
5.173.248.34 Głosów: 3

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Za siedem z innego wątku:

Nessi prosze jaki macie team testowy z NGT:

''to jest news!
https://wyniki.b4sport.pl/vi-hyundai-ultramaraton-bieszczadzki-90-km/e1413.html

TAAAAAAAAAK JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!

7B na pudle!!!!!!!!!!!!!!

---------------------------------------''

-------------------------------------------------------
Z kom

botx

2018-10-15 13:47:58
91.197.155.10 Głosów: 1

Zdarzyło się w weekend dzięki uprzejmości Wojtka z Nessi przetestować longslave z nowej produkcji na Łemkowyna Ultra Trial na dystansie 150km w czasie 22h6min. Start z piątku na sobotę o północy. Ja i koszulka oraz reszta szpju dzielnie walczylismy przez noc, dzień i noc. Bez zmiany odzienia w temp od 2 stopni do 22, a w słońcu, któż to wie. Daliśmy radę :) Komfort był zapewniony, czasem ciut chłodno gdzieś przy wodzie lub za ciepło na otwartej przestrzeni, ale przy tak zmiennych warunkach było bez większego znaczenia. Jako, że nówka sztuka to i nie śmierdziała za bardzo po całym dniu i nocy.

-------------------------------------------------------
botx
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: bf627 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2