Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

[Plecaki] Pajak El Medano

~DrzoDrzo

2005-02-26 11:42:09
81.219.100.7 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam, używam El Medano od około 2 lat.
Moje uwagi do recenzji:
- Patent z zatrzaskiem od góry faktycznie byłby przydatny np. gdy używam camelbaka zasuwak czasami się samoczynnie otwiera.
- Mój plecak nie ma "cienkiego długiego poziomego kawałka taśmy odblaskowej" z tyłu plecaka pod kieszonką, na stronie producenta też takiego paska nie widzę (?!).
- system nośny oraz część plecowa trochę się mechaci
- włókna rzepa tylnej zewn. kieszeni w trakcie używania najpierw się wyprostowały (na kilka centymetrów) a potem powypadały.
- zabezpieczenie przeciwdeszczowe dużej wewnętrznej kieszeni utrudnia do niej dostęp a i tak niewiele się w niej mieści - kieszeni praktycznie nie używam
- w recenzji nie jest wspomniany największy bajer plecaka - pomarańczowa klamra paska piersiowego jest jednocześnie gwizdkiem, ciekawe ilu użytkowników plecaka o tym jeszcze nie wie ;D
- bocznych kieszonek używam w mieście do przenoszenia grubych rękawiczek, a w terenie często służą za tymczasową śmietniczkę
- istotnym plusem plecaka jest wg. mnie solidny zamek obu kieszeni

Bren

2005-02-26 12:07:10
213.192.81.110 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

jak już ktoś napisał wcześniej, konstrukcja plecaków Pajaka ulega nieustannym zmianom. Mój plecak ma już kilka lat, starałem się więc ze strony producenta ściągnąć i opisac zmiany, ale nie wszystko da się w ten sposób znaleźć. Trzeba brac poprawkę, że prawie wszystkie nasze testy są ułomne, opisujemy prawie zawsze jeden model (bez porównania go z innymi plecakami podobnej klasy) i nie zawsze jest to najnowszy typ.
- na ostatnij z moich fotek widać, na dole plecaka tak błyszcząca biała linię. Teraz przyjrzałem się fotką producenta, na niej juz nie widzę tego odblasku. Widocznie w nowszych modelach został on usunięty.
- mam starszy system nośny, mniej skuteczny, ale się nie mechaci.
- wenętrzna kieszęń, mi bardziej przeszkadza jej umieszczenie. Za często łądunek zakleszcza ją lub dopycha do tylniej ściany. lepiej uzywa się jej gdy plecak nie jest pełen.
- w moim plecaku nie ma tego bajeru z gwizdkiem, a szkoda:(
- zamki sa solinde, ale nie ma na nich nazwy firm, więc nie opisywałem. Bo warto pisać chyba tylko wtedy, gdy zamek sie rozyspał;)

-------------------------------------------------------
mcbren@poczta.onet.pl

~Majnov

2005-05-23 01:06:21
212.87.229.18 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam !
Użytkuje plecak od września 2003, jednak nie jestem zachwycony.
Zamek praktycznie nadaje się do wymiany, w dodatku zaczęło sie pruć lewe "ramię", brakuje mi czasem usztywnienia, ale zazwyczaj zeszyt A4 rozwiązuje ten problem.

Moja ocena: 3.5/10

Pozdrawiam.

Sławek

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2005-05-23 09:52:29
83.27.92.207 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Prześlij ten plecak i swoje uwagi do Pajaka - znając ich serwis zrobią ci naprawy i przeróbki jak nie za darmo, to niewielkim kosztem...

...w pewnych sytuacjach tęsknie do cookies...
Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 812b4 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3